Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

81

Donnerstag, 1. Dezember 2011, 00:38

cansin159
BURADAN Comodo Antivirüs Programı Hakkında Bilgi Alabilirsiniz

cansin159

Moderator

• »cansin159« ist weiblich

Registrierungsdatum: 29. März 2011

• Nachricht senden

82

Donnerstag, 1. Dezember 2011, 00:47

peki tesekkurler deniyorum hemen

cansin159

Moderator

• Nachricht senden

83

Donnerstag, 1. Dezember 2011, 08:17

Babush teşekkürler yardımın için :)

EZGIM44

Schüler

Registrierungsdatum: 24. Juni 2009

• Nachricht senden

84

Donnerstag, 1. Dezember 2011, 12:42

Merhaba Arkadaslar

ttnetde Port acmak istiyorum

sanirim az önce sorumu yanlis Sayfada sordum
http://192.168.1.1/rpAuth.html
ZyXEL P-660W-T1 v3

Modeme girmek icin bu sayfada gereken sifreyi 1234 veriyorum ama bir türlü giremedim

sifre degistirilmismi bir bilgiside yok arkadasin eger degismise sifre nasil bulabilirim uzaktan yardim ediyorum

yardimci olursaniz sevinirim Forumda aradim bu Konu hakinda bilgi verecek Paylasim bulamadim

selam , saygilar

MeRaL

Jüri

• »MeRaL« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Januar 2007

• Nachricht senden

85

Donnerstag, 1. Dezember 2011, 14:27

eger degismise sifre nasil bulabilirim

1. Yazi karakterini bu kadar büyültmenin ancak miyoplara faydasi olur (olur mu acaba?)
2. Bir yerde yazman kafi :hayret:

3. Modeminin altinda veya kutusunun bir yerinde yaziyor olmali sifre. Eger degistirilmisse resetleyerek fabrika ayarlarina geri dönebilirsiniz.

EZGIM44

Schüler

Registrierungsdatum: 24. Juni 2009

• Nachricht senden

86

Donnerstag, 1. Dezember 2011, 15:19

Zitat

1. Yazi karakterini bu kadar büyültmenin ancak miyoplara faydasi olur (olur mu acaba?)
2. Bir yerde yazman kafi :hayret:

3. Modeminin altinda veya kutusunun bir yerinde yaziyor olmali sifre. Eger degistirilmisse resetleyerek fabrika ayarlarina geri dönebilirsiniz

1. Yaziyi Kopleyip yapistirinca böyle istemeyerek büyük cikti ayrica bende görme özürlügüde var :D

2. sorumu sorduktan sonra farkina vardim yanlis sayfaya sormusum üste belirtmistim aslinda kendi yazimi silemeyince buraya tekrar Paylastim Arkadaslar bilsinler burdaki Paylasimdaki sifrelerin hepsini denedim

3. Reset atinca modemin sifresini sifirliyormu onu bilmiyordum , bu mümkünse cok harika olur

4. Artik baska carem yok sanirim birde modemi Resetleyerek deneyecem insallah yapabilirim yapamasam tekrar gelecem : )

5. Hertürlü yardiminizdan ve ilginizden dolayi cokkk tsklerrr, yazimin büyük cikmasi ve iki kezde paylasmamdan dolayu özür dilerim tekrar görüsmek üzere

cansin159

Moderator

• Nachricht senden

87

Donnerstag, 1. Dezember 2011, 20:53

Pek konuyla ilgili bilgim yok ama aynı modemi kullanıyoruz..
ttnetten aldım bende birçok sifre denedim girememiştim bide ttnet denerseniz belki girebilirsiniz
kesin bilgim yok kendi modemimde ttnet idi :)

MeRaL

Jüri

• »MeRaL« ist weiblich

• Nachricht senden

88

Donnerstag, 1. Dezember 2011, 22:03

@Ezgim,

resetlemek derken biz türkler genelde acip kapatir ve resetledim diye düsünürüz.
Zyxel modem bununla ayni olmayabilir ama Reset dügmesi, kalem ucuyla ancak basilabilir bir kücük dügmedir ve fabrika ayarlarina geri dönmenizi saglar:

Registrierungsdatum: 11. Dezember 2011

• Nachricht senden

89

Sonntag, 11. Dezember 2011, 04:40

Herkese selamlar saygılar.görvlerinde yayınlarında başarılar.bende üyeydim ama giremiyordum.yeniden oldum.bu seferde yazmayı unutmusum.sanırım bu forumları beceremiyorum.kim yardım edecek?? ögrenmeme.msn face forum özürlüsü :(

Melye

Leitung

• »Melye« ist weiblich

Registrierungsdatum: 6. Februar 2010

• Nachricht senden

90

Sonntag, 11. Dezember 2011, 10:52

Herkese selamlar saygılar.görvlerinde yayınlarında başarılar.bende üyeydim ama giremiyordum.yeniden oldum.bu seferde yazmayı unutmusum.sanırım bu forumları beceremiyorum.kim yardım edecek?? ögrenmeme.msn face forum özürlüsü :(

A.Slm...
Ne konuda Yardım İstiyorsunuz?
Ve bu Yazdığınız konu İle Alaka Nedir?

