Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "özgürlük"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 3.11.2008, 14:33

flatcast link yenileme

merhabalar sitemize yeni üye oldum siteniz gerçekten çokl güzel yayın hayatınızda başarılar diliyorum benim sorunum şu başlıktanda anlaşılacağı üzere flatcast radyo programı linki kırık acaba onu nasıl yenileyebilirim
http://uploaded.to/?id=ky80w6 birde üyelerimiz radyoya giriş yapamıyorlar ben f5 kullanıyorum ayarları halletim sanırım aktive x ayarlarını ın karşı tarafın yüklememesi gerekiyormuş ama yazı çıkmıyormuş ayrıca yayınla ilgili sürekli şu sorunla karşılaşıyorlarmış You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that's not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible.
acaba neden olabilir

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 3.11.2008, 14:44

You tried to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that's not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible.

yani ayni anda 2 flatcast penceresi acilmis, hem yayin alamaya calisip hemde dinleyici olmaya calisilmis olabilir,
diger sorunuza gelince hangi link kirikmi nerdeki,
ben gordugum sadece www.uploaded.to adresinden bir yukleme linkiydi ama kaldirdim onu, ve zaten link calismiyordu,
siz bu uploaded linki ilemi active-x yukletiyordunuz dinleyicilerinize ?

eger sitenize guncel surumleri yuklemek istiyorsaniz buyrun bu linkden bulabilirsiniz,

http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=2

ayrica forumda aramayi kullanin, cunki bu sorduklarinizin hepsi forumda zaten mevcut..

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 3.11.2008, 14:53

evet radyo programı linki yüklüyorlar daha sonra daha sonra radyo linkinden yayına bağlanıyorlar şimdi benim tyam olarak yapmam gereken nedir verdiğniz adresteki linkteki sürümü download ettikten sonra kırık olan linki kaldırıp yerine yenisini güncellemek mi bunun için ne yapmam lazım yükleme programı ile yüklenecek herhalde

4

Monday, 3.11.2008, 15:00

özgürlük, link kaldırmak diye ibşey yok arkadaşım yapman gereken sadece o linkteki güncel active-x leri kurman bir diğer konu ise sende veren hata radyoyunuzun zaten şuan açık olduğunu ve sizin tekrar açmaya çalıştığınızı yazıyor flatcast sitenizden logoaut olun kapatın exploreri tekrar giriş yapın radyonuza flatcasttan hepsi bu

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 3.11.2008, 15:12

öyle bir şey yok üyeler normalde yayına ikinci linten girdiklerinde aktive x yükle bir şey çıkması lazım çıkmıyor saçmasapanyazılar çıkıyormuş dj ramis gibi bir ara deneme yapmıştım ama sonra yayını kapattım şimdi link yenilenmiyecek mi ölemi kalıcak benim aktive xleri nasıl ayarlamam gerekiyor peki onusda yazasaydınız ayrıca ben link kaldırmak değil , linki yenilemek dedim

6

Monday, 3.11.2008, 15:17

Alıntı sahibi ""Masum Masum""

siz bu uploaded linki ilemi active-x yukletiyordunuz dinleyicilerinize ?

eger sitenize guncel surumleri yuklemek istiyorsaniz buyrun bu linkden bulabilirsiniz,

http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=2

ayrica forumda aramayi kullanin, cunki bu sorduklarinizin hepsi forumda zaten mevcut..

bak Masum Masum arkadaşımız size link vermiş zaten radyonuza girmek isteyenlere bu linki verin ordaki güncel active-x sürümlerini yüklesinler bilgisayarlarına madem radyonuzdan yükleyemiyorlar yukardaki linkten yüklüycekler işte

ACTİVE-X leri sen ayarlamıycaksın oku yazılanları

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 3.11.2008, 15:29

arkadaşım benim amacım kırık olan linki yenilemek ben o link üzerindemnradyo programının kurulmasını istiyorum anlatabiliyor muyum
radyo yayınına katılıcak olan arkadşlar o linkten indirsinler radyo programından yayını dimlesinlerr siteye yeni üye olan birisi bana sorsa dese ki radyo kurmuşsunindirme linkin kırık yenile diyecek her gelen direk f5 programınımı yükleyecek nasıl açılacak o zaman yayımn o linkin yenilenmesi gerekecek indiriilip krulması için anlatabildim mi

