Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "toramanli38"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 22.01.2007, 12:09

Radyoda Özel yazisma

Selam Arkadaslar,Benim bir sorum olacakti,Radyoda yayin esnasinda ben dj olarak diger dinleyicilerin özelden yazistiklarini okuma imkanim varmi?varsa nasil okuya bilirim?
Simdiden ilgileriniz icin Tesekkürler

heartofeye

Orta Düzey

• "heartofeye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 22.01.2007, 12:17

tormamanlı böyle bir imkan yok malesef hem sen özelden yazanları okuyup ne yapıcan yaaa adı üstünde özel özele saygılı olalım lütfen :D

• Konuyu başlatan "toramanli38"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 22.01.2007, 12:25

Tesekkürler heartofeye özele devamli saygim var ama radyoda bazi olaylar oluyor vede bunlar özelden biseyler yaziyorlar radyo hakkinda bunlarin özelden ne yazdiklarini bilmem varmi diye sormustum,ilgin icin tekrardan tesekkürler.

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 22.01.2007, 13:23

o zman özeli kapatırsın dj isen

Al-Pi

Orta Düzey

• "Al-Pi" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 22.01.2007, 13:29

toramanli38, adi üstünde özel
ya yagmur_damlasi'nin yazdigi gibi özeli kapatirsin, yada merak etmezsin ;)