Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

burcak_30

Stajyer

• Konuyu başlatan "burcak_30"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 22.11.2008, 07:28

indeksleri başka siteden blogcu coma yönlendirme

slmlar...radyo adresim blogcu comdan..ve hep tek sayfalı tek parçalı şablonlar kullanıyorum..burada çok güzel indexler görüyorum ama bi türlü blogcuya uyarlayamıyorum..mynet v.s. gibi indexe izin veren bi sitede indexi kullanıp o indexi veya o adresi blogcu coma nasıl yönlendiririm acaba??umarım anlatabildim...

2

Saturday, 22.11.2008, 13:20

burcak_30,

http://www.tr.cx/ siteni istediğin siteye yönlendirme yapabilirsin türkçedir daha fazlası açıklamalarda mevcut

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 23.11.2008, 11:18

burcak_30, beratcan abimin dedigi gibi tr.cx gibi domain kisaltmasi ile cözüme daha basit ulasabilirsin
veya
sadece intro'lu bir giris sayfasi yapmak istiyorsan bunu sitemynet gibi bir alandan site yapip, intro index'ini yerlestirip, yönlendirmeyi blogcu sayfanin adresini vererek yapabilirsin (yani "RADYO GIRIS" tiklandiginda, blogcu adresine yönlendirebilirsin dinleyicileri)..

Eger sorunu anlamadiysak biraz daha aydinlatmalisin :roll:

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 27.02.2010, 11:30

arkadaslar bana yardımcı olurmusunuz ben blogcuya radyo girişi yapacam yardım ederseniz sevindiyirsiniz şu garibi msn adresimi ekleyebilirsiniz ordan bana lütfen anlatin adresim serseri- :(( :(( :(( :((

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "(Masum)" (12.05.2010, 14:04)

AsLi_75

Stajyer

• "AsLi_75" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 27.02.2010, 11:33

serserilove,

bugün olmazsa yarin, yarin olmazsa haftaya, eger bu sene olmazsa kesinlikle seneye eklerim.

AGK