Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

901

Wednesday, 27.03.2013, 01:44

acaba herşey eskisi gibi güzel olacakmı ?

Sil baştan! yeniden güzel günlere. Yıllar önce radyo sahibemizin yapmış olduğu başvuruyu yeniden yapmak bana nasip oldu. Rulete sid numarası yazınca radyomuzun yeniden adının görünmesini istiyoruz. İlgilenenlere ve emeği geçenlere bunun için şimdiden teşekkürler.

Radyo adımız WikWik Fm sid numaramız 1163660 yeniden rulette yer almak dilegiyle teşekkür ederim.

Herkese iyi geceler güzel eglenceli paylaşımlar görüşmek üzere şimdilik hoşcakalın.

902

Wednesday, 27.03.2013, 12:29

Sevgili Silanaz..
Radyonuz birkac gün evvel yönetim tarafindan uygun görülmemistir diye burdan bildirilmisti.
Anlayis ile karsiliyacaginizi düsünüyorum.
Güzel Yayinlar/Forumlar dilerim.

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

903

Wednesday, 27.03.2013, 14:21

selam herkese iyi günler eglenceli forumlar.dedim ya meliscim biz radyo adminleri yöneticileri olarak malesef teknik kisimdan anlamiyoruz.bunun için inandıgımız kişilerden yardım istiyoruz.ama bunların için bizi iyiliğine inandırıp art niyetlilerde çıkabiliyor.ve biz böyle kişiler yüzünden zarar görüyoruz.acaba bu konuyu yönetimle bu şekilde paylaştınızmı? yani biz şimdi sürekli bir iki kişi yüzünden mimlimi kalcaz kötümü uygunsuzmu bilincez? bizim radyomuzun adi belliydi ve ne güzelde rulettede yer alıyorduk sid atinca adımızda çıkıyordu hersey güzeldi normaldi. ama kandırıldık iyi niyetli biri sandık ve sitenin düzenlenmesi için şifreleri verdik yayın verdik fakat umdugumuz gibi olmadı. eski halimize geri döndük ama gene kötü bilinmeye devam ediliyo.yönetime bunu açıklarsanız belki daha analayışlı oluncaktır diye düşünüyorum.çünkü radyo bizim üç bayanın. yayındaki dj in yanlışını hatasını yada o an yönetim tarafından biz izlenirken radyoyu sabote eden bir iki tanımadımız dinlici tarafından neden kötülenelim. onların yüzünden biz neden zarar görelim.birilerinin bazı şeyler işine gelmiyor.ve bunun üzerine birileri birilerini kötülüyor.zarar veriyor.işte biz böyle bir şeye maruz kalmış madurlarız.kısacık bir empati yapın.birileri sizi kötülüyor sabote ediyor dedikonuzu yapıp iftiralar atıyor.ve siz bundan dolayı zarar görüyorsunuz.adınız çıkıyor kötü biliniyorsunuz.peki sonuç ne olmalı? bizim orda bir yanlış yapıldı. yapan kişide düzeltmeye çalıştı.ama malesef diyosunuzki bunun oluru yok.sizler kötüsünüz kötü insanalrsınız radyonuzda kötü ortamınızda kötü,ortamınızdakilerinde ne oldugu belli degil vb. peki kazanan kim ?

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

904

Wednesday, 27.03.2013, 14:45

her türlü sıkıntı aksaklık olumsuzluk yardım paylaşım hata yanlış vb. için belin yardım edelim deniliyır.bizde geliyoruz neyse onu söylüyorz.ama karşılıgında siz daha öncede bilmem ne oldugundan yönetim uygun bulmış bundan dolayı isteginiz imkansız. peki daha önceden olan neydi? ben ne oldugunu zaten açık açık yazıyorum.ve burdaki suç hata bizim degil diyorum.sizlerde herkeste bişeye birilerine inanır ama her inandıgı dogru degil kandırılabilir.önceki ayzıalrımda söyledim.insan oglu kavun degil malesef koklayalımda iyimi kötümü anlayalım.heleki bu sanalda çok daha zor birşey.

sorun, dilek, istekler, şikayetler, madurıyetler, hatalar, için gelin sorun dileyin yardım edelim diyorsunuz.sadece iyi şeyler için degil olagan kötü seyler içinde paylaşım yapıyoruz.ama biz bunları yaparkenszilere soruyoruz.peki bizlere neden sorulmuyor yada sorulmadı. mesela yönetim yada yönetimin görev verdiği her kimse diyelim siz meliscim bizim talebimiz istegimiz üzerine geldiniz radyoya ve o anda biz sabote ediliyoruz yada bir kavga üzerine geldiniz yada art niyeli bir dj yayını çaldı yada bir iki art niyetli dinlici argo küfür hakaret içeren yazıalr yazıyor.yayındakide zaten o dinlici gibi sabote eden biri oldugundan o kişilere ses etmiyor. çizmiyor banlamıyor atnıyor. biz sizlere bir talepte istekte bulunmusuz sizlerde kriterlere uygunmu diye bakmaya gelmişsiniz. 18 saat açıkmı on kişi oluyorlarmı diger kriterleri yerine getiryorlarmı vb. ama diyelim böyle bir olay üzerine geldiniz.hemen notunuz kötü manadamı oluyor? işin aslını nedenini biz sizlere sorarken açıklama yaparken acaba o talepte bulunan radyonun sahıbıne yonetımıne admınıne her neyse neden sorulmuyor? yada önce ikaz edilmiyor.? talebiniz üzere radyonuza geldik baktık tamam 24 saat yayındasınız 10 kişden afzlada dinliciniz oluyor ama küfür var kavga var uygunsuz tasvıp etmedımız resımlerden temalar var vb. seyelrden siz kötü insanalrsınız bu radyoda kötü radyo kusura bakmayın böyle radyo ve içindeki şahısları biz aramıza alamayız yönetim böyle diyor.dogrusu bumu sizlerce? acaba şöyle yapılamazmıydı,yönetim tarafından belirlenen bakmaya gelen kişi sorsa ögrense ilk basta radyo admını yöneticileri kım irtibata gecse ki bu zor degil zaten forumdayız yazılabılır burdan. neden sebep söylense talebınız uzerıne geldık baktık kontrol ettik ama sunlar sunlar uygunken bunlarda hos degıldı. bunalrı duzeltın tekrardan talep yapın degerlendırelım denilmesi benim fikrimce yönetim uygun bulmadı deyip kestirip atmaktan çok daha mantıklı ve hoş bir davranış olurdu.bize buna göre daah dikakt eder adımalrımızı ona göre atardık. sonucta hatasız kimse yok. heleki baskalarının hatalarından sucu alaaksı olmayan kıslerın kötülenemsi gercekten üzücü.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

905

Wednesday, 27.03.2013, 15:24

SılaNaz,

Arkadaşım cevabınızı vermiş ama yinede uzun uzun anlatmışsınız birşeyler..
bu başlık kısa ve net başvuru yapmak içindir.
sizler başvuru yaparsınız bizlerde sonucu size bildiririz..
bildirildiği halde halen ısrarla yazmışsınız.

Yazdıklarınıza kısaca değinip cevap verelim yinede.
diyorsunuz ki biz yöneticilere sormadan neden karar aldınız.
biz burda başvuruyu kim yaparsa ona yanıt vermişiz,kontrole gelmişiz ve onu yayında görmüşüz ve sizinde bilip bazı cümlelerde bilmiyorum gibisinde imada bulunduğunuz kurallarımıza uymayan durumlarla karşılaşmışız.
Şimdi siz madem yöneticisiniz dj leriniz yayında iken mutlaka tema ve konuşma uslubuna ya şahit olmuşsunuz yada olanlardan haberi almışsınızdır.
yani madem tasvip edilmiyor uyarabilir yada belli kurallar getirebilirdiniz.(kurallarınız tabiki bizi ilgilendirmez ama bizim ruletimizde yer almak için getirebilirdiniz demek istiyorum)

kurallara uymayan bir durum ve sonucu bildirdiğimiz halde gerek biz yönetime gerek üyelerimize karşı hiç hoş olmayan ithamlar ve saygısızlık gördük.
yinede sabırla anlatmaya çalıştık.
sonuç nedir ;
başvuruyu yapan zat'ı üyelerimize özel msj yoluyla ve site içinde hakaret(küfür) sarfettiği için, en son yapacağımız şeyi (banlamak) yapmak zorunda kaldık.
şimdi o arkadaşınız akabinde hemen gelip bunları yazıyorsunuz.
sanki bizler size karşı kasıt yapıyoruz gibi gösteriyorsunuz.
oysaki rulette binlerce radyo var ve bizler kurallar çerçevesinde olması gerekeni yapıyoruz.

kısaca son kez altta adminimizin msj ını okuyunuz...

Erotik ve benzeri materyal

Şimdiye kadar bu konuda bir sorunumuz olmadığı gibi çok töleranslı davrandığımızı ve biraz daha bakış açımızın serbest olduğunu düşünüyorum. Geçtiğimiz haftalarda sitemizin tek sponsoru Google'dan bize kuralların değiştiğine dair bilgi geldi. Özellikle bizi ilgilendiren konuları aşağıdaki resimde işaretledik. Bu yüzden uygun bulmadığımız paylaşımları kaldırdık ve bundan sonra bu tip resimlere izin vermeyeceğiz.

