Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Mud-ti

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

21

Friday, 15.12.2006, 15:11

İste resim üstünde gerekli bilgi yaziyor zaten okumuyon mu sen bunlari...

Allah'im yaa yaptigim işe ahaa bu benim diyemicekmiyim valla resimleri silerim hepnizi temasiz kalrsiniz...

• Özel mesaj gönder

22

Friday, 15.12.2006, 15:44

yv ben zaten senin yaptiginiz temalri kullnıyorum diyorumki be de bi teme yapsam diyorum ne var bunda kizacak güzel bir paylaim olur yani demek istegim o cizgileri tabloyu nasil yapiyorsunz

Mud-ti

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

23

Friday, 15.12.2006, 15:48

Ben yaparken photo shop kullaniyorum ama bildikten sonra paintte bile yapabilirsin...

Normal bildigin resmi konusma alani ciziyon yazma kutusu ciziyon ikide yazi yaziyon al sana tema mesela incele benim yaptigim temalardan birini export mode ye gec iyi ce bi karistir kafadan cözersin ;)

• Özel mesaj gönder

24

Monday, 8.01.2007, 00:27

merhaba ben flatcastta radyo yayını açtım ve kullanıyorum sürekli sorunlarla karşılaşıyorum baglantıda sorun oluyor birde diger radyolar flatcast içinde görünüyor ama benim radyom görünmüyor yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşk

Al-Pi

Orta Düzey

• "Al-Pi" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Monday, 8.01.2007, 02:00

@sanalprens,

sorununun bu konula hic bir ilgisi yok, lütfen biraz dikkatli olalim.
forumu biraz arasaydin, sorularinin cevabini bulurdun.

baglantila ilgili --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1770

flatcast listesiyle ilgili --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=686
6. ve 10. resimlere dikkatli bak

maylo

Acemi

• Özel mesaj gönder

26

Wednesday, 10.01.2007, 23:50

arkadaslar gercekden supersiniz paylasimlariniza saglik gercekden emek isdeyen seyleri bizlerle paylasmissiniz sagolun
bunlari kendi radyomuzda kullanabiliriz degilmi ??? onay gelmedikce kullanmiycam emege saygi gerekir

)))Sibelimben(((

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

27

Thursday, 11.01.2007, 01:31

Tabiki kullanabilirsiniz, Temayi yapanin ismini üzerinden silmediginiz müddetce ( emege saygi ), Istediginiz sekildede degistirebilirsiniz.
Güle güle kullanin, ;)

• Özel mesaj gönder

28

Friday, 12.01.2007, 00:35

Merhaba bende cok tesekkur ederim harika temalariniz var.. birsey sormak istiyorum.. temalari phoshop veya paintle yapabilecegimizi yazmissiniz.. ben ikisinide kullaniyorum..kendi istedigim bir resimi tema yapmak istiyorum.. fakat gördümki sizden indirdigim temalar explorer formatinda iniyor masa ustune attim acamiyorum ama radyoya ekledim... ben bir tema yapsam normal resim olarak peki explorer olarak nasil yapacagim? photoshop ve paintte yaptigim zaman hareketli resim nasil yapacagim yani blue angel temasina baktim meleklerin kanatlarini oynuyor..

ya eger sizi yormazsam bana bu konuda yardimci olurmusunuz cok minnetar kalirim.

Bir resimi photoshopa alip yazilacak bölümü tek renk birakip kenarlarini süsleyerekmi olacak peki radyonun sarki calarken oynayan ferkansini nasil yer degiscegim...

simdiden tesekkurler
saygilar
sevda altunsoy

Al-Pi

Orta Düzey

• "Al-Pi" bir erkek

• Özel mesaj gönder

29

Friday, 12.01.2007, 15:01

@sevdaaltunsoy
bir sürü soru bir arada ve üstelik bu konuyla ilgili olmayan bir topic altinda, kimin isine yariyacaksa :shock:

neyse kisaca anlatayaim.

Alıntı

ben bir tema yapsam normal resim olarak peki explorer olarak nasil yapacagim?

hazirlamis oldugun temayi expertmode --> tools penceresi --> export to file/ ile bilgisayarina .fcp belgesi olarak kaydedeceksin. fakat bunu baskalari kullanabilmesi icin background resmi url olarak verilmesi gerekiyor.. daha fazla bilgi forumda bulabilirsin.

