Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

ekremekrem

Stajyer

• "ekremekrem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Friday, 8.06.2007, 08:46

adslde djlik yapanlarda kotayı etkilermi

• Özel mesaj gönder

22

Tuesday, 19.06.2007, 23:21

PEyyy Bize Üç Aydır 110 ytl gelio annemler vurcaktı beni :D bundanmış demekki

dehlo

Stajyer

• "dehlo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

23

Sunday, 24.06.2007, 10:50

mrb arkadaslar evet djlik yaparken veya radyo dinlerken kotaniz duser ama yayin sizde iken bu daha cok oluyor ama dinlerken o kadar degil ben kendiem yayin yaparken sanrsam su an tam aklimda degil ama 3 saate 100 mb 10 gunde 1.5 cb tabi sadece aksamlari yiyin yapardimki buda saat 20.00 den 23:00 kadar olurdu tabi bu bazen degisirdi 1 saat yapardim bazi dj arkadaslar almak isterdi misafirleri geldiginde veya benim isim ciktiginda devir ederdim ama sanirsam 2 saate 50 mb veya uzeri olabiliyor ama dinlerken bu cok olmuyor hemen hemen yari yariya ama siz yinede bir sayac bulun deneyin internete cok bu tur sayaclar ama Airties modemlerde sayac var olanlar ordan baksin tsk

• Özel mesaj gönder

24

Sunday, 24.06.2007, 13:12

Ben Eskiden 29 ytl Ödüyodum Ama 90 Filan geliyodu :D
sonra Sınırsıza Geçtik

• Özel mesaj gönder

25

Friday, 29.06.2007, 06:15

Arkadaslar bende oyle yayın yapıyordum her ay 30 gelıyodu (kotalı.)şimdi 45 ytl geldı radyo yuzunden en ıyısı bu yayını sınırsızda yapmak acayıp harcıyor kotayı :shock:

• Özel mesaj gönder

26

Friday, 27.07.2007, 22:44

Arkadaşlar bu konuya kesin açıqlık getirecek kimse yokmu ?

Yayın yapanın kotasından yiyormu yemiyormu ?

Dinleyenin kotasından yermi yemezmi ?

Her ikisinden de yeme gibi bi durum war mı ?

Ona göre yayın yapıp yapmamaya karar werecem ?

1024 e 4 gb sınırlı bağlantım war..

Beni kotadan yiyecekse yayın yaptığım için o zaman kaldıracam radyoyu..

Benden değil dinleyenden yiyecekse kotayı o zamanda üyeleri uyarayım da sınırlı olanlar fazla dinlemesin..

Yoksa yüzlerce üyenin küfrünü yemek istemem yani..

Ama lütfen farazi değil kesin bilgi sahibi iseniz yazın..

Bu arada tr den bağlanıyorum..

Yani ttnet e göre düşünürseniz sewinirim..

Cewap werene teşekkür ederim..

27

Saturday, 28.07.2007, 07:22

evet kota gidiyor. bunu tam olarak anlaman için yayındayken ya da radyo dinlerken statistic seceneğine tıklayarak anlayabilirsin.
yalnız sunu hatırlatayım: dj lerin yayın esnasında harcadıkları kota dinleyenlere oranla daha azdır. dinleyenlerdeki giden kota miktarı dj lerden fazladır.
resme bir bak

emrklc

Acemi

• Özel mesaj gönder

28

Thursday, 2.08.2007, 13:39

EVET AYNEN ÖYLE SENİN PCDEN ALIYOR O VERİYİ DİNLEYİCİ OLARAK GİRERSEN DJLİK YAPTIĞINKİNDEN DAHA FAZLA KOTA GİDER DJ OLDUĞUNDA O MP3 SENİN PCYE KAYITLI ORDAN ÇALIYOR DOWNLOAD YOK YANİ SADECE YAZILAR DOWNLOADA GİRİYOR YAZILAN YAZILAR DİNLEYİCİLERE AZ YAZIN DERSİN KOTA FELAN GİTMEZ PEK:))

• Özel mesaj gönder

29

Saturday, 11.08.2007, 11:28

sametuzun aynen sana katiliyorum arkadaslar dj lik yapan kisi isterse 24 saat yayin yapsin degisen bi sey olmaz ama dinleyicide kotadan gider