Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

maver

Stajyer

• Konuyu başlatan "maver"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 23.12.2008, 02:07

Baskasinin Nikiyle Yazmak

Benim bi sorum olacak Flatcast Radyolarinda baskasinin nikiyle yazmak mümkünmü ? sormamin nedeni ise radyoda gördüm üyenin biri istedigi üyenin nikiyle girip yazabiliyor hatta o kisi icerde bile olsa bu mümkünmü ve nasil oluyor aciklama yapabilcek bir arkadas varmi acaba simdiden tskler.

2

Tuesday, 23.12.2008, 02:46

maver,

arkadaşım öyle bişey mümkün değil gerçek nicklerin altı çizili olur sahte nicklerin altında çizgi yoktur öyle ayırt edebilirsin gerçekle sahteyi

onun bitek çaresi var guestlere radyoyu kapamak

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 23.12.2008, 10:02

eski sürümlerde bazi aciklar vardi,
son güncel F5 versionunu kullanin!

maver

Stajyer

• Konuyu başlatan "maver"

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 23.12.2008, 10:02

bende mümkün degil biliyordum ama kendim görünce mümkün oldugunu gördüm ayni anda ben radyodayken o kisi benim kayitli nikim ile yaziyordu yani ayni nikten ikitane oldu herneyse yinede tskler belkide bunu özel bir programm ile yapiyordur hatta sifremi bile degistirebiliyordu .

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 23.12.2008, 10:24

maver,

Flatcast 4.15 veya 4.16 kullaniyorsan ayni anda ayni nickle girme imkanin var, fakat F5 sürümünde hata verdiginden 2 kere ayni nick ayni radyoya giremiyor.

ya bu kisi senin nickinin sifresini biliyor, yada nick sadece benzeri, aynisi degil. kayit olurken [ALT] tusuyla benzer nickler alina biliyor... kanmayin!

Edit:

F5 gecisi yardim videosu
http://www.allaturkaa.de/fcp/videos/f5gecisi.html