Alıntı

photoshop ve paintte yaptigim zaman hareketli resim nasil yapacagim yani blue angel temasina baktim meleklerin kanatlarini oynuyor..

blue angel temasindaki melekler temaya sonradan .gif resmi olarak eklenmisdir. expertmode --> insert --> picture /
eger photoshop image ready veya baska gif programlariyla calismasini biliyorsan , background image i basdan hareketli resim yapabilirsin
:burda: bir örnek
http://allaturka.al.funpic.de/support/demopors.gif

tülek

Stajyer

• Özel mesaj gönder

30

Tuesday, 16.01.2007, 18:45

slm, kendi temami kendimk yapma istersem nerler gerek ? mesela özel bir promram veya diger birseyler ?

simdiden tesekürler yardiminiz icin arkadaslar

Al-Pi

Orta Düzey

• "Al-Pi" bir erkek

• Özel mesaj gönder

31

Tuesday, 16.01.2007, 19:20

Alıntı sahibi ""tülek""

slm, kendi temami kendimk yapma istersem nerler gerek ? mesela özel bir promram veya diger birseyler ?

simdiden tesekürler yardiminiz icin arkadaslar

yapman gereken tek bir background resmi, bunu herangibi bir resim programiyla yapabilirsin.

• Özel mesaj gönder

32

Wednesday, 7.02.2007, 19:27

Selam yaptığımız temaların ayarlarını yapıp kaıt etiğimizde pç nin neresine kayt ediyor pc ye format attığımızda yaptığımız ayarlar tamamen kayboluyor bunun kaybolmaması için pc farmat cekmeden önce ayarlamış olduğumuz meniüeri yedeğini nasil alabiliriz?

Mud-ti

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

33

Wednesday, 7.02.2007, 19:40

bunu belki 100 kere anlattim lütfen konulari inceleyin kesinlikle aradiginiz cevaplayi bulacaksinizdir en azindan benim bütün yazdfigim konulari foerumda aratin o bile yeter...

expert mode---> present---->export--->dosya adi belirle kaydet

formattan sonra istedigin gibi import ile alabilirsin...

34

Sunday, 4.03.2007, 13:40

ya arkadaslar ben powerpointle bile tema yapıyorum.Yeter ki az gayret edelim lütfen.Sonra tabii isin uzmanı olup photoshopa geceriz insallah.:)

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

35

Sunday, 4.03.2007, 16:33

Alıntı sahibi ""Selahattin50""

Selam yaptığımız temaların ayarlarını yapıp kaıt etiğimizde pç nin neresine kayt ediyor pc ye format attığımızda yaptığımız ayarlar tamamen kayboluyor bunun kaybolmaması için pc farmat cekmeden önce ayarlamış olduğumuz meniüeri yedeğini nasil alabiliriz?

slm
simdi bunu yapnanin iki yolu var yani format cekmeden once pc ne patision yapmalisin yani hard disk kini ayirmalisin misal (C) ve (D) gibi
bunu onceden yaparda butun gerekli dosyalarin misal sarkilarin bilene
oraya atarsan hic bir önemli dosyan kaybolmaz arti
bu sekil pc de rahatlar acilis aninda daha cabuk cabuk luk göreceksin
bu isin zor kismi bir de basit olani var extern bir hart disk alacaksin vede butun kaaybolmasi istemediyin dosyalarini oraya atacaksin bu kadar basit format cekerkene sadece fisini cekmen yeterli misal ben artik öyle yapiyorum dun yaptim hala butun önemli dosyalarim sarkilarim duruyor

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

36

Sunday, 4.03.2007, 16:35

Alıntı sahibi ""Muhabbetci""

Vallahimi? powerPointlen tema yapiliyormu yaw :blink2:

Bir denemem lazim hemen..... :flex:

:hiding:

herkez yapiyor ama gercekten ben yok arkadas ben cok özelikli bir sey istiyorum diyorsan daha deyisik pfotoshop programi kulanabilirsin misal efeckti cok olan
ama aslina bakarsan bence paint yeterli hata fazla bilene
benim cogu program oradan yapiyorum yani temmalarimi

turan1

Stajyer

• "turan1" bir erkek

• Özel mesaj gönder

37

Monday, 12.03.2007, 17:10

slm maxma bugun sadece sen onlinesin galiba baska kimseyi göremedim kardes benim sorunum fcp dosyasi nedemek onu bana güzel bisekilde anlatanilirsen sevinirim kafam almadi bir türlü tema koyuyorum ama fcp dosyasi eksikmissanirim birde downlad linkini nasil koyabilirim vede giris , renk, kalin gibi linklerinasil yerlestiriyorsunuz birbilgi rica ede bilirmiyim

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

38

Monday, 12.03.2007, 17:14

[link=]http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1113 [/link]

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ad&threadID=793

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…+eklemek+foruma

turan kardes bu uc yere bak cevaplarin burda mevcut..
hadi bakalim koy su temayida görelim artik

turan1

Stajyer

• "turan1" bir erkek

• Özel mesaj gönder

39

Monday, 12.03.2007, 17:21

sagol temayi koydum fakat eksikleri varmis al pi öle söyledi

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

40