Imkansiz

Stajyer

• "Imkansiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 3.11.2008, 15:38

özgürlük,
seni anliyoruzda sen kimseyi anlamiyorsun.

genelde dinleyiciler icin active x ilk defa radyoya girmek istiyenlerde otomatik olarak cikar.
cikmamasinin sebebleri:
internet araclarinda active x ile 3 cesit ayarlama var.

1. gereken activex i indir ve uygula
güvensiz
2. gereken activex i indirmek icin onayla standart
3. active x leri engelle fazla güvenli, cogunlukla is yerlerinde bu ayar uygulaniyor.

yani active x i indir diye sitene yerlesdirmen cok sacma. yinede istiyorsan bu kodu sitenin uygun bir yerine yapisdir.

f5 sürümleri icin

[code:1]<a href="http://www.flatcast-data.com/data/objects/FlatViewerSetup501.exe"target=_blank>ActiveX indir</a> [/code:1]

yada isdedigin shoutcast radyolari gibi palyer indir ve bilgisayarinda dinle seklindemi?
eger öyle birsey istiyorsan, bu adres ve flatcast adresi yanlis.

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 3.11.2008, 15:47

peki tamam radyo programı olmadan dinliyeciler nasıl uygulamayı indirip kuracak ben pek anlamam bu işlerden ama

10

Monday, 3.11.2008, 16:03

özgürlük, bende senin sorduğun sorudan pek bişey anlamadım yukarda tüm açıklamalar mevcut arkadaşım bakarsan anlıycaksın zaten

radyon yoksa ve radyo dinlemek istiyosan yukarda bi link verilmiş bak o linke tıklıycaksın orda senin kurman gereken güncel active-x sürümleri mevcut

yukardaki linke tıkla karşına gelen sayfada tamamen türkçe bak alttaki gibi aynen yazılar görceksin o linkte

Dinleyiciler icin Flatcast Viewer

Download Flatcast Viewer 4.15

Download Flatcast Viewer 4.16 RC1 [Nov 19 2007]

Download Flatcast Viewer F5 [jul 29 2008]

Dj'ler (yayincilar) icin Flatcast Producer

Download Flatcast Roducer 4.15

Download Flatcast Producer 4.16 RC1 [Nov 19 2007]

Download Flatcast Producer F5 [jul 29 2008]

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 3.11.2008, 16:20

özgürlük, kisaca sunu diyelim,
radyona gelen kisiler eger ilk defa radyoya giriyorsa, Internet Explorer'de otamatik olarak yukleme baslar,
ve sonraki girmelerinde sorun olmaz,
ama sitemde bulunsun diyorsan bak Imkansiz sana kodlari vermis,
bunu sitene yerlestir..

[code:1]<a href="http%u3a//www.flatcast-data.com/data/objects/FlatViewerSetup501.exe"target=_blank>ActiveX indir</a> [/code:1]

ayrica sana yukarda verdigim linklerden, istedigin surumu secebilirsin, F5 yada 4.16...

ama anladigim kadari sen saglam olsun diye bir upload sitesine yuklemek istiyorsun,
ama tavsiye etmem ilk yuklemis oldugun nasil silindiyse buda silinir,
o yuzden sitene direk linki ekle yukardaki koddaki gibi..

ilk yazinda yazdigina gore

Alıntı

sanırım aktive x ayarlarını ın karşı tarafın yüklememesi gerekiyormuş

hayir kesinlikle radyonu dinlemek istenlerin bunu yuklemesi gerekiyor,
ozelliklede ilk girdiklerinde bir uyari mesaji gelir ekranlarina,
uzun ince bir serit, buna sag tikladiklarinda avtive-x yuklemeye izin ver diye yazmasi gerek,
sanirim bunu kabul etmiyorlar misafirlerin..

• Özel mesaj gönder

12

Monday, 3.11.2008, 17:15

bakın şimdi yine anlatacağım radyo kurulduğunda bana bier radyo programı ve radyo linki verildi aşagıdak iradyo programından dinliyecilier programı indirip kuruyor ve radyo linkinden giriş yapıyor şimdi benim demek istediğim şu eskideen program çalışıyordu ama şimdi link kırıldı o yüzden çalışmıyor sianlıyorum ben ama şunu anlayamıyorum insanlar onu indirip kurmadan sadece aktive x yüklemesi ile olur mu sizce soruyorum size programı inderecek kuracaki aktive x yüklensin aşağıdaki linke tıklayın bakın link kırık
ben bunu anlatmaya çalışıyorumlink yenilemek derken yani çalışmasını sağlamak

radyo programı
http://uploaded.to/?id=ky80w6

radyo linki

http://www.ozgur-cevik.com/radyo.html

• Özel mesaj gönder

13

Monday, 3.11.2008, 17:25

özgürlük, sana zamaninda kim yapmissa bu radyoyu gereken bilgiyi vermemis,
bak simdi adresinden gordugum kadari sen flatcast radyosu kullaniyorsun degil mi?
ve benim bizlerin bildigi ve gercek olan tek sey, flatcast radyolarina girmek icin hergangi bir program kullanilmaz,
sadece active-x ler yuklenir ve isteyen yayina girebilir,
tabi djler farkli bir active-x yukluyor, onuda linklerde zaten verdik,
sana ve sizlere program yukleten kisi sanirim baska bisey yukletiyordu,
simdi radyonu ac, ve ben gelicem, F5 active-x i sildim pc den ve gelicem radyona,
sana bunu resimli olarak gostermek icin,

ve yine diyorum active-x harici hic bir sey yuklenmiycek bilgisayarlara..

• Özel mesaj gönder

14

Monday, 3.11.2008, 17:46

bir dk siz benim ayarlarımı niye sildiniz ki ne yapıcam ben şimdi nasıl giricem radyoya bomboş ekran çıkıyor

• Özel mesaj gönder

15

Monday, 3.11.2008, 17:49

evet

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 3.11.2008, 17:53

açtım ne olucak şimdi ne yapacacağım bomboş ekran çıkıyor

• Özel mesaj gönder

17

Monday, 3.11.2008, 17:54

özgürlük, radyona geldim ve bos bir sayfa acildi, sanirim sende mixerde acilmiyor sadece Designer Tools var,
eger boyle ise, Designer Tools uzerindeki ChatRadio Dark sayfasina iki kere tikla..

• Özel mesaj gönder

18

Monday, 3.11.2008, 18:01

Designer Tools yok design toll var ona tıklıyorum hiç bir olmuyor ya ben anlamıyorum bana sormadan bişileri siliyorsunuz açılmıyor

• Özel mesaj gönder

19

Monday, 3.11.2008, 18:02

Alıntı sahibi ""özgürlük""

bir dk siz benim ayarlarımı niye sildiniz ki ne yapıcam ben şimdi nasıl giricem radyoya bomboş ekran çıkıyor

ozgur neden bahsediyorsun, kim senin ayarlarini silmis,
ayrica ilk basta boyle yazmamistin,
yani ben simdi radyoyumu acip bekleyecem simdi demistin, bende evet dedim,
ama simdi ne bu suclama yapar gibi :blink:

senin radyo bilgilerin bizde varmiki silelim biseyler, neden bahsediyorsun,

• Özel mesaj gönder

20

Monday, 3.11.2008, 18:05

suç.lamıyorum söylüyorum

simdi radyonu ac, ve ben gelicem, F5 active-x i sildim pc den ve gelicem radyona,
sana bunu resimli olarak gostermek icin, bunu sildiğiniz için açılmıyor radyo boş bir ekran çıkıyor silmeseydiniz açılacaktı