Sitemizin büyüklüğü nedeniyle basit bir Webspace paketinde değilde, 24 saat bakımı olan kendimize ait bir server de barınmaktayız. Haliyle buda ayda 250 -300 Euro tutarında masraf demektir. Bu masraf tamamen Google AdSense tarafından karşılanıyor.

Açık ve net bir şekilde söyleyeceğim:
Konuya karşı çıkan ve anlamak istemeyenler: Eğer bu masrafları siz karşılayacaksanız buyrun paylaşımlar sizin istediğiniz şekilde uygulansın!
Böyle bir şeyin olacağına maalesef inanmadığımdan kural söz hakkını Google AdSense bırakıyorum !

Anlayacağınız bırakın neyin uygun olup olmadığını Allaturkaa adına benim gözetimim altındaki yetkililerimiz karar versin !

yazdığınız uzun uzun anlatımlar kararımızı değiştirmeyecek o nedenle lütfen başlıkta meşguliyet verip konuya ısrar etmiyelim ;)
Kolay gelsin size :thumbup:

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

906

Wednesday, 27.03.2013, 15:44

teşekkürler

çok sagolun açiklamalariniz ve yardimlariniz için sizlerede kolay gelsin. ama saygisizlik yaptiğimida itamalrda bulundugumuda sanmiyorum. yazilarim hepsi orda dilerseniz bir kez daha okuyun. gözden kaçirdigim yer varsa uyarin. ama amacim ne kimseyi yargilamak ne itamda bulunup yermek nede kötülemek degil. siz kendiniz diyosunuz sorunlarinizi iletin diye. bizde iletiyoruz. karsılıgında yardım edersiniz etmezsiniz anlarsiniz anlamazsiniz bişey diyemeyiz.sadece burda benim anladiğim bizim hatamizin olmadiği birşeyden bir yargilanmişiz ve herşey kestirlip atilmiş. israrda etmiyorum. mutalaka sizler çok daha iyisini bilirsiniz.yardim anlayişi paylaşim buysa ben çok özür dilerim uzun uzun yazarak burda kalbalık yapıp başınızı agrıtıp zamanınızı çaldım.herseye ragmen degerli vaitlerinizi ayirdiğiniz okuyup paylaştıgınız için çok tesekkür ederim.ve allahtan dilegim umarım bizim gibi durumlarla karşılaşmazsınız. esenlikler dilerim...

• "AT€S FM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

907

Wednesday, 27.03.2013, 20:16

Radio Ates

Selam değerli allaturkaa yöneticileri konuya girmeden önce emeklerinizden dolayi emegi geçen bütün Arkadaslara RADIO ATES Ailesi adina tesekkür ederim.

suanda ATES FM olarak sid atildiginda görünüyoruz ancak yeni bi site kurduk bundan sonra 1369772 sid RADIO ATES olarak yolumuza devam edecez sid atilirkene RADIO ATES olarak görünmek istiyoruz.

RADIO ATES Ailesi adina hepinize tesekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

908

Thursday, 28.03.2013, 07:05

http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1369772

basvuru sartlarımız en az 18 saat yayın acık kalmalı
en az 10 kişi ortalaması olmalı radyonuzun

bz sizi yinede takipe alalım
en kısa zamanda burdan sonucu alabilirsiniz

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

909

Friday, 29.03.2013, 00:03

Yine Ben

Selam herkese iyi eglenceli forumlar dilerim... ben hala başvuru talebimizin baskaları tarafından uygun bulmadım icin yazma geregi duydum sucumuz bir dj ve ona sataşan bir terbiyesiz dinleyiciye verilen bir tepkimi yani ben uzun uzun anlattım sizlere sorunumuzu dile getirdim kestirip atuyosunuz yine gelin misafirimiz olun degerlendirin bi radyomuzu bana sürekli yönetim uygun görülmedi diye cevap yazıyosunuz ozaman ben en üst makamdaki yönetimlen görüşmek istiyorum yardımcı oluruz diyorsunuz bende defalarca calıyorum kapınızı yardıma ihtiyacım var diyorum..Burası bizlerin üyeligi ile para kazanıyo karsılıgında rulet sid ve radyo isimleri yayınlanıyo bura nasıl bizim üyelimizle dönüyosa bende sucumuz olmayan birseyde anlayış ve cözüm istiyorum Sürekli dert yanmaktan kapı calmaktan yoruldum kendimi zavallı ve yüzsüz biri sanmaya basladım vede ısrarla tekrarlıyorum ben enüst yönetimde kim varsa onunla görüsmek istiyorum birde ona uzun uzun dert yanayım belki anlayış gösterir..Çünkü bizim icin bu radyonun önemini ben sizlere anlattıkca siz anlamamakta ısrar ediyosunuz manevi degeri var bizim icin önemli radyomuz.Neyse uzun uzun anlatıp basınızı agrıtmayım en azından bu istegimi yerine getirin enüst makamda yönetici kimse beni görüstürünn ona anlatcam uzun uzun derdimi belki beni kaile alıpta dinler..........Sevgilerimle....

910

Friday, 29.03.2013, 03:24

Pek bir sey degisecegini sanmiyorum Bu konuda taviz verilmiyor ve sorumluluk moderatorlerde !

Buyurun En ust duzey yonetici Burdan ulasin kendisine.. Belki ozaman bu israr sona erer..

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=User&userID=1

SılaNaz

Stajyer

• "SılaNaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

911

Friday, 29.03.2013, 12:26

ısrar degil anlayış için rica

selam iyi cumalar herkese.tşkr ederim rmx ulaşmaya çalışcagim. belki kaile alınırım.ama ısrar etmemin sebebini nedenini önemini uzun uzun yazmama dataylı yazmama ragmen egerki anlaşılmıyorsa bende her daim belirtmek istiyorum.çünkü emsallerden çok daha dikkat eden biriyim.hem sizde istediğiniz birşeyde ısrar etmezmisiniz? yada hiç ısrarınız olmadımı hayatınız bıyunca? aslında bende farkındayım birşeyin degişmicene. çünkü neyse çünküsü zaten ortada herkes anlamıştır.

insanlar kendileri için önemli olan özellikle manevi degerleri çok olan söz verdikleri emanet edilen birşeylere iyi bakmak vb. durumlarda ısrarcı olurlar. heleki bu ısrar ettiklerinde kendilerinin bir suçu yoksa.

mutlaka yasaminiz boyunca baskaları yüzünden hakkınzda kötü konusulup zarar gördüğünüz durumlar olmustur. suçunuz yok ama suçlanıyorsunuz siz öyle durumlarda napardınız? ben ısrar görmüyorum burda inat görüyorum. empati yapılmıyor aynı durumlar.

VE HAK ARAMANIN YANLIŞI DÜZELTİP HATAYI YOK ETMEK İÇİN BUNDAN SONRA DAHA DİKKATLİ ÖZVERİLİ OLUNMASI İÇİN ŞURDAKİ PAYLAŞIMLARIM SORUNUM İSTEGİM DERDİM HERNYESE YAZILIYORSA ADIDA ISRAR OLUYORSA ÖYLE OLSUN.BENIM ISRARIMDAN SIZLER EGER RAHATSIZ OLUYORSANIZ YADA BEN SIZLERI RAHATSIZ EDIYORSAM NASIL YÖNETİM BAZI ŞEYLERİ UYGUN BULMUYORMUŞ.BUNUDA BULMADIGINI BANA İLETEBİLİR.

ama teşekkür ederim yinede size. verdiğiniz linkten en kısa zamanda ulaşmaya çalışacagım yönetime.sorumluk moderatörlerde ise,onalara bu sorumlulugu vernle irtibata geçmek dilegim. herkese tekrardan iyi cumalar eglenceli forumlar dilerim...

face59

Acemi

• "face59" bir erkek

• Özel mesaj gönder

912

Friday, 29.03.2013, 13:03

arkadaslar rardimci olursaniz sevinirimm yeni sid:1371806 sid atinca ismimizin cikmasini istiyorumm sevgi ve saygilarim la radyocilgin-fm ..

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

913

Friday, 29.03.2013, 17:57

ates fm

Şu anda flatcast de eski sid inizle halen yayın devam ettiği için yeni SID inizi ekleyemeyiz, sid'i flatcast ayarlarınızdan ve sitenizden de yenilediğinizde başvurun ki eski kayıtı istediğiniz gibi yeni radyonuzun sid iyle değiştirebilelim.
eski sid istatistikleri sıfırlanıp yeni sid aktif olmaya başlar başlamaz bildirirseniz hemen ruletteki ismi yenileriz

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

914

Friday, 29.03.2013, 17:58

face59

isteginiz izlemeye alınmıstır
en kısa zamanda cvp verilecektir

http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1371806

915

Saturday, 30.03.2013, 03:23

mutlaka yasaminiz boyunca baskaları yüzünden hakkınzda kötü konusulup zarar gördüğünüz durumlar olmustur. suçunuz yok ama suçlanıyorsunuz siz öyle durumlarda napardınız? ben ısrar görmüyorum burda inat görüyorum. empati yapılmıyor aynı durumlar.

