Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "By JêNaGeR"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 22.01.2007, 13:45

Ben Baktım Siz dE Bakın..:)acil bir sorun..

arkadaşlar selam..

arklar ben flatcasti az cok bilirim .. ama fakat lakin şu fla formatındaki mi ne tema yı nasil hazirlayacağız onu bilmiyorum.. :wallb:

ben bir kaç tane hazırlayıp diğer Dj arkadaşlarıma göndermek istiyorumda.. :hiding:

lütfen yardımmcı olun..tema yı hazırşarım ama o formatta nasil kaydediliyor ınu bilmiyorum.. :x:

lütfen yardımcı olalım bu arkadaşımıza yani bana :lol: :oops:

Al-Pi

Orta Düzey

• "Al-Pi" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 22.01.2007, 13:57

hazirlamis oldugun temadaki resimler internetde olmali, yani backgound url olarak verilmeli.

sonra expertmode --> preset --> export to file/ ile .fcp belgesi olarak kaydet.

• Konuyu başlatan "By JêNaGeR"

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 22.01.2007, 14:23

selamlar..

peki bacround resmni nasıl nete yayınlaycaz...upload kolayda resim mi nasıl çekecez..bi zahmet bunu da cevablayınn..:(

Al-Pi

Orta Düzey

• "Al-Pi" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 22.01.2007, 14:27

resmi nete uploaden yaptiktan sonra url si lazim..
o adresi insert -> picture -> url olarak vercen

5

Sunday, 4.03.2007, 16:01

ya al-pi ben dosyamı kaydet mek istiom ama kaydetme sayfasına geldıkten sonra hepsi işaretlenmiş olarak duruyo onu nasıl halletcez biras bilgi verirmisin

6

Sunday, 4.03.2007, 16:21

Alıntı sahibi ""soldiers-make-waring""

ya al-pi ben dosyamı kaydet mek istiom ama kaydetme sayfasına geldıkten sonra hepsi işaretlenmiş olarak duruyo onu nasıl halletcez biras bilgi verirmisin

istemedigin temalarin isaretlerinini fareye tikliyarak kaldir :book:

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 4.03.2007, 16:25

Alıntı sahibi ""DjCansu""

Alıntı sahibi ""soldiers-make-waring""

istemedigin temalarin isaretlerinini fareye tikliyarak kaldir :book:

kisaca solda görunen X isaretlerinin hepisi biri haric kaldir yani iki tane bile olmasin yoksa kabul etmez yani eder ama ir daha acamzsin