Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "TraPZonli-KiZ"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 7.02.2007, 20:17

Mp3 yükliyecek bedava bir web alani ariyorum!

ya muzikleri yüklicem bi sayfaya misal filelodge var orasida olmuyo simdi
baska biyerde bilmiyom ona benter muzikleri yükleyebilceigm bi site varmi varsa cabuk söleyinnn nolurr hemen lazim bi site yapiyom onu bu aksam arkadasa göstrcem muzik eklicem site bulamadum uyyyyyyyyyyyyyyyy

)))Sibelimben(((

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 7.02.2007, 20:25

http://www.speedyshare.com/

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 7.02.2007, 20:28

ama bu
Select the File you want to Upload. Maximum size: 24MB (Login for 480MB
diyo benim sarkiyi yüklermi tamamini

Mud-ti

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 7.02.2007, 21:01

istedigin dosyayi sec yükle gibisinden bişiy diyor maksimum dosya boyutu 24 mb login olursan 480 mb gibi bişiy dio

www.filelodge.com biraz ugrastiriyor ama becerebilirsen dierktlink ala bilirsin olinki bi incelim ben

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 7.02.2007, 21:38

ya ben ona girdim baska site cikiyo anlamadim onuda

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 7.02.2007, 21:43

Alıntı sahibi ""TraPZonli-KiZ""

ama bu
diyo benim sarkiyi yüklermi tamamini

bir mp3 genelde 3-5 MB arasi olur, 24MB ile video bile göndere bilirsin.
bazi siteler .mp3 kökenki belgeleri kabul etmiyor.
winrar veya winzip ile paketle, sonra sibelimbenin verdigi adrse yükle ;)

ve senden ricam, verdigin baslik birda konuyla ilgili olsun!
"Acil Yardumm edunn nolurrrr" bende ilk okudugumda , seni biri dövüyor sandim :D

7

Saturday, 17.03.2007, 13:52

ya raddo acdim devreye girdi fakat siteden dogru yönlendiremyiorum ,arka plan hepsi hazir ama radyo direck giris yapiylior ben .siteden dogru yapmak isteiyorum,simdiden tskler yardiminiz icin
saygilar sevgiler

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 17.03.2007, 15:40

deniz gözlüm sordugun soru burasi ile alakali deil ki..
basliklari bir oku ona göre nereye neresini yazicagina bak olmuyo böle :x:

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 26.07.2007, 01:41

www.dosyam.cc bence saglam ve hızlı ...olmasa gel ben kendı serverımden sana bır hesap acayım kac gb yuklıceksın...onu sole bana ftp vereyım sana ..saygıyla

edit. --- >> Slowcu

olmasa bu maıl adreslerınden maıl yaz ben yardımcı olayım...

Aklimda

Stajyer

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 26.07.2007, 01:50

ya iyide benim anlamadigim, madem radyo yapiyoruz, madem özen gösteriyoruz felan filan, yani masallah cingene isine cevirdik ha, resimler onun sitesinden, müzikler bunun sitesinden, ne bilim kodlar aha ordakinin sitesinden, nerdeyse yandaki bakkalinda serverine domainleri yüklücez ha, uzattikta uzattik yani, alin ayda 3-5 liraya kendi yerinizi ne bilim 500 ile 1 GB kayit yeri ile doldurunda doldurun hic olmazsa isin ciddiyeti belli olsun, yarim yamalak is yapiyoruz yani.

tamam bise demiyom sustum hem belirli sahis icin konusmadim, genel konustum ben.

Sonradan ekleme : yok simdi aklima geldi cogu dicek o paraya sayfami verirler adama, buyur www.1blu.de 1GB yer 10 MySQL Datenbank, 4 Domain aydati 6 aylik 1 Euro • www.beepworld.de ücretsiz • www.arcor.de buyur sana 25 MB ücretsiz • www.t-online.de al buyur 10 MB ücretsiz yani bakmaniz yeterli.

diger soruda niye o parayi verimki olucak simdi cogunun, onunda cevabi CIDDIYET yani 3-5 lirayi veremicek kadar fakir aciz insanlarmiyiz, hayir degiliz sadece isi belese getirmeye calisiyoruz ama bas bas bagiriyoruz karsidaki sirketin yada insanin sayfa hafizasini doldurdukmu cöktügü zaman nasil yapabilir bunu diye, ozaman önlemini almamiz lazim kendi yerimizi almamiz lazim diyorum.

