Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

özu

Stajyer

• Konuyu başlatan "özu"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 17.12.2008, 15:25

SES GİDİP GELİYOR

yayında iken sarkı duruyor az sonra kaldıgı yerden devam ediyor sonra yine kesiliyor sonra yine geliyor neden olabilir sizce

by tayfun

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 17.12.2008, 15:28

Özu portun acıkmı eğer kapalıysa portun kapalı olmasından kaynaklanıyordur

özu

Stajyer

• Konuyu başlatan "özu"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 17.12.2008, 15:29

port açik sorun yok aslinda böle bi sorun yoktu bugün basladı

4

Wednesday, 17.12.2008, 15:35

özu, radyonuz açıkken herhangi bir internet programı çalışıyorsa

(limewire,msn,uTorrent,)bugibi programlar çalıştığı zaman bilgisayarınızın sistemi yüksek değilse radyoda ses kesilmelerine sebep olur

tek çaresi ya bilgisayarınızın performansını yükseltceksiniz yada radyo yayını yaparken herhangi bir bilgisayar programını açmıycaksınız (sadece radyo yayını)

portla alakası yok

özu

Stajyer

• Konuyu başlatan "özu"

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 17.12.2008, 15:40

bende hiç program açık degilki dicem sende senin görmedigin sakli programlar vardir açiktir sen görmüyorsundur dicen :) ondan demiyorum
tesekkür ederim

6

Wednesday, 17.12.2008, 15:41

bilgisayarın bellek ve Hafiza durumuyla ilgili kesilmeler agir ilerlemeler olabilir

7

Wednesday, 17.12.2008, 15:48

Alıntı sahibi ""özu""

bende hiç program açık degilki dicem sende senin görmedigin sakli programlar vardir açiktir sen görmüyorsundur dicen :) ondan demiyorum
tesekkür ederim

derim vallaa ;)

1* bak açıklayim ozaman arkaplan denen olay vardır pc de onuda bilgisayarının sağ alt köşesinde nekadar ufak buton görüyosan onların hepsi senden habersiz arka planda çalışan ve pc yi meşgul eden programlardır,

2* ordakile gördüklerin birde hiç göremediklerin vardırki oda CTRL+ALT+DEL komutuyla görebilceğin programalar

3* birde görev yöneticisinde olmayıpta daha gizliden çaılşan programalar vardırki oda msconfig bölümünde

4* daha daha hiç göremediğin vardırki oda virüs bunların hepsi senin bilgisayarını zorluycağı için seste kesilmeler yaratır

tabi mp3 lerinde herhangi bir sorun yoksa

özu

Stajyer

• Konuyu başlatan "özu"

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 17.12.2008, 15:49

hııımmm bunada bi bakim haklısın
bide bana sey dediler versiyon f5 mi 5f işte onu sil programlardan yeniden yükle dediler acaba yapsam mı?

9

Wednesday, 17.12.2008, 15:52

özu, denemekte fayda var f5 i silip yüklemek

özu

Stajyer

• Konuyu başlatan "özu"

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 17.12.2008, 15:53

çooookkk tesekkür ederim beratcan ve diğer arkadaşlar

11

Wednesday, 17.12.2008, 15:56

özu,

bilgisayar bilgin fazla yoksa msconfig bölümünü pek karıştırmamanı tavsiye ederim
sesi düzeltcem diye bilgisayarını açılmaz hale de getirebilirsin biraz tecrübeli olmalısın msconfig ayarları için

özu

Stajyer

• Konuyu başlatan "özu"

• Özel mesaj gönder

12

Wednesday, 17.12.2008, 15:58

beratcan sen varsin ben anlamasamda sen anlıyorsun ben karıştırıyım bozarsam diğer pcden buraya gelir yardım rica ederim :) şaka dedim:) tesekkür ederim yardımlarınızdan dolayı

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 17.12.2008, 16:08

özu, beratcan abinin anlattigi gibi yapabilirsin, birde bi program onerebilirim,
ismi TrojanCheck, isminin trojan olduguna bakmayin, aslinda bilgisayar icin calisir,
almanca oldugu icin daha ne islere yariyor bilmiyorum ama bildigim en onemli ozelligi,
bilgisayariniz acildiginda sizin farketmediginiz ve arkaplanda gizliden calisan butun programlari engelliyor,
ve boylelikle cok daha hizli aciliyor bilgisayar.

burdan indrebilirsin..
http://www.trojancheck.de/

freeware programdir, linke girdiginde sol tarafdaki menuden Download secenegini gorebilirsin,
programi indirdikden sonra kur ve ac, resimdeki gibi gerekeni yaparsin..

özu

Stajyer

• Konuyu başlatan "özu"

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 18.12.2008, 00:37

tesekkür ederim masum

Zübeyde

Stajyer

• "Zübeyde" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 18.12.2008, 00:55

daha evelden sorun olmadigini yaziyorsun,
hic sistemi geri almayi düsündünmü?

anlamadigim bir nokta daha var, dinleyicilermi sesin gidip geldigini bildiriyor, yoksa sanadami ses gidip geliyor?

ikiside cok farkli seyler!

özu

Stajyer

• Konuyu başlatan "özu"

• Özel mesaj gönder

16

Thursday, 18.12.2008, 20:07

bendede dinlicilerdede gidip geliyordu ama düzeldi f5 silip yeniden yükledim düzeldi
çok teşekkür ederim ilginiz için