Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

*-*Trinity*-*

Profesyonel

• Konuyu başlatan "*-*Trinity*-*"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 7.02.2007, 15:48

!!Pes Valla Pes!!

Yani olurda bu kadarmı oluur çıktıda çivi bu kadarmı çikti
Nerde Ey İnsanoglu senin Haysiyetin Şerefin bumudur ugruna ahkamlar kestigin ahlak anlayışın bumudur!

Nette geziniyordum tesadüf çikti karşıma okuduklarıma inanamadım.
artık YUUUUUH diyorum ahlaki içinde saklamayı başarmis bütün insanlara HELAL olsun diyorum ALLAH yoldan çıkarmasın bizleri

Geçelim denk geldigim yazıya

Alıntı

Birbirlerini aldatan evli çiftler artık medeni durumlarından bahsederken " MBA ' yim " yani " Evliyim ama müsaitim " diyor.bu konuda evliyim ama uygunum sitesi açıldı.

Günümüzde çiftler özellikle de evli çiftler arasındaki aldatmalar gitgide çoğalıyor ve bu konuyla ilgili yeni trendler ortaya çıkıyor. Aldatma meselesine ilişkin en yeni parola MBA adını taşıyor. Ancak zannettiğinizin aksine bu MBA 'Master diplomam var' anlamına gelmiyor. İngilizce 'Married But Available'ın (Evliyim ama müsaitim) kısaltması niteliğini taşıyor.

Yeni medeni hal

Evli insanların yaşadıkları kaçamak ilişkilere artık MBA ismi veriliyor. Bu tanımlama tüm dünyada trend haline gelmiş durumda. Öyle ki internetteki yabancı arkadaşlık sitelerinde evli insanların bir kısmı kimlik bilgilerinin medeni durum hanesine bu kısaltmayı yazıyor. Türkiye'de ise özellikle finans sektöründe çalışanlar bunu kendi aralarında bir parola olarak kullanıyor. 'MBA' parolalı aldatmalara mekan hazırlayan arkadaşlık sitesi ise büyük ilgi görüyor. Sitenin yöneticisi, "Site açıldıktan 48 saat sonra gelen üyelik başvuru sayısı 4 bin 850'ydi. Üyelikleri onaylamaya bile yetişemedik " diyor.

Bu fırsat kaçmaz

Sitenin üyelerinden gazeteci Ersin M. ise 9 yıllık evli ve üç çocuk babası olduğunu belirtiyor ve ekliyor: "Çocuğumun annesine 'Artık bana çekici gelmiyorsun' demek kolay değil. Eşim sosyal ortamıma ayak da uyduramıyor. Ben de partnerlerimi internetten seçiyorum. Eşim hamileyken internette bir kadından 'Fanteziye var mısın?' diye bir mesaj geldi. Birlikte olduk. Erkekliğimi yeniden keşfettim ve kendime 'Kesinlikle MBA'im' dedim. Çevremde böyle birçok arkadaşım var. Evli erkeklerin hepsi MBA'dir bence. Bu fırsatı değerlendirmeyen erkek görmedim hiç."

Vicdan azabı çekmiyorlar

Berrin (28 yaşında, sigortacı) 5 yıllık evliyim. MBA olduğumu evlendikten 3 ay sonra anladım. Nedeni; cinsellik, merak, macera. Vicdan azabı çekmiyorum. Evlenmeden önce bakireydim, seks yapamıyordum. Şimdi acısını çıkarıyorum.

Burak (37 yaşında, ithalatçı) 11 yıllık evliyim. MBA olma nedenim, macera. Her zaman MBA olmaya uygundum. İlk deneyimimi, evlendikten 6 ay sonra barda tanıştığım bir kadınla yaşadım. MBA, yaramaz çocuk olmak gibi...

Burcu (27 yaşında, mimar) 2 yıllık evliyim. MBA olma nedenim macera. Azgınımdır. Evlendiğimin ertesi günü patronumla beraber oldum. Eşimden daha iyiydi, devam ettim.

Uzmanlar ne diyor?

