Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

AYSUNCAN

Stajyer

• Konuyu başlatan "AYSUNCAN"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 4.01.2009, 15:12

Dinleyicilerin IP adreslerini görebilme [Edit]

radyomuza gelip dinleyici olan gast guest veya nickle gelenlerin ip adreslerini görebilme imkanımız varmı?

birde radyoya gelip dinleyen biri var ne gast olarak ne guest nede nick görünüyor bunada bir cevap verebilirmisiniz sayı olarak görünüyor baska sekilde görünmüyor

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 4.01.2009, 15:18

AYSUNCAN, lütfen AGK yi okuyun!

O kişi siyah renk almış o yüzden görünmüyor olabilirmi?

Siz kendiniz ip adreslerini görebilmek için bir kod ekleyebilirsiniz. Ama o sayfayı ziyaret edenlerin ip adresi görünmüş olur yani bu kod radyonun olduğu bir sayfada olmalı flatcastte bu özellik sanırım şuanda yok. :roll:

3

Sunday, 4.01.2009, 15:25

AYSUNCAN, bunun icin bi kac trajen Var bu flatcast ta her Radyoda oLan bi sey deil.. Sonra dan eklenen bir Kod .. Guestler Konusunda ise Görmeden Ne dene Bilir : :roll:

AYSUNCAN

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 4.01.2009, 15:25

o kisi renk de almıyor hic görünmüyor ama sayı bir fazlalaşıyor.
tamam okuyuyorum kuralları.)))

5

Sunday, 4.01.2009, 15:27

AYSUNCAN, F5 sürümünün avantajlarından biride Onlıne Kısıleri kapalı tutup Nickleri görünmeden yazıları izleye bilir Fakat Nick almadan yazamaz Bu tamamen Dj in arka pLan denilen tolsda oLan ayarları Kullandınız temalar sanırım Böyle Fcp olmus

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 4.01.2009, 15:28

AllaTurkaa Genel Kuralları açılımı bu linke bakın.

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=2997

O konuda bu bölüm sizin açmış olduğunuz başlıkla ilgili mesela

"» Yardım Arayışı

-Yardım istediğiniz konu veya konuları size yardım edecek kişi yada kişileri defalarca soru sormaya zorunlu bırakmadan
yardım edebilmeleri için, mümkün olduğunca açık ve detaylı bilgi veriniz.
(Internet Exporer? FireFox?, Windows XXX?, sitenizin adresi? vs?)

-Bir başkasının açtıgı başlıkta, konuyla ilgisi olmayan sorularınıza cevap verilmeyecektir."

arkadaşlar diye bir başlık açmışsınız açıklayıcı değil yani AGKye aykırı o nedenle kuralları okumanızı istedim.

AYSUNCAN

Stajyer

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 4.01.2009, 15:29

tamam arkadaşlar teşekkürler ilginize sorumun cevabını alamasam bile cevap gelmesi güzeldi.):)

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 4.01.2009, 15:30

IP adresi için gerekli açıklama yapıldı bence ama diğerine anlam veremedim nickin görünmemesi çok tuhaf :roll:

Belki bu konuda bilgisi olan birileri vardır. Bekleyin elbet cevabınızı alırsınız :)

Sevil26

Stajyer

• "Sevil26" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 4.01.2009, 15:36

kullandigin tema mesafirlere kapaliysa , tabiki gast ve guest nickleri görünmez, sadece dinleyici sayisi artar-
ayrica ip leri görmek hicbir isine yaramaz,

örnek saat
saat16:30 = 88.12.567.79 ip li biri girmis
saat16:30 = 94.123.67.34 ip li biri girmis
saat16:30 = 82.44.56.61 ip li biri girmis
saat16:31 = 77.32.56.12 ip li biri girmis
saat16:31 = 87.35.5.112 ip li biri girmis
vs. vs. vs.
bazilari arama motoru olabilir,
bazi dinleyicilerin baska site üzeri radyonu ziyatret etmis olabilir
flatcast zamani ile ip kontrol zamani ayni olmuya bilir.

kisaca hangi nick hangi ipye ait oldugunu ögrenemezsin.

www.allaturkaa.de/canli <-- burda ip check var, biraz kurcaladiktan sonra hicbir isine yaramadigini anliyacaksin

11

Sunday, 4.01.2009, 15:38

Sevil26, katılıyorum IP numaraları sadece Baglı oldun pc Nın Numarası ıp lerden Nıck Tanımlanmaz

AYSUNCAN

Stajyer

• Özel mesaj gönder

12

Sunday, 4.01.2009, 15:40

bende sitedeki tüm üyelere seslendim arkadaslar diye :) bilgisi olan varsa yardım etsinler diyee:))

arkadaşlar gercekten süpersiniz yaa hemen cevaplar gelir teşekkürler hepinize.

Imkansiz

Stajyer

• "Imkansiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 4.01.2009, 15:50

birde su var,

eski sürümlerde bir ziyaretci radyodan ciktiginda bir süre nicki hala kaliyordu.

f5 sürümünde ise, radyodan cikdigi an nick düsüyor, fakat ziyaretci sayisi bir süre daha kaliyor,

belki biri sen farketmeden girip cikmisdir, biraktigi tek iz online ziyaretci farki olabilir ;)

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Sunday, 4.01.2009, 15:52

AYSUNCAN, Sevil26un söylediği gibi temada gast ve guestler kapalı olabilir başlığı okuyunca sanki bütün gast ve guestler görünüyor bir kişi görünmüyor gibi bir anlam çıkıyor ben öyle algıladım açıkcası :)

Eğer misafirlere açmak istiyorsanız bu açıklamaya bir bakın.

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5693

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

15

Sunday, 4.01.2009, 21:01

o görunmez olan kısının ses kartı sorunu olabilir ve ne yazıları görur ne ses duyar sadece cırpınıyodur radyoya gırebılmek için sadece radyo teması görunur ve sadece sayı artar ve eksılır .. baska bısey olabılecegını sanmıyorum..cunku flatta radyoya kus gırse guest yada gast oldugu görunur