Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Vatan19

Stajyer

• "Vatan19" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Vatan19"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 21.11.2008, 21:18

Kardeş Radyolara Nasil Ekliyebilirim Radyomu ????

Selam arkadaşlar bana yardim edermisiniz kardeş radyolara nasil eklicem radyomu ???? cvp bekliyorum sizlerden

2

Friday, 21.11.2008, 21:26

Vatan19, anladığım kadarıyla kendi radyonu başka sitelerde yaynılamak istiyosun bunun olabilemsi için o site sahibinin onayı lazım kendisi radyoyu açmadığı zaman senin radyonun sid nosunu ekliyebilir kendi radyosuna veya sitesinde bir bölüm açıp senin radyo linkini (İFRAME) sini verebilir ayrı bir popup ekranı açtırabilir bu tamammen radyonu yayınlatmak istediğin site sahibinin insiyatifine kalmış birşey

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 21.11.2008, 21:30

Vatan19, burdaki kardes radyolar bölümünemi nasil ekleyeceksin ?

burayi tikla-> Kardes Radyolar,
solda aciklaniyor zaten, yetkili arkadaslar onayladiktan sonra radyon eklenecektir..