You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

radyoof

Beginner

• "radyoof" started this thread

Date of registration: Jan 26th 2009

• Send private message

1

Monday, January 26th 2009, 5:01am

Radyo ekranında html kod kullanabilirmiyim

Benim sorum flatcastta yayın yaptığım ekrana html kod ile bir şeyler yaptırabilirmiyim..Alttaki yazıyı forumunuzda buldum orada radyoyu aç html kodunu aç diyor onu nasıl yapacağım.

Teşekkurler.

Quoted

PuSSaT,

admin olarak önce radyonu ac.
sonra chatin bulundugu pencereyi büyült
sag secenekle html kodlarini ac.

uzun bir yazi göreceksin...
sana lazim olan <object..... </object> arasi

Kod: [Genişlet] [Daha fazla genişlet] [Sözleşme] [Hepsini Seç]
<object codebase="http://80.237..... .kisaltilmisi mP60B7WjnU1BgiRw2ujdkmfd2uU=>

</object>

kopyalayip bir html belgesine yapisdir.
bu belgeyi web alanina yükle.
örnek--> sifresizdjgirisi.html

bukadar... o linke tiklayan yayini alir

i-rem

Professional

• "i-rem" is female

Date of registration: Jun 26th 2007

• Send private message

2

Monday, January 26th 2009, 8:02pm

radyoof, Diva'nin burda anlatmaya calistigi sadece html kodlarini görüntülemektir..

Flatcast Producer'in bulundugu sayfanin kodlarini görüntüleyip kopyalayabilirsin ama ne degisebilirsin nede baska bir calisma yapabilirsin burdan..

*ziyaret ettigin her websitenin html icerigini görebilirsin böyle yaparak
benim pc almanca oldugu icin, sag mouse ile tiklayip "Seitenquelltext anzeigen" tikladigimda, kodlari görebilirim.. türkcesi icin diger arkadaslar tüyo vericektir ..

Türkçesi : Sağa tıkla >> Sayfa kaynağını göster

DJ_RÜZGAR

Intermediate

Date of registration: Sep 4th 2007

• Send private message

3

Tuesday, January 27th 2009, 1:58am

radyoof, bu linki oku istersen daha önce bunun bir acıklamasını resimli anlatmıştım belki faydası olabilir

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=12244&postdays=0&postorder=asc&start=0