Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

radyoof

Acemi

• Konuyu başlatan "radyoof"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 26.01.2009, 05:01

Radyo ekranında html kod kullanabilirmiyim

Benim sorum flatcastta yayın yaptığım ekrana html kod ile bir şeyler yaptırabilirmiyim..Alttaki yazıyı forumunuzda buldum orada radyoyu aç html kodunu aç diyor onu nasıl yapacağım.

Teşekkurler.

Alıntı

PuSSaT,

admin olarak önce radyonu ac.
sonra chatin bulundugu pencereyi büyült
sag secenekle html kodlarini ac.

uzun bir yazi göreceksin...
sana lazim olan <object..... </object> arasi

Kod: [Genişlet] [Daha fazla genişlet] [Sözleşme] [Hepsini Seç]
<object codebase="http://80.237..... .kisaltilmisi mP60B7WjnU1BgiRw2ujdkmfd2uU=>

</object>

kopyalayip bir html belgesine yapisdir.
bu belgeyi web alanina yükle.
örnek--> sifresizdjgirisi.html

bukadar... o linke tiklayan yayini alir

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 26.01.2009, 20:02

radyoof, Diva'nin burda anlatmaya calistigi sadece html kodlarini görüntülemektir..

Flatcast Producer'in bulundugu sayfanin kodlarini görüntüleyip kopyalayabilirsin ama ne degisebilirsin nede baska bir calisma yapabilirsin burdan..

*ziyaret ettigin her websitenin html icerigini görebilirsin böyle yaparak
benim pc almanca oldugu icin, sag mouse ile tiklayip "Seitenquelltext anzeigen" tikladigimda, kodlari görebilirim.. türkcesi icin diger arkadaslar tüyo vericektir ..

Türkçesi : Sağa tıkla >> Sayfa kaynağını göster

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 27.01.2009, 01:58

radyoof, bu linki oku istersen daha önce bunun bir acıklamasını resimli anlatmıştım belki faydası olabilir

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=12244&postdays=0&postorder=asc&start=0