Herkesin düsüncesine saygim var, aklima yatmasada saygim var, nasil biliniyorsa öyle yapilsin fakat benimde düsüncem bu.

ekremekrem

Stajyer

• "ekremekrem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 26.07.2007, 08:27

Ben Müzik uplantında bu sitesi kullanıyorum gayet güzel http://muzikupload.net/index.php

Anonymous

Misafir

12

Thursday, 26.07.2007, 08:48

Alıntı sahibi ""Aklimda""

ya iyide benim anlamadigim, madem radyo yapiyoruz, madem özen gösteriyoruz felan filan, yani masallah cingene isine cevirdik ha, resimler onun sitesinden, müzikler bunun sitesinden, ne bilim kodlar aha ordakinin sitesinden, nerdeyse yandaki bakkalinda serverine domainleri yüklücez ha, uzattikta uzattik yani, alin ayda 3-5 liraya kendi yerinizi ne bilim 500 ile 1 GB kayit yeri ile doldurunda doldurun hic olmazsa isin ciddiyeti belli olsun, yarim yamalak is yapiyoruz yani.

tamam bise demiyom sustum hem belirli sahis icin konusmadim, genel konustum ben.

Sonradan ekleme : yok simdi aklima geldi cogu dicek o paraya sayfami verirler adama, buyur www.1blu.de 1GB yer 10 MySQL Datenbank, 4 Domain aydati 6 aylik 1 Euro • www.beepworld.de ücretsiz • www.arcor.de buyur sana 25 MB ücretsiz • www.t-online.de al buyur 10 MB ücretsiz yani bakmaniz yeterli.

diger soruda niye o parayi verimki olucak simdi cogunun, onunda cevabi CIDDIYET yani 3-5 lirayi veremicek kadar fakir aciz insanlarmiyiz, hayir degiliz sadece isi belese getirmeye calisiyoruz ama bas bas bagiriyoruz karsidaki sirketin yada insanin sayfa hafizasini doldurdukmu cöktügü zaman nasil yapabilir bunu diye, ozaman önlemini almamiz lazim kendi yerimizi almamiz lazim diyorum.

Herkesin düsüncesine saygim var, aklima yatmasada saygim var, nasil biliniyorsa öyle yapilsin fakat benimde düsüncem bu.

helal olsun cok dogru soluyon

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Thursday, 26.07.2007, 09:34

Aklimda ve pesimist,

oftopic konula pek ilgisi yok
[spoil]evet bende size katiliyorum, hosting fiyatlari umdugumuzdanda düsük...

fakat her ittasina varim, sizlerde ilk sayfaniza ücretsiz bir alanda basladiniz.
genelde ücretsiz bir alanda deney olarak baslanir, bir kac ay sonra cogunlukla basarili olmak isteyenler ücretlilere gecer ;)[/spoil]

14

Thursday, 26.07.2007, 11:05

Arkadaşlar isteyen ücretli yapar isteyen ücretli. Adminimizin de dediği gibi öyle sandığı kadar kolay bir iş değil ücretli serverla uğraşmak.
Sitemizde 250mb(byethost) ve 300 mb(phpnet) ücretsiz server sitelerinin resimli anlatımları mevcut. 10-20 mb la uğraşana kadar foruma bir göz atsalar neler bulacaklar haberleri bile yok!!

rpelen

Acemi

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 6.03.2008, 04:57

www.badongo.com dan da coklu ve limitsiz upload yapabilirsiniz. bildigim kadari ile dosya limiti de yok.

ama sanirim 50 gun download edilmeyen dosya siliniyor

edit: arkadaslar, download ederken, aynen rapidshare gibi kod istiyor, yani direct download linki yok, mp3 playerlarda calismaz :(( yani isinize yaramaz o konuda uzgunum.. ben de yeni farkettim

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Thursday, 4.12.2008, 10:03

TraPZonli-KiZ, www.photobucket.com bu siteye üye ol istediğin dosyayı upload edebilir linklerini kullanabilirsin ben kullanıyorum sorun yaşamadım kolay gelsin

emre çilingir

Orta Düzey

• "emre çilingir" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Thursday, 3.12.2009, 20:46

Site.Mynete Müzik Yükleyebiliyonuz Ama Müzigin Boyutu 1. Mb 'tı Gecmeyecek ....

18

Friday, 4.12.2009, 17:09

www.4shared.com

Bu adrese üye oluyorsun ve sana 10 gb dosya kapasitesi veriyor. Ama Mp3 leri siliyorlar mı bilmiyorum. Denemeye değer...