Giriş yapmadınız.

maver

Stajyer

• Konuyu başlatan "maver"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 23.12.2008, 02:07

Baskasinin Nikiyle Yazmak

Benim bi sorum olacak Flatcast Radyolarinda baskasinin nikiyle yazmak mümkünmü ? sormamin nedeni ise radyoda gördüm üyenin biri istedigi üyenin nikiyle girip yazabiliyor hatta o kisi icerde bile olsa bu mümkünmü ve nasil oluyor aciklama yapabilcek bir arkadas varmi acaba simdiden tskler.

2

Tuesday, 23.12.2008, 02:46

maver,

arkadaşım öyle bişey mümkün değil gerçek nicklerin altı çizili olur sahte nicklerin altında çizgi yoktur öyle ayırt edebilirsin gerçekle sahteyi

onun bitek çaresi var guestlere radyoyu kapamak

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 23.12.2008, 10:02

eski sürümlerde bazi aciklar vardi,
son güncel F5 versionunu kullanin!

maver

Stajyer

• Konuyu başlatan "maver"

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 23.12.2008, 10:02

bende mümkün degil biliyordum ama kendim görünce mümkün oldugunu gördüm ayni anda ben radyodayken o kisi benim kayitli nikim ile yaziyordu yani ayni nikten ikitane oldu herneyse yinede tskler belkide bunu özel bir programm ile yapiyordur hatta sifremi bile degistirebiliyordu .

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 23.12.2008, 10:24

maver,

Flatcast 4.15 veya 4.16 kullaniyorsan ayni anda ayni nickle girme imkanin var, fakat F5 sürümünde hata verdiginden 2 kere ayni nick ayni radyoya giremiyor.

ya bu kisi senin nickinin sifresini biliyor, yada nick sadece benzeri, aynisi degil. kayit olurken [ALT] tusuyla benzer nickler alina biliyor... kanmayin!

Edit:

F5 gecisi yardim videosu
http://www.allaturkaa.de/fcp/videos/f5gecisi.html