Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Özel mesaj gönder

21

Monday, 22.12.2008, 13:03

pEKİ aRKADAŞLAR SİZE SONBİ SORUM OLUCAK DAHADA RAHATSIZ ETMİCEWM BEN BAŞKA RADYODA DJ LİK YAPARSAM YİNE AYNI SORUN OLURMU YANİ RADYOYA KİMSE GİREMEZ?

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

22

Monday, 22.12.2008, 13:08

eger radyo ziyaretcilerinden birilerinin portlari hatasiz aciksa sorun olmaz.

dodo06

Stajyer

• Özel mesaj gönder

23

Monday, 22.12.2008, 13:36

YOU TRİED to receive a second stream or to receive your own stream. Sorry but that's not possible. In first case, please close the other stream window and try again. Streaming and listening at the same system is not possible. RADYOMDA BASLANGICDA UYRI OLARAKK BUNU VERIOR NAPMAMLAZIMM LUTTFENN CVPP PLSS NOLURR YHAA

24

Monday, 22.12.2008, 13:40

dodo06,

radyonuz açıkkken dinlemek için girmeğe çalışırsanız veya açık olan radyonuzu tekrar radyonuzu açmak için uğraşırsanız o uyarıyı alırsınız

veya radyonuzu kapadınız ama explorerden düşmemiş olabilir pc yi resetleyin tekrar yayın alın sorun hallolcaktır

dodo06

Stajyer

• Özel mesaj gönder

25

Monday, 22.12.2008, 13:59

KARDESIMM NE ALAKASII VARR BEN RADYOMU ACIYORUMM SARKI KOYUYARUMM SONRA SITEME GIDIYORUMM YAYINA GIRILE BILINIORMU DIE AMA BUU HATA VERIO

26

Monday, 22.12.2008, 14:01

dodo06,

arkadaşım bak şimdi iyi dinlee

hem yayındayken hemde gidip sitenden açtığın radyoyu dinleyemessin oldumu şimdi

yani bi insan aynı anda iki yerde olamaz sanırım anlaşıldı

gidip kaç yere aynı mesajı yazmakla farklı bi cevap alcağını sanma tek biyere yaz ve cevabını bekle

dodo06

Stajyer

• Özel mesaj gönder

27

Monday, 22.12.2008, 14:08

Invalid Streamlink

Sorry for inconvenience. You tried to visit the stream from "CANSARIKAYA" using an invalid stream request.

The specified URL from the producer is:
http://EDİTblogcu.com/

If you clicked a link in that page, please forward this message to the producer. References, how to embed the stream in the homepage he will find here.

KARES BEN BU SORUNLA KARSILASIYORUMM YANNLIS YAZMSISINMM KUSURA BAKMA OBUR VRDIGIMM UYARII RADYOMU SITEME EKLEMSITTIMYHA OO SITEDENN CIKIODU KUSURA BAKK NOLURR SENIDE YOORDUMM

Zübeyde

Stajyer

• "Zübeyde" bir kadın

• Özel mesaj gönder

28

Monday, 22.12.2008, 14:11

dodo06,
cocuk bahcesi ilemi karistirdin allaturkaayi...

arama yi kullan, yasin 16 olmus, hic ingilizcen yokmu? tzz

birde senden 30 yas büyükleri kardesim diye itap etmesen iyi olur

29

Monday, 22.12.2008, 14:23

dodo06,

radyona geldim sanırım anlatmak istediğimi anladın

link başlığını editledim sorunun kalmadığına göre