Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "kawwalye"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 22.01.2009, 10:29

cep telefonunda flatcast!!

arkadaslar bisey ögrenmek istiyorum bilgilerinize danisarak..
rahat bi sekilde internete baglanabildigim bir cep telefonum var bu telefonla flatcastteki radyolardan birini dinleme imkanim olabilirmi??
olursada nasil olur hangi programi kurmaliyim telefonuma? aranizda deneyen yada bilgisi olan arkadaslarin cevaplarini bekliyorum...

2

Thursday, 22.01.2009, 14:25

kawwalye,

bildiğim kadarıyla öyle bişey yok

herhangi bir radyo sitesine girebilirsin bile active-x eklentisini yüklemen gerkli olduğu için o eklentiyi cep telefonu kabul edermi onu bilmiyorum

sonuçta o eklentiyi bilgisayarda bulunan regedit dosyasına yüklediği için

cep telefonu bunu kabul edermi ? oda ayrı bir konu

cep telefonları hakkında fazla bilgi sahibi olmadığım için şimdilik bişey diyemiyorum umarım oda olur ilerde

Imkansiz

Stajyer

• "Imkansiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 22.01.2009, 14:44

flatcast suan hicbir cep telefonlariyla calismiyor!

sabinabi

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 23.01.2009, 14:59

bizde çok denedik ama cep telefonunun flatcast programını desteklemesi gerekir,siteye girrisin ama radyoya giremezsin , şu anki teknolojide öyle bir şey yok.

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 23.01.2009, 15:53

tam aksine benim arkadasım sürekli cep telefonuyla radyoma girebiliyor
ama telefonunun markasını ve nasıl girdiğini bilemiyorum

• "D3NiZLi-Li" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 23.01.2009, 17:06

Alpaslan, ne marka olursa olsun girilmiyor malsef
bende denedim olmuyor N96 ile denedim ben birde sony ericsonn X1 windosw mobile ile denedim ikisindede acamadim radoyuyu

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 23.01.2009, 20:57

Alıntı sahibi ""Alpaslan""

tam aksine benim arkadasım sürekli cep telefonuyla radyoma girebiliyor
ama telefonunun markasını ve nasıl girdiğini bilemiyorum

benimde arkadasimin bmw z3'ü varmis ama ne hikmetse ben hic göremedim ;)

flatcast'i cep telefonuyla veya baska internet baglantisi yapan oyun konsollariyla plugin mevcut olmadigindan giremezsiniz

DJ.GiZEM

Stajyer

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 13.02.2009, 23:42

selam evet giriliyor cep telefonunla radyo ya.benim arkadasim da giriyor onda nokia n95 var .ama nasil yapti bilgim yok .girildigini biliyorum

9

Friday, 13.02.2009, 23:50

DJ.GiZEM,

her duyduğuna inanma gördüğüne inan ;)

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 14.02.2009, 01:44

Alıntı sahibi ""DJ.GiZEM""

selam evet giriliyor cep telefonunla radyo ya.benim arkadasim da giriyor onda nokia n95 var .ama nasil yapti bilgim yok .girildigini biliyorum

n95 işletim sistemi symbiandir Symbian da böyle bi imkanin yok yıllardır Symbian sistemi ile uğrasırım ilk defa senden duydum ama yakında mümkün olur bence neden yeni cikan iphone telefonlarda işletim sistemi service pack kurulugu oldgunu için bir bilgisayardan farkı yok gibi flatcast radyosu dinlersin iphone telefonu olan varsa deneyebilir ve bizede bu konu hakkında net bir bilgi verir bu açıklamanın yeterli olduğunu düşünüyorum

11

Monday, 16.02.2009, 15:27

ASİ DADAŞ,
IPHONE TELEFONLAR SADECE YUKSEK SES VE KABALIK AMACLI TELEFONLAR :)) FLATLA ILGILI SORUNA GELINDIGINDE IPHONUN OYLE AHIM SAHIM COZÜNÜRLUKLERI YOK TELEFONUN WAP AYARLARINDA REGEDIT DOSYASINI YUKLUYECEGIN BIR BOLUM YOK

• Özel mesaj gönder

12

Friday, 27.02.2009, 16:25

ßy-_Rmx, Ben öyle çakma iphonelerden bahsetmiyorum bulursam bir iphone telefon deneyecem arkdasım o telefonlara kurulu olan işletim sistemi service pack 2 kurulu buna ne diyeceksın dikkat edersen ben giriyor diye bişe demiyorum

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 9.11.2012, 07:56

Alıntı

Raporlayan kudanlarFM (Bugün, 00:04)
aliduran Edit... radio icın yardım isyorum ben arasınz flatcast rad o icın var sitem var ama bolyorum yalışlka silmış sitemde bolyorum lık yapyorum yarcı olunuz tsk Edit... radiom bu yarc olunuz

bu başlık kapalı ..rapor yapmşsınız ama yazamassınız kapalı olduğu için...siteniz var ama flatcast radyo görünmüyor sitede galiba...radyo nasıl kurup sitenize eklersiniz burdan takip edin...

Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

burdanda sitenize sayfa nasıl ekliyorsunuz bilgi alabilirsiniz..

TR.GG Sitesi Kurmak

Not : rapor yerine bu iki link den herhangi birine cevapla butonuna basıp yanıt verebilirsiniz!