Belkide biraz zamana birakmalisiniz.... :himmmm:

• "RADYOSARAY.COM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

916

Saturday, 30.03.2013, 07:48

Benim radyom var onu sid olan yerde nasil ismini yazdira bilirim

selam 07/30/2012 den beri yayindayim ama daha alen radyomun ismi sid olan yerde cikmiyor onun icin ne yapmam lazim

radyomum adresi..//edit// yayinimi hic kapatmiyorum bu konuda yardimci olursan sevinirim

http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1320898

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Meliscanan" (30.03.2013, 10:59) düzenleme sebepleri: link kaldirldi sid eklendi

917

Saturday, 30.03.2013, 11:06

Merhaba Radyo Saray,

Ruletimize isiminiz yazilmasi icin Kritlerlerimiz sunlardir:

18 saat Yayininiz acik olmasi ve

Ortalama 10 Dinliyicinizin olmasi gerekiyor...

Suan baktigimda dinliyici sayiniz sartlarimiza pek uygun degil :rolleyes:

Yinede sizi birkac gün izliyelim sonucu burdan bildirelim.

Güzel Forumlar/ Yayinlar dileriz

gursoyt

Acemi

• "gursoyt" bir erkek

• Özel mesaj gönder

918

Saturday, 30.03.2013, 13:28

Allaturka Radyo İçin SID Engellenmesi

Flatcast radyomuza, radyonun yasal sitesi üzerinden değil ama Allaturka üzerinden girilerek, küfür edilmesi ile başa çıkamıyoruz. WEB sitemizde, radyoya girenlerin IP'leri alınmakta ve bu yolla girip küfür edenlerin yasal takibi yapılabilmektedir. Fakat Allaturka üzerinden girildiğinde, bu özellik devre dışı kalmaktadır.

Dolayısıyla, bizim radyonun SID 'sinin rulette yayınlanmasını istemiyoruz, bu konuda nereye başvurabileceğimizi bulamadım. Lütfen yardım edebilecek bir yetkili ya da adres verebilen olur mu acaba. Gördüğüm kadarıyla da, yayınlanması istenmeden SID'lerin listeye girilmesi yasaktır. Gereği için acilen bilgi verilmesini rica ediyorum.

Gerekli iletişim bilgilerine nasıl ulaşabilirim acaba?

Saygılarımla

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

919

Saturday, 30.03.2013, 16:03

face59

radyo isminiz çılgınfm olarak eklenmiştir
hayırlı olsun

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

920

Saturday, 30.03.2013, 16:26

Flatcast radyomuza, radyonun yasal sitesi üzerinden değil ama Allaturka üzerinden girilerek, küfür edilmesi ile başa çıkamıyoruz. WEB sitemizde, radyoya girenlerin IP'leri alınmakta ve bu yolla girip küfür edenlerin yasal takibi yapılabilmektedir. Fakat Allaturka üzerinden girildiğinde, bu özellik devre dışı kalmaktadır.

Dolayısıyla, bizim radyonun SID 'sinin rulette yayınlanmasını istemiyoruz, bu konuda nereye başvurabileceğimizi bulamadım. Lütfen yardım edebilecek bir yetkili ya da adres verebilen olur mu acaba. Gördüğüm kadarıyla da, yayınlanması istenmeden SID'lerin listeye girilmesi yasaktır. Gereği için acilen bilgi verilmesini rica ediyorum.

Gerekli iletişim bilgilerine nasıl ulaşabilirim acaba?

Saygılarımla

gursoyt,

Ruletten radyonuza gelinmesin istiyorsanız radyonuzun SID ini banlıyabiliriz, böylelikle buradan kimse sid ekleyip radyonuza gelmiyecektir...
İleride yalnız radyo ismimiz rulette görünsün isteğinde de bulunsanız ban lı olacağı için buda mümkün olamaz, bilginize ;)
yani kesin kararınız ise bilgi verin banlıyalım...
Tabi radyo sahibi siz iseniz...bundan emin olmamız lazım...
bunun içinde radyo adresi yada sıd verirseniz bir arkadaşımız gelip görüşsün sizlerle...
sid ve adres site içinde belirtilmesin istiyorsanız mesajınızın içinde belirtin sadece biz yöneticiler görmüş oluruz,denetimden açmadan önce editler öyle açarız mesajınızı ^^