Kadınlar da yapıyor

Evlilik terapisti Psikiyatr Dr. Armağan Samancı, "Evli Türk erkeklerinin yüzde 30'u, kadınların yüzde 10'u MBA" diyor ve ekliyor: "Bu, yüzyılımızın problemi. Dürüstlük azalıyor. Değişimin en büyük müsebbibi ise televizyon"

Türk erkekleri böyle

'Aldatan Kadınlar Anlatıyor' kitabının yazarı Mehmet Coşkundeniz şöyle konuşuyor: "Türk erkeklerinin tamamı MBA'dir. Nedeni, erkeklerimizin cinsel açlık içinde büyümesi. Fazla partner değiştirmeden, toplumsal baskıyla evlenmiş erkek sayısı çok fazla."

Kaynaklardan Biri

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 7.02.2007, 15:50

ya bizim Aile Duzenimizde Artik Bozulmaya Basladi Oysa Hep Turk Ailesi Mukemmeldir Diye Bahseder Dururlar..
İgrenc Bisi Birine Sen iyi gunde kötü günde beraber olucagiz die söz veriyon sonra karisi cekici deil die baskasi ile beraber oluyo ne sacma yaw böle bir seyi kiniyorum siddetle :x:

MelBayrak

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 7.02.2007, 15:52

hazir siz bir yuh cekiyorken bende katilayim bari...
eskiden zina derlerdi buna... yeni adi mba... Allahim sen bizi böyle ahlaksizliklardan muhafaza eylersin inshaAllah...
medeniyet(tek disi kalmis canavar) dedikleri buysa ben cahil ve eski yüz yilda kalmayii tercih ederim.

MelBayrak

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 7.02.2007, 15:55

Alıntı sahibi ""maxma""

İgrenc Bisi Birine Sen iyi gunde kötü günde beraber olucagiz die söz veriyon sonra karisi cekici deil die baskasi ile beraber oluyo :x:

insanler evlenirken gelecegi düsünür degilde... görüntüyü düsünür olmus... cok sathi bir görüs bunlar...

Mud-ti

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 7.02.2007, 17:49

Heyt be her zaman geniş konusuyorum konustugum konu bunuda kapsiyor ve hep bana itiraz ediyonuz bişiyleri düzeltmek için bişiylerden baslamak gerekir işte bu yüzden geniş konusuyorum Uyan Türkiye'm :D :D :D

stella

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 7.02.2007, 18:06

Singirlenmeyin...singirlencek bir durum yok :D

Ahlaksizlik serefsizlik insanlara mahsus birsey....

Dj.Sehzade

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 7.02.2007, 23:30

Evet malesef bu gibi yerlere merak salmıs binlerce kisi var..Ahlaksızlık diz boyu..Bende gecen gün ögrendim bu siteyi..Millet bile neymis neyin seyiymis diye meraktan bakıyo..Eglence olsun diyede kayıt oluyolar..Buna en yakın sahitlerdenim..Sonrada bu tarz yerler binlerce üyem var diye geciniyo..Bence buraya merak edip girenlerde cok yanlıs yapıyo..Bu kadarda düstük mü yaa merak ediyorum..Ve insanda ALLAH korkusu olacak ya..Baska ne diyim...

heartofeye

Orta Düzey

• "heartofeye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 8.02.2007, 09:00

aman allahım ya inanamıyorummmm toplum çökmüş gidiyor böyle bir rezillik olamaz yaaaa iğrençlikten başka bişey değil :x:

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 1.07.2007, 10:45

Alıntı

Berrin (28 yaşında, sigortacı) 5 yıllık evliyim. MBA olduğumu evlendikten 3 ay sonra anladım. Nedeni; cinsellik, merak, macera. Vicdan azabı çekmiyorum. Evlenmeden önce bakireydim, seks yapamıyordum. Şimdi acısını çıkarıyorum

Düsündügü seye bak yuh diyorum Tek kelimeyle :wallb:

melikenalan

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 15.08.2007, 20:21

maxma türk ailesi mükemmeldir diye seni kim kandirdi yası 70 gelmis insanlara keyifli bir günlerinde samanlık hikayelerini sor bazan cok keyifli olur ben cok böyle hikayeler dinledim toplumda mükemel görüntüsü sergileyen sadece caktirmiyorlarmis cok kınanan ve ayıplanan seydi dünyalar kücük görüsülen insanlar sınırlıydı dıslanma korkusu vardı insan eskidende aynıymıs simdide sade toplum kuraları daha kati isliyorduesneyen yasam insanlar ayni inanın bu kadar sasırmayın tarih tekerürden ibaretir sadece yasamın döneme göre renk tonnları degisir sizin o nerde o günler dediniz günlerin hikayelerinide cok dinledim ben gercekci yaklasın