Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

KAVAZ

Stajyer

• Özel mesaj gönder

21

Sunday, 14.12.2008, 18:28

index

selam ellerine saglik güzel yapmisin ama bi sorun var bunu maynte siteye ekleyince resimler cikmayo

uluseif

Profesyonel

• "uluseif" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Sunday, 14.12.2008, 19:36

güzel bir index ellerinize sağlık

23

Monday, 15.12.2008, 02:12

KAVAZ, Resimleri zaten siz ekliyorsunuz mynet e. eger mozilla kullanıyorsanız bir öncekileri gösteriyor olabilir bazne bunu yapıyor mozilla.
araçlardan özel verileri sil derseniz gözükür. yok ie yada başka bir explorer kullanıyorsanız resimlerin images klasörü icine atiginizdan emin olun. rar dosyasından cıkan klasörlerle birlikte ekliceksiniz. yani images klasörü acip oraya aticaksizin ve digerleri nerde ise o bölüme.

KAVAZ

Stajyer

• Özel mesaj gönder

24

Wednesday, 17.12.2008, 17:31

ELLERINE SAGLIK HARIKA OLMUS AMA BENIM SORUM MAYNETDE SITEYE EKLEYORUM RESINLER CIKMAYO X isareti VAR BUNADA BI CÜZÜM BULSAYDIN IYIOLURDU BEN ACEMIYIM BILENLER CÖZÜSTÜRDE SORUNU :wallb: :))))))

25

Wednesday, 17.12.2008, 22:57

KAVAZ, Nasıl yaptınızı bilmiyorum ama eger resimlerde zaten mynet sitenizde "images" klasöründe olmalı. Yani önce bir klasör yaratıcaksınız ve bütün resimler ordaki "images" klasörü içerisine atmanız gerekir. Yoksa resimleri bulamaz ve yerine bahsettiğiniz X işareti gelir.
Birkez daha kontrol edin derim.

eparmaksiz

Stajyer

• Özel mesaj gönder

26

Sunday, 11.01.2009, 03:56

Diyecek Bişey Yok Tek Kelime Harika eline sağlık

burcak_30

Stajyer

• Özel mesaj gönder

27

Sunday, 11.01.2009, 12:09

emeğe sağlık..bunu mynetteki radyoma nasıl ekleyecem kısacık bi bilgi?? dosyalar o kadar çokki imagesler felan hepsini tektek yüklemem gerekiyor demi?

burcak_30

Stajyer

• Özel mesaj gönder

28

Sunday, 11.01.2009, 12:58

bi sorum daha var..swf dosyasını nasıl yükleyecez lütfen bilgi...

29

Tuesday, 13.01.2009, 01:55

SeCo,

başka büyük yokmuydu o avatarın biraz ufak olmamışmı

AGK KURALLARINI HİÇMİ OKUMAZSIN SEN

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

30

Tuesday, 13.01.2009, 02:16

Alıntı sahibi ""beratcan""

SeCo,
başka büyük yokmuydu o avatarın biraz ufak olmamışmı
AGK KURALLARINI HİÇMİ OKUMAZSIN SEN

imzasida o bicim olmus
ehehe :roll:

:agla:

burcak_30

Stajyer

• Özel mesaj gönder

31

Tuesday, 13.01.2009, 20:00

arkadaşlar avatarlara cevap vereceğinize azda sorularımıza cevapverseniz diyoruz..lütfen!!!!!!!!!!

32

Tuesday, 13.01.2009, 20:17

burcak_30,

ne sordunda cevapsız kaldı arkadaşım

cevap yukarda gayet açık onu yapmak sana zor geldiği için yapmamışsan bizim sorunumuz değil o

indeks'i yapan arkadaş başta zaten açıklamada bulunmuş ne yani
şimdi o açıklamaları bi kenara bırakıp gelip bizmi yüklüyelim tek tek senin sitene

yazdığın mesajların hepsine baktım her yazdığınada cevap almışsın daha ne istiyosun anlamadımki

hatta konuyu okumadan sana yazılmadığı halde bile sen kendine yazılmış gibi anlayıp arkadaşa ukelalık bile yapmışsın

kaldıki o lafı diyen arkadaş siteden 2 hafta uzaklaştırılmış sen uzaklaştırılıdınmı peki ?

biz burda yardımda ediyoruz avatarada bakıyoruz imzayada resmede yazıyada
hatta herşey sitenin düzeni bile bizlerden sorumlu bitek sen değilsin burda yardım isteyen

zemzem

Stajyer

• Özel mesaj gönder

33

Wednesday, 14.01.2009, 11:37

tek kelimeyle süper.. :h050: :h050: :h050:

Kaybettim

Stajyer

• "Kaybettim" bir kadın

• Özel mesaj gönder

34

Wednesday, 14.01.2009, 12:22

Çok beğendim ben bunu, uygulamaya çalışıcam tşk.lerr

burcak_30

Stajyer

• Özel mesaj gönder

35

Friday, 16.01.2009, 18:22

beratcan..swf leri nsıl ekleyecem dedim..siz bakmamışsanız bu benim sorunum mu.arkadaş siteden uzaklaştırıldı demekki haketti...bunu benle tartuışacağına kendin mantıklı bi cevap bulmalıydın...o zamanki mesajları tek tek oku kim haklı kim haksız göreceksin..burda sana argo bi tabir kullansam o arkadaş gibi bende 2 hafta değil belki 2 sene banlanırım...ben haddimi bilirim..lütfen.....az anlayışa davet ediyorum seni

36

Friday, 16.01.2009, 19:20

burcak_30,

Alıntı sahibi ""burcak_30""

arkadaşlar avatarlara cevap vereceğinize azda sorularımıza cevapverseniz diyoruz..lütfen!!!!!!!!!!

bize yapacağımızı öğretme

indeksi yapan arkadaşım herşeyi başta anlatımış okumadan direk geçersen soru sormaların bitmez
resimleri nasılki upload etceksen flash swf dosyasıda varsa verilen indeks'te swf dosyasınıda upload etmen gerekiyo onuda ayrıca belirtmesine gerek yok sanırım demekki hepsini upload etmen gerekiyo

sadece swf nasıl eklendiğinimi sormuşşsun iyi oku bakalım

buraya gelince lafı değiştirmişsin

emeğe sağlık..bunu mynetteki radyoma nasıl ekleyecem kısacık bi bilgi?? dosyalar o kadar çokki imagesler felan hepsini tektek yüklemem gerekiyor demi?

bi sorum daha var..swf dosyasını nasıl yükleyecez lütfen bilgi...

beratcan..swf leri nsıl ekleyecem dedim..siz bakmamışsanız bu benim sorunum mu.arkadaş siteden uzaklaştırıldı demekki haketti...

O dediğim başlıkta arkadaş zaten o mesajı size yazmamışki ama siz okumadan geçitiğiniz için sayfaları size gibi anlamışşsınız şimdide diyosunuzki haketmişki uzaklaştırılmış

ozaman verilen cevapları iyi okuyun size olup olmadığını anlamak için

elbette hakeden cezasını bulcak

burda sana argo bi tabir kullansam o arkadaş gibi bende 2 hafta değil belki 2 sene banlanırım..

İkisene değil arkadaşım yanlış biliyosun komple banlanırsın sanırım anladın

37

Friday, 16.01.2009, 22:34

Arkadaşlar baştan anlatayım. Gerçi açıkça belli birşey.
indirdiğiniz Rar dosyasını dışarı çıkardığınızda bazı html dosyaları, swf dosyası ve birde images klasörü içerisindeki resimler olucak.

Mynet sitenizde resim dosyasındaki gibi images klasörü oluşturun. Ve images klasöründeki içindeki herşeyi o klasör içine upload edin(yükleyin).
diğerlerini ise bir üst dizin olan kök dizine atıcaksınız.
Yani kısacası dosya içinde ne varsa onların aynı klasör ve yerlere upload edilmesi gerekir.

En son index.html dosyasını sitenizde işaretleyin ve ana sayfam yap tuşuna basın.
Hepsi bu kadar....

burcak_30

Stajyer

• Özel mesaj gönder

38

Saturday, 17.01.2009, 07:59

beratcan..sanırım benle tartışıp 2 hafta ban yiyen arkadaş tanıdıktı ki bu kadar etkisinde kalmışsınız..hala ordasınız siz..birde evet bende argo kullansam 2 sene ban yerim dedim..bunu ne amaçla dedim..şu ana kadar ceza almadığıma göre demekki haddimi bilerek konuşmuşum..argo zaten kullanmam bana yakışmaz..bu küstahça bi davranış olur..ve siz hala aylar önce olan bi olayın muhasebesini yapıyosanız bence bir kez daha düşünün derim..

bu arada cevap için tşkler evil..tekrar emeğine sağlık...

39

Saturday, 17.01.2009, 13:00

beratcan..sanırım benle tartışıp 2 hafta ban yiyen arkadaş tanıdıktı ki bu kadar etkisinde kalmışsınız..hala ordasınız ...

kimseyi tanımama ben o tür cevap yazan kim olursa olsun babamın oğlu olsada hakediyosa banned'i yer

bu sen veya bi başkası kim olursa olursa hiç farketmez

bak arkadaşım kimsenin ne arkadaşıyım nede o kişiyi tanırım ben sadece senin bize işimizi öğretmemen gerektiğini anlatmak için ordaki örneği verdim'ki yazılanı okumadan konuya atlamışsın diyeydi o örneğim burdada olduğu gibi

şimdi cevabı indeksi yapan arkadaş başta yazdığı halde tekrar sana verdiyse ozaman sorun kalmamış
ve konu kapanmıştır

dipnot:

---> kızdığım soru sorman değil hala anlamak istemiyosun

---> bize diyemezsin sen avatarla uğraşcağınıza soruma cevap verin diye

sorunu sorarsın indeksi yapan arkadaş online olunca cevabını alırsın beklemeye sabrın yoksa o bizim sorunumuz değil

40

Monday, 26.01.2009, 02:04

Arkadaşlar bundan daha açık nasıl anlatabilirimki:)
Bunda da olmazsa video anlatım yapıcam artık:)

Dosyaları dışarı çıkardığınızda "images" ve "scripts" adında iki klasör; kök klasörde ise;
"index.html" ; "radyo.html" ; "swf.swf" adında da üç dosya olucak.

Yani önce mynet sitenizde "images" ve "scripts" adında iki klasör oluşturacaksınız. Ve bu klasör içindekileri aynı klasöre atıcaksınız.

Sonra mynet sitenizde kök dizinie gidip "index.html" ; "radyo.html" ; "swf.swf"
dosyalarını oraya atıcaksınız. "index.html" dosyasınıda ana sayfam yap derseniz flash da dahil olmak üzere siteniz açılıcaktır.

Unutmayın ki, herşey kendi adındaki klasör içinde olmalıdır.klasör dışındakiler ise kök dizinde olmak zorunda.

Not: Mozilla (firewoks) kullanıyorsanız geçici klasörleri silmeniz gerekebilir.