Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Özel mesaj gönder

21

Friday, 31.07.2009, 14:39

BERATCAN KARDES KESKE BANA ZAMAN AYIRSANDA BENDEN VE SORULARIMDAN KURTULSAN DEDIKLERIN COK BASIT AMA YAPILMAYACAK ANLASILMAYACAK BIR YÖNÜ YOK AMA KEŞKE BANA MSN ADRESİNİ ÖZELDEN ATSANDA BEN ORADAN SENİ EKLESEM BANA SESLI YANIT İLE YARDIMCI OLSAN VEYA BUNU OKUYAN ARKADASLARDAN BIRI NE OLUR VALLA DARALDIMMM :(( OFFFFFFFFFF

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

22

Friday, 31.07.2009, 14:52

~TATLI--PRENS~, neden aynı mesajı 3 kere gönderdiniz beratcan abi bir kere okuyunca anlar merak etmeyin!

Zaten program ile ilgili anlatım olan başlıklarda yardım istemek bence çok anlamsız googlea program ismini yazsanız programı indirebiliceğiniz bir çok yer bulucaksınız ve bu anlatımı izleyip kolaylıkla tema hazırlarsınız bence.

Dediklerin çok basit anlaşılmıcak birşey yok diyorsunuz da peki siz neyi anlamadınız ben onu merak ettim. Başkalarından yardım dilenerek öğrenmeye çalışıcağıma interneti daha faydalı kullanıp kendim öğrenmeye çalışırım. Dediğiniz gibi zaten anlaşılmıcak birşey yok sadece çabalamak gerekiyor ve gerçekten istemek!

Beratcan abi ya da bizler hepinize özelden ya da msnden yardım etmeye başlarsak ne bu forumun anlamı kalır ne de bizim forumla ilgilenicek vaktimiz ayrıca kimsenin kimseye özel ders verme zorunluluğuda yok. Anlatımlar hazırlayarak zaten sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Buna rağmen hala özel yardım istemek bence bencillik!

23

Friday, 31.07.2009, 18:25

~TATLI--PRENS~,

programı kurduktan sonra burda verilen flash anlatımı izlemeniz yeterli sanırım

msn veya ozelden yardım etme imkanım vede vaktim yok

Bassist71

Stajyer

• Özel mesaj gönder

24

Thursday, 13.08.2009, 08:36

aman rabbim ben hayatımda böyle uzun iş görmedim ama emek :D emeğinize sağlık

FIRAT_97

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

25

Tuesday, 15.09.2009, 11:11

beratcan, VİDEO ICIN TSKLER

Belinay

Orta Düzey

• "Belinay" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Wednesday, 23.09.2009, 09:22

Tam olarak sorumu nereye soracağımı bilemedigim için buraya yazmak istedim yanlış yerse şimdiden özür diliyorum benim sorunum hazırladığım temaları radyoda düzenliyemiyorum açılmıyor acaba bu sorun resimlerdenmi kaynaklanıyor yada bilmediğim bişeyler mi var aslında bi kaç tane hazırladım onları açıyorum düzenliyorumda fakat son hazırladıklarım olmuyor neden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olursanız sevinirim teşeşkkür ediyorum ilgilenen arkadaşlara. Mesela bu resimde gördüğünüz tema örnek olarak ekliyorum düzenlenmiyor açılmıyor hiç radyoda.

• "D3NiZLi-Li" bir erkek

• Özel mesaj gönder

27

Wednesday, 23.09.2009, 14:59

Belinay, flatcast *png uzantili resim dosyalarini kabul etmiyor malesef *jpeg yada *gif yaparsaniz duzenleme yapabilrisiniz

• "dj_zaLim_KraL" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Sunday, 1.11.2009, 10:28

arkadaslar slm bende tema yaparken gıf koyamıyorum yardımcı olurmusunuz

Wilma

Acemi

• Özel mesaj gönder

29

Sunday, 1.11.2009, 10:51

COK GÜZEL ELINIZE SAGLIK

30

Sunday, 1.11.2009, 17:27

Alıntı sahibi ""dj_zaLim_KraL""

arkadaslar slm bende tema yaparken gıf koyamıyorum yardımcı olurmusunuz

sizdeki kayıtlı bir temaya gif resmini herhangi bir resim upload sitesine yükleyip insert > picture > url olarak koyarsanız olur

UHUD~DAGI

Stajyer

• "UHUD~DAGI" bir erkek

• Özel mesaj gönder

31

Tuesday, 15.12.2009, 16:47

YAVFF BERATCAN KARDES HEP SENINLE KONUSUYOR VE CEVAPLASIYORUZ AMA :)) KARDES BENIM NICKIM SUAN UHUD~DAGI OLARAK ALDIM GIRDIM BU TATLI PRENS NICKIMIN SIFRESINIDE E -POSTA ADRESININ SİFRESİNİDE GİZLİ YANITIDA UNUTTUM YAPACAGIM BIRSEY DIYE DUSUNUYORUM O YUZDEN NE EDECEGIMIDE BILMIYORUM ORTADA KALDIM NE EDEYIM KARDESS... :)) :error:

byoktay

Acemi

• Özel mesaj gönder

32

Tuesday, 9.03.2010, 16:12

arkadaslar tema yap linki ölmüş lütfen yenilermisiniz

byoktay

Acemi

• Özel mesaj gönder

33

Wednesday, 10.03.2010, 14:34

Bu Bölümle ilğilenen yok sanırım Videoyu indir LİNKİ CALIŞMIYOR ACABA YENİLERMİSİNİZ LÜTFEN

Bu Bölümle ilğilenen yok sanırım

34

Wednesday, 29.03.2017, 23:16

Tema Yapma Videosu