Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

21

Saturday, 16.07.2011, 13:26

:) Keske altına alıntı oldunu yazsaydın beratcan abi. :D

:blink: ne oldu basin goge erdimi rmx ?
kimse bunu ben hazirladim diye yazmamis, bu sekilde kucuk dusurme cabasi ne icin ?

[edit] kaynak belirtilmistir

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (16.07.2011, 13:34)

22

Saturday, 16.07.2011, 20:29

ßy-_Rmx

forumu çok geriden takip ediyosun, konu başlığı 2008
oysaki biz 2011 deyiz hatta 2012 ye az kaldı tzz
forumu günü gününe takip edebilmek için, tavsiye ram yükseltmekle başlıyabilirsin :bf:

keşke bu konu başlığına boş mesaj yazanakadar sende bu konu hakkında iki araştırma yapıp zamanını ayırsaydında ek bilgi verebilseydin (zor iş değilmi ? okadar zaman harcıycan araştırcan gelip buraya eklemeler yapacaksın) amaann kim uğraşcak iki karalama yazısı yazarım olur biter öylemi ?
alıntı yazamsanda kabulumuzdu :thumbup:

bazıları kendine verilen (verilmek istenen) şansı en iyi şekilde kullanır, bazılarıda içine eder. :1gözkirp:

dipnot:
burası forum yardım bölümüdür
forum yardım bölümlerinde boş mesaj hiç birşekilde kabulumuz değildir
aynı başlıklarda yardım harici mesaj tekrarı halinde gereken tedbir uygulancaktır

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "BERATCAN" (16.07.2011, 20:36)