adem1961

Schüler

• »adem1961« ist männlich

Registrierungsdatum: 9. Februar 2009

• Nachricht senden

91

Mittwoch, 25. Januar 2012, 18:01

selamünaleyküm kardeslerim benim sorunum yayınıma giremiyorlar girselerde düsüyorlar port acık mapping info biri yesil biri turuncu buna ragman olmuyor windows7 kullanıyorum modem zysel.P-660RU-T1 v2 bide bu modemin türkceye cevrilebilirmiyim .simdiden tsk yardımınız icin

MeRaL

Jüri

• »MeRaL« ist weiblich

• Nachricht senden

92

Mittwoch, 25. Januar 2012, 18:30

Zyxel modemlerde Mapping :+: bile olsa, port sorunu yasayabiliyorsunuz. Buda genelde Zyxel modeminin güvenlik duvarinda (firewall) gerekli izinlerin olmadigindan kaynaklaniyor. Bu konu basliginda gösterilen adimlari izlediniz mi? Firewall yani güvenlik duvarinda gerekli izinleri verdiniz mi?

Kasirga 28

Schüler

• »Kasirga 28« ist männlich

Registrierungsdatum: 6. April 2008

• Nachricht senden

93

Samstag, 18. Februar 2012, 08:25

Zyxel P-660W-T1 v3 Kablosuz Modem Port sorunu

Zyxel P-660W-T1 v3 Kablosuz modem kullaniyorum modem e baglı pc sorun olmuyo fakat diyer odadaki pc kablosuz oldugundan port kapalı gözüküyo Radyo actigimda kimse giremiyo ikinci pc icin nasil port acagiz modemde simdiden tesekurler aciklamlarınını bekliyorum.

Masum Masum

Erleuchteter

• »Masum Masum« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Januar 2008

• Nachricht senden

94

Samstag, 18. Februar 2012, 12:47

Kasirga 28, yukarda MeRaL arkadasimizin mesajinida goz onunde bulundurup asagidaki linke bakabilirsiniz
ZyXEL Modemlerde Port Açma Sorunları

ayrica Zyxel P-660W-T1 yazip arama yaparsaniz daha fazla sonuc cikar, eger yinede yapamazsaniz yazin yardimci olmaya calisiriz.

Burdan arama yapabilirsiniz

Kasirga 28

Schüler

• Nachricht senden

95

Samstag, 18. Februar 2012, 21:35

Acıklamalarınız icin cok cok tesekkurler ellerinize saglık fakat olmuyor

Servis Adı: Flatcast
Başlama portu: 40123
Bitiş Portu: 40123
Sunucu İp adresi : 192.168.2.33

İkinci pc icin port acmak icin ekliyorum
Servis Adı: Flatcast
Başlama portu: 40123
Bitiş Portu: 40123
Sunucu İp adresi : 192.168.2.34

fakat yindede acılmıyo DAHiLi HATA veriyo

Masum Masum

Erleuchteter

• »Masum Masum« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Januar 2008

• Nachricht senden

96

Samstag, 18. Februar 2012, 22:47

Kasirga 28, P sabitleme yaptinizmi, her iki sekilde farkli IP uzantisi eklemissiniz
sabitleme yapmis olsaniz buna gerek yok, kullandiginiz isletim sistemi windows7 ise asagidaki linke bakin

Windows 7 IP Sabitleme

daha fazla video icin buraya bakin
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=208

Kasirga 28

Schüler

• Nachricht senden

97

Sonntag, 19. Februar 2012, 09:01

Teşekkurler acıklamalrınız sagolun ...

98

Mittwoch, 11. April 2012, 22:44

Zitat

Raporlayan KumralFm (Bugün, 21:34)

Selamın aleykum ben kumralfm ın kucusu ıyı aksamlar ben bu radıoyu yaklasık 1 hafta once actım bu gun yayını bırakıp eczaneye gıttım acıktı geldıgımde baktım yayından herkezı atmıs ve err11 verıyor mapping info - naptıysam acamadım portu tekrar napmam gerekıyor

Sorularınızı Cevapla Butonunu Kullanarak Sorabilirsiniz Raporlamınıza Gerek Yok.!

Yapmanız Gereken İşlemler Sırasıyla
Hangi İşletim Sistemini Kullanıyorsanız İlk Olarak Ip Sabitlemeniz Gerekiyor
Xp Kullanıcıları İçin IP Sabitleme
Windows7 Kullanıcıları İçin Windows 7 IP Sabitleme
Daha Sonrasında İse Modeminizden Port Açmanız Gerekiyor Eğer Anlatımdaki Modemle Aynı Model Modem Kullanıyorsanız
ZyXEL Modemlerde Port Açma Sorunları Buradaki Anlatıma Göre İşleminizi Yapabilirsiniz
Kullandığınız Modem Farklı İse Eğer Marka ve Modeli Hakkında Detaylı Bilgi Verirseniz Yardımcı Olmaya Çalışırız

İşlemleri Yaptıktan Sonra Eğer Halen Maping Kırmızı :-: Bu Şekildeyse Antivirüs Programınızdan İzin Vermeniz Gerekebilir

99

Montag, 7. Mai 2018, 18:40

zyxel VMG3312-B10B serisi modem sahibiyim flatcast için ne kadar uğraştımsada portları aktif hale getiremedim yardımcı olan olursa sevinirim