Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

hsyndgn

Acemi

• Özel mesaj gönder

181

Friday, 18.03.2011, 20:59

önemli

Mynete ya da herhangi baska bir adrese flatcastdan onay mesaji gelmiyor ayrica dediginiz yerde resimli anlatimla karsima cikan simgeler farkli

bana yardimci olursaniz cokkk cokk tesekkür ederim simdiden emeginize yüreginize saglik

182

Friday, 18.03.2011, 21:39

Mynete ya da herhangi baska bir adrese flatcastdan onay mesaji gelmiyor

>>> Tıkla

kayıt olurken işaretlemeniz gereken bölüm

dipnot:
Mynet artık bedava site vermiyor

Burda farklı anlatım bulabilirsiniz

• Özel mesaj gönder

183

Saturday, 19.03.2011, 12:09

admin kardeş herşeyi yaptım ama şu ilk baştaki html dosyasını anlamadım indirilcek bişey yok sayfa başında sen direk linki versene bana hani şu notpad le aççağımız dosyayı onun bi link versene

184

Saturday, 19.03.2011, 13:49

şu ilk baştaki html dosyasını anlamadım indirilcek bişey yok sayfa başında

TIKLA

linkte begendiğin indeksi indir rar dosyasından çıkar herhangi bir html editörü ile düzenleyebiirsin
rardan çıkardığın dosyaya sağ tıklayıp birlikte aç seçeneğini kullanarak notdefteri ile aç kodları görceksin

Bekes

Acemi

• Özel mesaj gönder

185

Sunday, 20.03.2011, 11:16

sevgili beratcan ..
öncelikle çok teşekkür ederim ...anlaşılır ve yapılabilir anlatım için ..

sıralamayayı izledim.
mynetten almam gerekenleri aldım .. flascastte üye oldum .

sıra blogcudan hesap açmaya gelince tıkandım :)
radyo ismi olarak kullanacağım ismi, diğer yerler kabul ederken blogcuda bir türlü kabul ettieremedim ..

blogcuda kullanıcı adı yerine, site adını yazın" diye bir notunuz var , kastınız nedir o kısımdan ..
yardımcı olun lütfen , o kısımda tıkanıncdiğer basamağa geçilmiyor, yapılabilir aslında ama bir takıntı herşeyı mahvediyor..

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

186

Sunday, 20.03.2011, 12:03

Sanirim burda takili kaldiniz, Kullanici adi ayni zamanda sitenin adi olcaktir o yüzden Kullanici Adi alanina site adini giriniz demek istiyor.
Sitenizin ismi ( http:// (istediginiz site adi).blogcu.com ) olacaksa Kullanici Adi alanina (istediginiz site adi) yazacaksiniz ve buda sizin hesabin kullanici adi olucak.

Bekes

Acemi

• Özel mesaj gönder

187

Sunday, 20.03.2011, 14:12

sevgili hakan ilginize teşekkür ederim cidden:)
burada anlatılan bütün adımları yaptım hatta takıldığım o kısmıda anladım ...

tek tek uygulaladım..

lakın sorun şu... flascastten yayın acabiliyorum ..

fakat misafirleri davet edeceğim site adresınde sorun oluyor..
yani blogcudan alınan linke tıkladıkalrında .. bloğun ana sayfası yazılar vs kısmı geliyor önlerine..
radyo monitörü görünmüyor..

oysa inanın ince ince bakarak yaptım :) ve bunalıma soktu beni , yardım edin :)

Bekes

Acemi

• Özel mesaj gönder

188

Sunday, 20.03.2011, 14:17

Birde mynet bedava site vermitor derken kasıt nedir.. yani oradan adres almak boşuna mı ondan mı olmuyor yoksa :)

189

Sunday, 20.03.2011, 14:36

mynet bedava site vermitor derken kasıt nedir

daha önce mynet bedava site kurabilceğiniz site veriyordu artık vermiyor
bu başlıktaki resimli anlatımda ona göredir
alternatif bir site kurulumunu yukarıda link olarak verdim..
diger sitelere nasıl indeks eklenceği hakkında detaylı ve resimli anlatımlar bulabilirsiniz

biraz forum içinde gezinmelisiniz :thumbup:

Bekes

Acemi

• Özel mesaj gönder

190

Sunday, 20.03.2011, 18:07

üye olduğumdan beri geziniyorum:)

site derken... mynete üye oldum (paralımı bu yani anlamadım) , mynet adresini aldım .. blogcudan bloğumu oluşturdum.. şablon htl den buradan indirdiğim indexsi kurdum ..
Flascastten aldığım SID nosunu indexsin içine yazdım .. radyo açıldı...

lakin sunu sormak istiyorum tamda burada...

flascastten başka bir kayıtlı isim alarak o ismin SID nosunu , şablon htl meye eklesem , sistem gene aynı olur mu, radyo açılır mı ?
yaptığım değişiklik yeni bir nick ile acabilmek radyoyu ..?

çok soru sorduğumu biliyorum ama anlayış ve sabrısnıza sığınarak cevap almak dilerim ..
kolaylıklar ve teşekkürler herşey içinç

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

191

Sunday, 20.03.2011, 18:20

yenı nık alarak onun uzerınden radyo kurup (sid alarak) aldiginiz sid numarasini sitenize koyabilirsiniz
bu sekılde yaparsanız yenı nıkle yayına devam edebılırsınız

192

Sunday, 20.03.2011, 20:02

üye olduğumdan beri geziniyorum

ben 5 yıldır site içinde geziyorum hala bitiremedim :D
siz henuz yeni başlamışsınız gezmeğe ^^
dolaştıkca sordugunuz soruların tümünün oldugunu görceksiniz ;)

Bekes

Acemi

• Özel mesaj gönder

193

Sunday, 20.03.2011, 20:08

Haklılık payınız yüksek berat :)
lakin radyo kurabilmek için 5 sene bekliyim mi soru ların cevaplarını alabilmem için :)

tekrar bir soru :) müsade ile..

blogcu ve my net tamam , lakin falascastten aldığım niki beğenmedim ve oradan yeni nick alarak yayını onunla yapmak istiyorum terslik şurda... flascatten nick alırken meynet adresi istiyor ,daha öncekini kullanmak ıstedığımde iizn vermiyor alınmıyor onunla.. ne yapmam lazım ?

194

Sunday, 20.03.2011, 20:16

ben 5 yıldır site içinde geziyorum hala bitiremedim

bu zaten şakaydı :D
flascatten nick alırken meynet adresi istiyor ,daha öncekini kullanmak ıstedığımde iizn vermiyor alınmıyor onunla.. ne yapmam lazım ?

Flatcast her nick için yeni bir mail adresi ister aynı maile bikaçtane nick alma şansızın yok
eger flatcast dan farklı bir nick almak istiyorsanız ve o nickinizi radyo olarak kullanmak istiyorsanız
bir başka mail adresinizi vermelsiniz veya başka mail adresiniz yoksa önce hotmail gibi sitelerden mail adresi almalısınız

gerisi flatcasta zaten bildiğiniz gibi istediğiniz nickle üye olması kalıyor
ve o nickle açığınız radyo sid nosunu indeksinizin bulunduğu sitedeki SID nosuyla değişirirseniz indeksde başka bir düzenleme yapmanıza gerek kalmaz
yeni sid üzerinden yayını açtığınızda sitenizde sorunsuz radyonuz açılcak ve dinleyiciler radyonuzu dinleyebilceklerdir ...

adem99

Acemi

• Özel mesaj gönder

195

Monday, 28.03.2011, 18:15

DJ girişinde hata iletisi

slm öncelikler emek için tşkler. anlatılanları aynen yaptım.dj girişinde bi hata alıyorum.yardımlarınızı bekliyorum...

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

196

Monday, 28.03.2011, 18:35

adem99, hatanin ne oldugunu yazmazsaniz nasil yardimci olabiliriz ?

adem99

Acemi

• Özel mesaj gönder

197

Monday, 28.03.2011, 18:54

dj giriş hatası

özr resmi yapamamısım))

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

198

Monday, 28.03.2011, 19:47

bu dj girisi hatasi degil
sadece ilk defa yayin alindiginda yada format sonrasi ilk yayinda olur, cikan mesajda sayfa yuklenemedi lutfen Preset penceresinden birini secin diyor
yani ornegin Flatcast 4.15 - ChatRadio Dark'a cift tikla, tema ve mixer gelecektir..

adem99

Acemi

• Özel mesaj gönder

199

Monday, 28.03.2011, 20:29

hata mesajı

ilginize tşkler .dediğiniz gibi yaptım oldu.

KARTAL!CE

Stajyer

• "KARTAL!CE" bir kadın

• Özel mesaj gönder

200

Friday, 29.04.2011, 03:02

Ya Arkadaşlar harika bi açıklama olmuş herşey on numara fakat ben bu my net olayı ve BURDAKİ İNDEKSLERİ ALMAKLA BAŞLAYABİLİRSİNİZ << olayını anlamadım öncelikle ben gmail kullanıyorum ve radyo açmak için mynet üyesimi olmamız yada bir blogcu sitemizmi olması gerekiyo bu kısmı pek anlayamadım ben acemininde acemisiyim de bu konuda başka yerlerde dj olmaktan artık bıktığım için radyo açmak istiyorum. (hem bişeyden anlamıyosun hemde radyomu açacaksın düşüncesi olanlar içindi, bu açıklama) şimdiden teşekkürler__
:thumbup: