Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "hızırfm"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 31.01.2009, 20:16

flatcast video oynatımı

Arkadaşlar video oynatırken oynatıcımda (wecamx) çok akıcı ve süper ancak flatcast yayıda kasılma yapıyor ve çok yavaş çalışıyor hiç akıcı değil yardımcı lursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler :book:

*Deniz*

Bilge

• "*Deniz*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 31.01.2009, 20:17

hızırfm,video görüntüleri flatcastte ağır görünüyor ve kasılmalarda oluyor bu herkesin yaşadığı bir sorun yani.

• Konuyu başlatan "hızırfm"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 31.01.2009, 20:26

teşekkür ederim bilmediğm bir ayar vs varmıdır diye sormak istedim hertürlüsünü ayarladım ama olmuyor tekrar teşekkür ederim.hayırlı akşamlar

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 31.01.2009, 20:27

hızırfm,

flatcastda standart olarak yayin kalitesi 64kbit/saniye
yani standart ayarlarda saniyede 8KByte yükliye bilirsin.. buda video icin coooook az, ancak muzige yetiyor.

fakat flatcast ayarlarindan 128kbit/s (16KB/s) de cikarabilirsin, yalniz buda yetersiz olacaktir.