Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

nazlimcimmm

Anfänger

Registrierungsdatum: 25. Juli 2009

• Nachricht senden

21

Samstag, 25. Juli 2009, 11:46

çok güzel olmuş. bende uğraşayım bakalım yapabilecek miyim?
bir konuda danışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
ben radyoda yazı rengimi değiştiremiyorum. dj yada misafir iken fark etmiyor; renk e tıkladığımda renk kutusu açılmıyor. sorun ne olabilir? yardımlarınızı bekliyorum. :yardim:

• »****ONUR*****« ist männlich

Registrierungsdatum: 14. Juli 2009

• Nachricht senden

22

Samstag, 25. Juli 2009, 12:24

nazlimcimmm, kullandiginiz windows xp mi vista mi bide explorer hangisini kullaniyorsaniz yazarsanin oyle daha acik sekilde yardimci olabiliriz

nazlimcimmm

Anfänger

• Nachricht senden

23

Samstag, 25. Juli 2009, 12:31

slm

vista kullanıyorum. explorer kullanıyorum. explorer hangi sürüm bilmiyorum ama :cry: .
teşekkür ederimmm.

24

Samstag, 25. Juli 2009, 12:32

nazlimcimmm,
Sanirim Windows Vista ve Internet Explorer 8 Kullaniyorsun

Chat Penceresine sag tiklayip Fullscreen gecerek renk degistirebilirsin.

Yada Internet Explorerden koruma modunu iptal edip ayarlamalarini yapabilirsin. (resimdede yazdigi gibi internet exploreri yeniden baslatmalisin)

nazlimcimmm

Anfänger

• Nachricht senden

26

Samstag, 25. Juli 2009, 13:02

öncelikle tesekkür ederim. güvenlik modunu devre dışı bıraktım. oldu. ama bir sorun var dj girişi yapamıyorum bu halde. birde hep renk değiştirmek istediğimde aynı işlemi yapmam gerekecek mi? başka bir yolu var mı acaba?

27

Samstag, 25. Juli 2009, 18:01

nazlimcimmm,

dj girişi yapamamakla burdaki açıklamamın bir bağlantsı yok size dj girişi kapısını açan arkadaşınız modem potları kapalı olabilir

portla alakalı sorduğunuz soru

bir diger konu ise güvenli mdu devre dışı bıraktığnızda devamlı aynı şeyi yapmanıza gerek yok bisefer yapmak yeterli

nazlimcimmm

Anfänger

• Nachricht senden

28

Samstag, 25. Juli 2009, 21:17

teşekkür ederim. sonunda basardim. çok ama çoook teşekkürlerrrrrr... :up:

muvidican

Schüler

Registrierungsdatum: 14. August 2009

• Nachricht senden

29

Samstag, 15. August 2009, 00:28

mrhb..süper az bile sizin için.. bilgileriniz için çok tşkler.. yeni yeni sayfa yapmaya başladım ama fcp bilmiyordum..siteniz ve sizin sayenizde ögrendim..inş sizede bilmediklerinizi sizin gibi anlaşılır bi şekilde öğreteniniz olur..her şey gönlünüzce olsun.. :up:

Registrierungsdatum: 19. August 2009

• Nachricht senden

30

Mittwoch, 19. August 2009, 23:40

:book: slm bir aydir formu okuyorum sizlerden bilmediyim bazi konulardan cok yarlandim hepnize emeklerinize cok cok tsk :up:
RADYO TEMASINI fcp'e DÖNÜŞTÜRME
bu konuyu rica etsem pc almak istiyorum Download linki varmi acaba bilmeyen arkadaslarimla paylasacam tsk :thx:

31

Donnerstag, 20. August 2009, 00:42

ßß*@m@zon*ßß,

bu bir flash anlatım download linki yok
izlicek arakdaşın burdanda izleyebilir

mustiportal

Schüler

Registrierungsdatum: 4. August 2009

• Nachricht senden

32

Mittwoch, 26. August 2009, 17:22

Allah razı olsun gerçekten süper anlatım emeğinize sağlık

**nazlım

Fortgeschrittener

Registrierungsdatum: 15. September 2009

• Nachricht senden

33

Samstag, 3. Oktober 2009, 10:23

arkadaslar umarım dogru baslık altına yazıyorumdur
ama acılen yardıma ıhtıyacım var :yardim:
tema yapmayı basardım temayı fcp yapmayı da basardım yayın aldıgımda ben temayı kendı pc m de koyabılıyorum ama dıger arkadaslarıma gonderdıgım zaman tema acılmıyor temada kullandıgım resmı goremıyoruzzz chat aalanı fılan cıkıyor ancak resım gorunmuyor bunun sebebı ne olabılır acabaa yardmcı olursanız cok sevınrım :wallb: :sinir:

• Nachricht senden

34

Samstag, 3. Oktober 2009, 10:25

**nazlım, temalarin resimi bi upload sitesinde upload yapip url den ekle sorun olmaz :up:

**nazlım

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

35

Samstag, 3. Oktober 2009, 10:29

onu da denedımm burda onerdıgınız bır sıteye upload ettım url ıle ekledımm bu defa ekrana hıc gelmedı bılee nerde yanlıs yapıyorum yaaa pöfffffffff :wallb: :sinirliyim:

• Nachricht senden

36

Samstag, 3. Oktober 2009, 10:32

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=21991 bu balıkda url ekleme gosterılıyor
upload etmek ıcın : www.ww64.com
kullanabılırsın

**nazlım

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

37

Samstag, 3. Oktober 2009, 10:53

tşklerrr yardımcı oldugnuz ıcınnn :sapka:

birol tosun

Anfänger

• »birol tosun« ist männlich

Registrierungsdatum: 7. Oktober 2009

• Nachricht senden

38

Mittwoch, 7. Oktober 2009, 19:16

flatcast fcp sorunu

merhaba arkadaşım senden ricam bu sorunuma yardımcı olursan sevinirim..
benim pc de yüklü olan panellerim var fakat uzantıları fcp değil tabi dolayısıyla bunları ekleyemiyorum şimdi bende olan bu panelleri fcp şeklinde nasıl yükleyebilirim...
umarım yardımcı olursun hatta irtibatta olalım ben bu olay için çok uğraştım ama beceremedim...ok..
şimdiden teşekkürler.......

39

Mittwoch, 7. Oktober 2009, 19:30

birol tosun,

fcp li olmayan temaları radyonuza almazsınız önce fcp yapmalsınız

sizdeki buluna tema görüntüsünü herhangi bir resim yükleme sitesine yükledikten sonra ordan almış olduğunu http:// ile başlıyan url (link) adresini flash da anlatıldığıgibi yapmalsınız

tema resminizi bu siteye http://www.directupload.net/ upload edebilir ve ordan url alabilirsiniz gerisi zaten flash da analtılmış biraz dikkat etmek yeterli

açılan ekranda gözata tıklayın temanızın olduğu dosyadan almak istediğiniz resme çift tıklayın daha sonra UPLOAD STARTEN yazısına tıklayın resmin en altında sarı işaretlediğim link sizin upload etmiş olduğunuz url adresidir
geri kısmı flash da anlatıldığıbigidir

• Nachricht senden

40

Mittwoch, 7. Oktober 2009, 19:31