Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

mustafa7171

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "mustafa7171"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 17.11.2008, 07:57

Sitemin reklamını nasıl yapabilirim? [Edit]

slm arkadaslar benımde bır sıtem var ama kımse gelmıor ne yapmam gerek bı bakarmısınız ltfn daha cok kısı gelmesı ıcın ne yapmam gerek ve bana flatcast tema yardımı lazım sımdıden saolun :wman:

• "axarayliii-68" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 17.11.2008, 08:16

hemşerim kendini hiç zorlama ben bu sayede 2 tane com uzantılı 7 tanede bedava site kapattım bu konuda sana ancak 2 tavsiyem olur 1 her siteye gidip reklam yapacan 2 arkadaşlarını çağıracan başka yolu yok bence :)

sevd/\gul

Profesyonel

• "sevd/\gul" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 17.11.2008, 08:45

mutlaka birileri gelir gezer bence niye dert ediyorsunki eger blogcu ise blog arkadaşlar ekle ve onların sitelerini mutlaka ziyerete git gittigindede linkini bırak tşk amaçlı gelirler sitene

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 17.11.2008, 10:49

mustafa7171, sitenizmi var radyonuzmu anlamadım ben :roll: Flatcast tema yardımı ne olur pardon anlamadım onuda :oops: Tema istiyorsanız forumda temadan bol ne var radyonuzun reklamını yapmak istiyorsanız forumda ilanlar bölümü var oraya üye olun ve hergün ilan bırakın.

Bu linkte ilanlar bölümü hakkında gerekli açıklama var.

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=13368

Ayrıca radyo allaturkaa ya da radyonuzun sidini yazabilirsiniz. Böylece bu adreste radyonuz yayında olur.

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=13368

Eğer radyonuz yok site içinde bu sorunuz gerçekten o zaman yanlış yerdesiniz burası flatcast yardım forumu :roll: