Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

dilara

Stajyer

• Konuyu başlatan "dilara"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 3.02.2007, 23:47

flatcast radyuyu yeni kullanan biri için kullanma kılavuzu

Bu forum sayfası radyo için ve radyoyla ilgili herkonuda iyi bir rehber.

Bu tür radyolara girenlerin ne yapması gerektiğini üyelik alma işini ve Dj in kullandığı pano ve sistemi tarif eden bir bölüm var mı ? Yoksa konması mümkün mü?

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 3.02.2007, 23:57

hosgeldin dilara,

ben sade konuyu dogru yere tasidim,
bu konuda bilerek yardimci olmuyacam,
umarim yanlis anlamazsin.

AllaTurkaa üyelerinin cogu Flatcast radyolariyla ilgili, sana hepsi yardimci olabilir, benim merak ettigim... nekadar yardim severler, onu görmek istiyorum ;)

2 güne kadar cevap gelmezse, tabiki full aciklama gelir :D

dilara

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 2.04.2007, 16:01

Admin teşekkür ederim. Bana düştügünüz not yani ikigüne kadar cevap gelmezse ful açıklama yaparım. Ama malesef henüz bir açıklama yok. Şimdiden teşekkürler.

dilara

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 4.04.2007, 23:14

Yardımınız için teşekkürler. Hewrşey muhteşem bir konuya takıldık ve yayını devredemiyoruz yani sizin dediginiz herseyi yaptık birtek modemden yapılan ayar neyse onu çözemedik gerisi muhteşem hersey için tesekkürler.

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 4.04.2007, 23:23

take over konusuna dikkat edin acikmi..
benim bildigim yayini alicak yayindaki kisinin baglanti hizindan dusukse alamiyo
birde take overin en az 10 dakika acik kalmasi sart
bildiklerim bunlar