Giriş yapmadınız.

KLAS*72

Stajyer

• Konuyu başlatan "KLAS*72"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 4.11.2008, 20:12

FLATCAST da SAM 2 programi Nasil Kullanabilirim?

SeLam arkadaşlar..Flatta yayin yapiyorum..bir ark in radyosundan dinledim..müzik üzerine dj konusması..ve ses efektleri..yapiyordu...Flatcastta Bu Mümkünmü..Simdiden Tsk ler..

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 4.11.2008, 20:15

KLAS*72, bu mümkün
Bak ses efectleri için bu linki iyice oku
:burda:
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=11831
İşini görücektir ;)

KLAS*72

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 7.11.2008, 03:14

Dj Panel V2.0

Slowcu arkadasim..Dedigin Sayfadan Dj paneli indirdim..ALLAH razı olsun..Ordaki aynı sekil indirdim ama sorun var..panel bende çok güzel ses efekti çaliyor..ama karsiya dinleyenlere müzik seside gitmiyormus,,efeektlerde..sadece benim sesim gidiyormus..ama digerleri gitmiyor..Yardımcı Olurmusun üstad..Ha Birde sana zahmet..O panelden..sarki Listele diyorum...müziklerime gidiyorum çogu müzigi açamiyo..Su Dj paneli ve mikserin kullanılışınıda açıklayan bir yer sölersen..Çok memnun Olurum.Simiden ALLAH razı olsun...

4

Friday, 7.11.2008, 03:31

KLAS*72, dj panelini indirdiğin bölümde zaten tüm açıklamalar mevcut başak ne gibi bir sorun varki onu anlamadım ayrıca o dj paneline komple şarkıları listeleme imkanın yok malisef her şarkıyı bitirdikten sonra bir diğer şarkıyo alcaksın miksere

KLAS*72

Stajyer

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 7.11.2008, 23:04

kardeş ona cevap gelmişte..esas soruna cevap gelmemis..Dj paneli açiyorum...dinleyenlere ne efekt sesleri nede..caldigim sarkilar gitmiyor..yani paneli kullanamıyom..
sadece benim sesim gidiyo baska hiç gitmiyo..Buna cvp verirseniz memnun olacam

6

Friday, 7.11.2008, 23:12

KLAS*72, arkadaşım ayarlarını yanlış yapıysundur ozaman verilen linkteki flatcast mixeri iptal edip kurduğun dj mikser nasıl aktif olur bölümünü tekrar oku ayrıca ses ayarlar bölümünüde okumanı öneririm ayarları doğru yaptığın sürece sorunsuz çalışır bende çalışıyor çünkü herhangi bir sorun yok ayarlamaları dikkatli oku bence biryerde mutlaka yanlış yapıyosundur

KLAS*72

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 14.11.2008, 10:02

Tamam sonunda kurdum..ama mixer de çaldıgim müzikler cızırtılı ve ses çok az gidiyor efektlerde anlaşılmıyor...ayarlara döne döne baktım..hepsi aynı..sesin cırıtılı gelmesinde etken ne olabilir bir türlü bulamadım..

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 14.11.2008, 10:46

KLAS*72, bazi dj panellerinde SeS ayari imkanlari kiSitli o yüzden SeSteki cizirtiyi kapatma imkani Sadece bilgiSayarin SeS ayarlarindan düzeltilebilinir

SeS cok yükSek gidince cizirti yapar

EsPriTüeL

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 14.11.2008, 10:54

Eğer donanımlarında Ses kartın varsa , onun ayarlarından Stereo Gürültü kısma var. onu bir dene. Fakat bu sorun Ses kartıylada alakalı bence. Benim Eski pc Onboard Ses kartı ile çalıyordum winamp'ta. böyle bir sorun yoktu. Fakat yeni pc de + 6 out ses kartı var. ses cızırtılı gidiyor. çok ayar denedim fakat sadece minimum düzeltebiliyorsun. Tam net gitmiyor malesef.

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 15.11.2008, 10:44

arkadaslar dj paneli güzel. Fakat benim sesimde gidiyor onu nasıl haledecem
yardımcı olursanız sevinirim dj konuşma yapacağı zaman hangi tusu kullanacak bunu anlamadım benim maşallah ne konuşuyorsam hepsi karşıda bunu engellemem gerekiyor.özelliklerden mikrofonu kapasam bile yine gidiyor

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 15.11.2008, 12:04

iremelektronik, bu linkden bak, ses ayarlari yapman gerekiyor..

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=11831

12

Saturday, 15.11.2008, 13:16

iremelektronik, arkadaşım bu sorun malisef o mikserde var mic sesini ayarlar bölümünden kapasanız bile radyoyasesinizi veriyor bunu bikaç sefer denedim ben bi türlü kapatmayı başaramadım

ama çözüm yolunu geçici olsada buldum mic kablosunu çekiyom :D

şuan için başka bi çözüm yolu yok eğer denemelerle bulan arkadaş olursa burda bizlerle paylaşırsa memnun olurum herkezi bilgilendirmek için ama şimdilik tek ayar bu sanırım