Giriş yapmadınız.

• "<<berdush>>" bir erkek
  • Konuyu başlatan "<<berdush>>"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 3.02.2009, 15:58

ANNE KIZINI BOGARAK ÖLDÜRDÜ..

Anne kızını boğarak öldürdü

Anne kız tartışıyorlardı. Anne 'baban duyacak' diye bağırıyordu. Sonunda kızını elleriyle boğdu, yüzüne yastık bastırdı
Adana’da 43 yaşındaki İrep Demir, erkeklerle gezdiğini iddia ettiği kızı 18 yaşındaki Melek Demir’in boğazını sıkıp, yüzüne yastık bastırarak öldürdü.

İddiaya göre, 1 yıl önce evden kaçıp ailesi tarafından geri getirilen ve dün 18 yaşına giren Melek Demir, gece annesi İrep Demir ile tartışmaya başladı. Bir tuhafiye mağazasında çalışan kızını erkeklerle gezip, sık sık mesajlaşmakla suçlayan anne, tartışma sırasında kendini kaybetti. Demir, boğazını sıktığı kızının yüzüne de yastık bastırıp öldürdü. Olaydan yaklaşık 2 saat sonra polisi arayan anne, kızını yatağında hareketsiz olarak bulduğunu bildirdi.

BABASININ DUYMASINDAN KORKTUM

Eve gelen Cumhuriyet Savcısı ve adli tabip, genç kızın boğazında morluklar olduğunu saptayıp ölümünü şüpheli bularak, cesedini otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderdi. Burada yapılan ön otopside genç kızın boğularak öldürüldüğü belirlendi.

Bunun üzerine Melek Demir’in annesi İrep Demir gözaltına alındı. Anne, ifadesinde kızını boğarak öldürdüğünü itiraf edip, “Kızım sık sık erkeklerle geziyordu. Sürekli kendine cep telefonundan mesaj geliyordu. Babasının duymasından endişe ediyordum. Bu yüzden tartışırken kendimi kaybettim. O an ne yaptığımı bilmiyorum” dedi.

Bu arada ifadesi alınmak üzere Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen baba Necati Demir de fenalaştı. Demir’e çağrılan 112 Acil Servis ekipleri müdahale etti. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

*Se-LiN*

Profesyonel

• "*Se-LiN*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 11.02.2009, 23:58

Allah yardım etsin ne diyelimki milletin psikolojisi bozuk

SaSord

Acemi

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 26.08.2009, 04:39

ANNE KIZINI BOGARAK ÖLDÜRDÜ

RİZEde anne- kız kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.

Olay Müftü Mahallesi Çelik Sokakta bulunan Çelik Kardeşler Apartmanının 1inci katında meydana geldi. Birlikte yaşayan 87 yaşındaki Saadet Akyüz ve kızı 65 yaşındaki Seyfinaz Akyüzden haber alamayan yakınları bu sabah eve geldi. Kapı açılmayınca merdiven dayayarak balkona çıkan ve camı kırarak eve giren Saadet Akyüzün torunu Hüseyin Akyüz, oturma odasında babaannesi ve halasının cesetlerini buldu. Polis ekiplerinin yaptığı ilk incelemede, Saadet ve Seyfinaz Akyüzün kömür sobasından sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek hayatını kaybettiği belirlendi.

Anne kızın cesedi otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderilirken, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.

DHA