Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Özel mesaj gönder

21

Saturday, 25.07.2009, 11:46

çok güzel olmuş. bende uğraşayım bakalım yapabilecek miyim?
bir konuda danışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
ben radyoda yazı rengimi değiştiremiyorum. dj yada misafir iken fark etmiyor; renk e tıkladığımda renk kutusu açılmıyor. sorun ne olabilir? yardımlarınızı bekliyorum. :yardim:

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Saturday, 25.07.2009, 12:24

nazlimcimmm, kullandiginiz windows xp mi vista mi bide explorer hangisini kullaniyorsaniz yazarsanin oyle daha acik sekilde yardimci olabiliriz

• Özel mesaj gönder

23

Saturday, 25.07.2009, 12:31

slm

vista kullanıyorum. explorer kullanıyorum. explorer hangi sürüm bilmiyorum ama :cry: .
teşekkür ederimmm.

24

Saturday, 25.07.2009, 12:32

nazlimcimmm,
Sanirim Windows Vista ve Internet Explorer 8 Kullaniyorsun

Chat Penceresine sag tiklayip Fullscreen gecerek renk degistirebilirsin.

Yada Internet Explorerden koruma modunu iptal edip ayarlamalarini yapabilirsin. (resimdede yazdigi gibi internet exploreri yeniden baslatmalisin)

• Özel mesaj gönder

26

Saturday, 25.07.2009, 13:02

öncelikle tesekkür ederim. güvenlik modunu devre dışı bıraktım. oldu. ama bir sorun var dj girişi yapamıyorum bu halde. birde hep renk değiştirmek istediğimde aynı işlemi yapmam gerekecek mi? başka bir yolu var mı acaba?

27

Saturday, 25.07.2009, 18:01

nazlimcimmm,

dj girişi yapamamakla burdaki açıklamamın bir bağlantsı yok size dj girişi kapısını açan arkadaşınız modem potları kapalı olabilir

portla alakalı sorduğunuz soru

bir diger konu ise güvenli mdu devre dışı bıraktığnızda devamlı aynı şeyi yapmanıza gerek yok bisefer yapmak yeterli

• Özel mesaj gönder

28

Saturday, 25.07.2009, 21:17

teşekkür ederim. sonunda basardim. çok ama çoook teşekkürlerrrrrr... :up:

muvidican

Stajyer

• Özel mesaj gönder

29

Saturday, 15.08.2009, 00:28

mrhb..süper az bile sizin için.. bilgileriniz için çok tşkler.. yeni yeni sayfa yapmaya başladım ama fcp bilmiyordum..siteniz ve sizin sayenizde ögrendim..inş sizede bilmediklerinizi sizin gibi anlaşılır bi şekilde öğreteniniz olur..her şey gönlünüzce olsun.. :up:

• Özel mesaj gönder

30

Wednesday, 19.08.2009, 23:40

:book: slm bir aydir formu okuyorum sizlerden bilmediyim bazi konulardan cok yarlandim hepnize emeklerinize cok cok tsk :up:
RADYO TEMASINI fcp'e DÖNÜŞTÜRME
bu konuyu rica etsem pc almak istiyorum Download linki varmi acaba bilmeyen arkadaslarimla paylasacam tsk :thx:

31

Thursday, 20.08.2009, 00:42

ßß*@m@zon*ßß,

bu bir flash anlatım download linki yok
izlicek arakdaşın burdanda izleyebilir

• Özel mesaj gönder

32

Wednesday, 26.08.2009, 17:22

Allah razı olsun gerçekten süper anlatım emeğinize sağlık

**nazlım

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

33

Saturday, 3.10.2009, 10:23

arkadaslar umarım dogru baslık altına yazıyorumdur
ama acılen yardıma ıhtıyacım var :yardim:
tema yapmayı basardım temayı fcp yapmayı da basardım yayın aldıgımda ben temayı kendı pc m de koyabılıyorum ama dıger arkadaslarıma gonderdıgım zaman tema acılmıyor temada kullandıgım resmı goremıyoruzzz chat aalanı fılan cıkıyor ancak resım gorunmuyor bunun sebebı ne olabılır acabaa yardmcı olursanız cok sevınrım :wallb: :sinir:

• Özel mesaj gönder

34

Saturday, 3.10.2009, 10:25

**nazlım, temalarin resimi bi upload sitesinde upload yapip url den ekle sorun olmaz :up:

**nazlım

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

35

Saturday, 3.10.2009, 10:29

onu da denedımm burda onerdıgınız bır sıteye upload ettım url ıle ekledımm bu defa ekrana hıc gelmedı bılee nerde yanlıs yapıyorum yaaa pöfffffffff :wallb: :sinirliyim:

• Özel mesaj gönder

36

Saturday, 3.10.2009, 10:32

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=21991 bu balıkda url ekleme gosterılıyor
upload etmek ıcın : www.ww64.com
kullanabılırsın

**nazlım

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

37

Saturday, 3.10.2009, 10:53

tşklerrr yardımcı oldugnuz ıcınnn :sapka:

• "birol tosun" bir erkek

• Özel mesaj gönder

38

Wednesday, 7.10.2009, 19:16

flatcast fcp sorunu

merhaba arkadaşım senden ricam bu sorunuma yardımcı olursan sevinirim..
benim pc de yüklü olan panellerim var fakat uzantıları fcp değil tabi dolayısıyla bunları ekleyemiyorum şimdi bende olan bu panelleri fcp şeklinde nasıl yükleyebilirim...
umarım yardımcı olursun hatta irtibatta olalım ben bu olay için çok uğraştım ama beceremedim...ok..
şimdiden teşekkürler.......

39

Wednesday, 7.10.2009, 19:30

birol tosun,

fcp li olmayan temaları radyonuza almazsınız önce fcp yapmalsınız

sizdeki buluna tema görüntüsünü herhangi bir resim yükleme sitesine yükledikten sonra ordan almış olduğunu http:// ile başlıyan url (link) adresini flash da anlatıldığıgibi yapmalsınız

tema resminizi bu siteye http://www.directupload.net/ upload edebilir ve ordan url alabilirsiniz gerisi zaten flash da analtılmış biraz dikkat etmek yeterli

açılan ekranda gözata tıklayın temanızın olduğu dosyadan almak istediğiniz resme çift tıklayın daha sonra UPLOAD STARTEN yazısına tıklayın resmin en altında sarı işaretlediğim link sizin upload etmiş olduğunuz url adresidir
geri kısmı flash da anlatıldığıbigidir

• Özel mesaj gönder

40

Wednesday, 7.10.2009, 19:31