Giriş yapmadınız.

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek
  • Konuyu başlatan ".Kaptan34"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 6.11.2008, 00:40

radyoda isstenmeyen kişi

merhaba dostlar
radyoda eski programda istenmeyen kişi banlanma yöntemi ile önüne geçiliyordu ama ordada istenmeyen şahıslar flot yapıyolardı şimdi f5 de böğle bir durum söz konusu değil guestler yazılanları görmemesi için (yani dışarıdan içeri izlenmemesi için) çizik geliyolar ancak sorun şu bir guest yazıştığı zaman direkt dj ile yazışırken onu rahatsız ediyor ise bu gueste nasıl ban atılıcak bu konuda herhangi bir çözüm eğer siz kırmızı yapmayı öneriyorsanız yayın diyer dj ye geççtiğinde bu gecerliliği sağlamıyor??? ve eğer böğle bir çözüm yok ise eski programda cok güzel ban atma vardı o uygulanmazmı bununla ilgili çalışma varmı çünkü rahatsız eden kişi nereye giderse gitsin hep genelde aynı şahıslar onlarda kişilik problemi olduğundan şirin gözükselerde asıl amacları farklı konu ile ilgili bilgi paylaşımında bulunmak isteyen arkadaşlarla paylaşmak ve çözüm üretmek başlıca görev sayıyorum
saygılarımla
radyo-kristalfm.com
kaptan34

2

Thursday, 6.11.2008, 00:52

.Kaptan34, f5 te ban yok arkadaşım o kişnin mesajlarını hiç okumamak istiyosan birkre daha tıklarsın mausla artık yazamaz dj ye bile

iki kere sol tıklarsan hiç yazamaz
tek sol tıklarsan sadece dj ye yazabilir
açmak istedğinde sağ tık yapcaksın

forum aramasını kullan resimli açıklama mevcut

Imkansiz

Stajyer

• "Imkansiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 6.11.2008, 00:52

kayitli nickler diger dj e gecdigindede kirmizi kaliyor, tek misafirlerde farkli.
fakat ban kaldirma olayini cocuklar bile cözdü, ya sayfani yabancilara tamamen kapali tutacan, yada bu tür tatsizliklarla yasiyacan :D

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 6.11.2008, 01:00

ban olayı f5 de

sevgili dostlarım ben ban olayının f5 de olmadığını ve kırmızıya nasıl cevrildiğini sosrmadım:) ancaksayın yetlikiler yani flatcast program yapımcılarına bu konuda bilgi gidiyormu biz türkiyeden o program ise alamanca ve almanyadan burada bahsetmek istediğim asıl mesele şu sayın Imkansiz ve beratcan yazmışsınız size tşk ederim asıl benim analatmak istediğim mesele işte bu nasıl üye olan biri banlanıyor kırmızı olarak diğer dj aarkadaşa geçiyor ise guestlerinde banladığında o pc den bir başka pc ye geçtiğinde kırmızı geçmesini ve ertesi günde aynı kalmasını sağlamak amaçlı bir program gelirştirme ile ilgili form yada öneri kulanılıyormu benim almancam yok bu konu ile ilgili en yetliki arkadaşımızın düşüncelerini almak isterdim saygılarımla ayrıca ilgi ve alakanıza çok tşkk.. ederimm
kaptan34

5

Thursday, 6.11.2008, 01:17

.Kaptan34, flatcastan gerçek nickle gelenlere yapabilcein birşey yok ancak guestlerin radyona hiç girmemsini istiyosan ozaman radyonu guest lere kapatmalısın çoğu temalar yapılırken genellikle gusetlere açık olarak yapılıyorlar

kısaca kullandığın bütün temalardaki ayarları guestlere kapalı yapıp o şekilde kaydedersen ve djlerde aynı işlemi yaparlarsa ozaman guestler radyona nicklerini almadan giriş yapamazlar

Imkansiz

Stajyer

• "Imkansiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 6.11.2008, 01:54

Alıntı

pc den bir başka pc ye geçtiğinde kırmızı geçmesini ve ertesi günde aynı kalmasını sağlamak amaçlı bir program gelirştirme i

bu teknik olarak mümkün degil, birak flatcasti hicbir sistemde mümkün degil.

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 6.11.2008, 02:41

Imkansiz ilgi ve lakana çok tşkkl. buyur bir kahve sana ve ayrıca bir kahve de beratcan )_( afiyetle için türk kahvesi:) saygılar
kaptan34
www. radyo-edit.com --beratcan

8

Thursday, 6.11.2008, 03:27

.Kaptan34, bu bölümden radyo ilanı vermek yasak ilan vermek için buyur burayı kullan

:burda:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=13368

gm11400

Acemi

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 19.04.2009, 15:30

Alıntı sahibi ""Imkansiz""

kayitli nickler diger dj e gecdigindede kirmizi kaliyor, tek misafirlerde farkli.
fakat ban kaldirma olayini cocuklar bile cözdü, ya sayfani yabancilara tamamen kapali tutacan, yada bu tür tatsizliklarla yasiyacan :D

ben acemıyım kusura bakmayın sayfayı YABANCILARA tamamen kapatıp guest olrak yanı kayıtsız nıckle bıle olsa sadece arkadaslarıma nasıl acarım yanı kısaca sıfrelı nasıl yaparım ..

dj_artist

Stajyer

• "dj_artist" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 6.05.2009, 14:32

saolss elinize sağlık