Giriş yapmadınız.

by tayfun

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "by tayfun"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 10.12.2008, 09:01

Radyoyu acarken bir kutu acılıyor

Arkdaslar radyo normalde explorereden acıyorum ama bu kutu acılmaya baslayınca yai sorun olmaya baslayında firefoxdan actım yine aynısı oldu yardım edermisiniz acaba neden oluyor bu?

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 10.12.2008, 12:50

bu kutu boSmu?

Tamirhaneye ugramalisin bence :masum:

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…tID=30523#30523

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 10.12.2008, 13:46

bu sorun daha öncede dile getirildi ama caresi yok kanser gibi bişey tek fark kanser öldürüyo ama bu sey zararsiz :D ama ben söle bi tahminim var sadece f5 de var ve muhtemelen activex hatasi gibime geliyor..kodlanırken gözden kaçan küçük bi kod parçası yuzunden olabilir yani.

Imkansiz

Stajyer

• "Imkansiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 10.12.2008, 14:29

bu sorun dünden bugüne kendiline olusmus olamaz,
elbet birseyler yapmis olmalisin.

bunuda en iyi sen bilirsin, bilgisayarinda ne gibi degisiklikler yaptin.
güvenlik programimi install ettin, windows icin bir patch mi uyguladin.

ummadigin tas bas yarar

by tayfun

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "by tayfun"

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 10.12.2008, 16:15

Imkansiz ummadığım taş baş yarara doğru ama bu f5 sürümünde bir hata gibi görünüyor çünkü firefoxlada acılıyor yani anlatabildimmi

6

Wednesday, 10.12.2008, 16:32

IE6 - IE7 - Firefox - Opera bunlarin hepsinle F5 i sorunsuzca acip yayin yapabiliyorum...

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 10.12.2008, 16:37

DjCansu, ben zaten aklıma geleni söledim kesin bu demedim ama f5 e gectıgımden beride kımse cözemedi belkide donanımsaldır ama dusunsene bı garıplık var neden f5 ?_ belkide yıne bazı donanımsal programlarla uyusmazlıgıda olabılır mesela ekran kartı,mesela virus programı,mesela mesela diye gider ama bu oluyosa ve sadece f5 te olduysa yınede pc degıl f5 actıvexinde sorun vardır mantıksal olarak diye dusunuyorum..

8

Thursday, 11.12.2008, 10:27

Madem F5 te hata oldugunu düşünüyorsunuz o halde eski sürümlere geçip deneyin bakalım ne olacak. F5 bende de sorunsuz çalışıyor.

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 11.12.2008, 10:44

wanted, anlatamadım galiba söle söleyim ben f5 bozuk demiyorum diyorumki f5 te bulunan bazı kod parcacıkları bazı donanımsal pragram larla cakısıyor olabilir diyorum bu her bilgisayarda olacak demek degildir.mesela bende olupta sende olmaması ama sadece bende olmaması yani baskalarındada olması bana bunu anlatıyor...sende normal calısıyor ama benımle by tayfun da aynı sorun varsa demekki bi ortak kullandıgımız donanımsal bir sey var ve bı cok aynı hatayı alan kişide aynı ortak programımız olabılır onu demek istedim dusunsenıze vısta ılk cıktıgında kullanacak program bulamıyoduk uyumsuzdu vb.. anlatmak istedigim bu yani.. 4.16 dada denedim sorun cıkmadı..

FIRAT_97

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 12.12.2008, 15:30

BENDEDE BAZEN CIKIYOR AMA SONRA GIDIYOR

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 17.12.2008, 17:38

ve ben bu sorunu cözdumn arkadaşlar.. kısaca anlatmaya calışayım f5 yuklendıgı zaman pc sınde atı ekran kartı kullanan kişilerde kod (tahmınen)uyusmazlıgı sebebıyle bu sorun olusuyor

tespit: kutu acıldıgında görev yöneticisinden baktıgımda atinin işlemler bölumunde calısmakta oldugunu gördum ve kapatınca yayınım kapandı sonra tekrar yayın alınca duzeldı

nasılmı bagladım sonunu atının sitesine girdim ve baktımkı ati guncelleme yayınlamıs ve yukledım su an sorunsuz 1 hafta oldu kullanıtorum ve 1 hafta sırf bu konuyu acmadan önce denemek için bekledim ve olmadı demekki ekran kartımızdan kaynaklanıyor...kolay gelsin tekrar..