Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

dj_engin

Stajyer

• "dj_engin" bir erkek
  • Konuyu başlatan "dj_engin"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 6.12.2008, 18:38

Pembelim İndex :)

dj_engin belirtilen dosyaları ekledi:
  • indx36.txt (6.46 kB - 354 defa indirildi - en son: 5.11.2022, 15:42)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Masum Masum" (5.06.2011, 00:04)

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 17.12.2008, 13:22

engin bu işte çok kötüsün dostum

3

Wednesday, 17.12.2008, 19:45

antnightboy, başkasının yaptığına saygısızlıkta buluncağına bitanede sen birşeyler paylaşta seni görelim 5 yada 6 mesajını okudum hep bu tür sözler yazmışsın hayırdır sorun ney

yazdığın mesajların hepside engin nickli üyeye karşı varsa bi sorunun bize bildir yok laf olsun diye yazıyosan burası yeri değil eylenceyi başka yerde ara :x

dj_engin

Stajyer

• "dj_engin" bir erkek
  • Konuyu başlatan "dj_engin"

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 17.12.2008, 20:15

tşkler beratcan kardeşim

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 17.12.2008, 20:39

YORUMUN İYİSİ KÖTÜSÜMÜ OLUR KÖTÜ YORUM YAPAMAYACAKMIYIZ İLLA OOO SÜPER Mİ DİYECEZ KÖTÜ OLANA DİKKAT ETTMİŞSİN BRAVO HEP ENGİNİN KİNE YAZMIŞIM ADAM KÖTÜ YAPIYO YORUM YAPIYORUM BENDE KÖTÜ DİYE HEM BİR TEK ENGİNE YAPMADIM.PAYLAŞABİLSEYDİM PAYLAŞIRDIM AYRICA KARDEŞ OKY.KÖTÜ YORUMCUYUM VARMI İTİRAZIN

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 17.12.2008, 20:45

antnightboy, sanirim seni cok sinirlendirmisler, o ugrastigin ve tamamlanmamis indexi burdanmi aldin,
eger burdan aldiysan bir hatasi varsa bakilir, ama baska yerden aldiysan ve hincinin gelip burdan aliyorsan bu hos degil,
ayrica insanlarin yaptiklari yorumlar sadece kendilerini ilgilendirir,
kimisi begenir kimiside sadece emege saygidir der,
bu agresif olmamani tavsiye ederim,..

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 17.12.2008, 20:52

oky hanımefendi sizlere iyi günler dilerim.Diğer Sitelerde her yorumu anlayan anlayışlı kişiler içinde olmalıydım özür dileriz.hepsi güzel olmuş hepsi mükemmel bayıldıııııııııııımmmmmmmmmmmmmmm.daha güzelini yapmayın tamam mı.

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 17.12.2008, 20:55

antnightboy, buraya yaptigin sozde yorumlarin yuzde 90'i insanlari rencide edicek sekilde,
ya duzgun sekilde yorumunu yap yada seni ve yorumlarini anlayan diger sitelere slm soyle :up:

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 17.12.2008, 21:31

antnightboy,

sende birseyler paylasda, senin paylasimlarinin hakkindada baskalari yorum yapsin..

eger yorumlarinin yorumunu istiyorsan, (5 para etmez) tzz

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 17.12.2008, 21:35

antnightboy <<-- altina [Banned] güzel yakisir aslinda :D

buldun 12 yasindaki cocugu, cullan üzerine!
karekterinin özelligi!

11

Thursday, 18.12.2008, 04:43

antnightboy,

Son Ziyaret: 17.12.2008, 19:48
Toplam Çevrimiçi Süre: 06:50:29
Son Çevrimiçi Süre: 02:07:21
Ziyaret sayısı: 7
Sayfa Hiti: 92

Alıntı sahibi ""antnightboy""

OLUM **** SEN BU NE *** BISEY BILIYOZ DIYE CIKMAYIN SURAYA YA ****

ÇOK KÖTÜ KODLAR MAL GİBİ ORTADA ARKADAŞLAR HERKESE TEŞEKKÜR ETMEYİN YA GÜZEL OLANA HAKKINI VERİN BENDE BOŞ KONU AÇSAM SAOL PAYLAŞIM İÇİN DİYECEKSİNİZ.SEÇİCİ OLUN Kİ ARKADAŞLARDA DÜZGÜN YAPSINLAR YAPCAKLARINI.

engin bu işte çok kötüsün dostum

dj engin kardeşim bi diğer indexlere bak sonra bir yaynılama yap.Diğer sitelerdede var sana ait söylemeden edemicem artık.boşa zaman kaybı olmasın.Kendin beğeniyorsan öyle yayınmla

toplam 8 mesajın var bitane düzgün yazın yok beğenmezsen bi konuyu mesaj yazmassın olur biter özellikle engin nickli akadaşın paylaşmlarına yazıyosun ozaman buyur sende bişyler yap paylaşta senide görelim

engin arkadaşım paylaşımın nedenli güzel bişey olduğunun bilincindeki kötü yada iyi birşeyler yapıp bizlerle paylaşıyo sen onuda yapamıyon

8 tane mesajın yazmışssın hiçbitane düzgün mesajın yok eğer buysa senin forum anlayışın güle güle seni anlıyan forumlarda sana başarılar dilerim

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 18.12.2008, 08:09

ya bi get işine 8 mesaj yazmışım 4 tanesini koymuşsun buraya iyi yorumda var kötüde kötü yorum işinize mi gelmiyor.ben bu arkadaşlar yüzünden onların tasarımına güvenip sayfamı yeniliyorum ama berbat oluyo tepkim buna.kötü yorumcuyum varmı ötesi kardeşim.bi anda gündememi oturum allah allah ya.Kendim yapabilsem zaten böyle tasarımlar buraya gelip bakmazdım.Paylaşabileceğimiz şeyler olursada paylaşırım.Kötü yorum yapılırsada eyvallah der daha iyisini yapmaya çalışırdım ama yok ....

13

Thursday, 18.12.2008, 15:15

antnightboy,

arkadaşım bak cahillik yapma 8 mesajın zaten 4ü burda diger yazdığın mesajlarıda getirip koydumki yaptığın yorumları gör diye bitane iyi bi yorumun yok sana göre hiç bi paylaşım iyi değil demek

madem sen bukadar iyisin indekslere kabahat buluyon
iyi işte sende yap senide görelim hadi buyur herkez paylaşıma cesaret
edemez konuşmakla olmaz bu işler icraat lazım bence sen ideks dahi nasıl yapılır onu bile bilmiyosun
anca çene

''Bir şey biliyorsan söyle ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar. diye bir Atasözü'müz var biliyorsan. Eeee senin Atasözleri ve Deyimler kitabın yok mu''

birşeyler paylaşmanın iyi yada kötü nedemek olduğunu ancak o zevki tadan bilir o güzelliği o hazı o paylaşımı yapan bilir

arkadaşın yaptığı indeksi beğenmiyorsan sitede okadar indeks var git onları al sende yok hiç birini beğenmiyorum burdaki indeksleri diyosan ozaman burdan indeks alma sende

ne hikmetse hep engin nickli arkadaşın indeksini hem beğenmiyosun hemde
onu indekslere mesaj yazıyosun beğenmiyosan indeksini yazmazsın yorum olur biter

Kedi yetişemediği ciğere ........... der (boşlukları doldurunuz) ?

------ > anlıyan içindir bu sözlerim sen sakın üstüne alınma emi ;)

neyse bukadar ders yeter konu kapalı arkadaşım iyi yada kötü bir paylaşım yapmış saygı dıymak lazım tartışma ortamına döndürmemek gerekir

seninde paylaşımlarını bekliyoruz biliyosan bişeyler paylaş bakalım senide görelim elbet iyi bişeyler yazcak birileri mutlaka çıkcaktır

hadi güzel paylaşımlar diliyorum :up: