Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

buldukfm

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "buldukfm"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 4.02.2009, 16:47

mikserde sorunum var

mikserim takiliyor biten parca halen caliyor diger parcaya gecmesine ragmen bu sorunumu nasil cöze bililirim ilgilenenlere tskrlr.

2

Wednesday, 4.02.2009, 21:20

buldukfm,

dediğiniz hata biçok sebepten olabilir

1 - pc deki çalışan programların rem'leri yorması
2- uzun süre atılmayan formatdan dolayı pc regedit kayıtlarının şişmesi (pc ağırlaşması)
3 - radyonuz açıkken herhangi bir download programalrının çalışması (Limewire) gibi vs ..
4 - virsüs,trojan,spyware yazlımılarıın pc nize bulaşması
5 - flatcast f5 sürüm hatalı yüklemeleri (güncel sürüm yükleyiniz)
6 - kullandığınız temalardaki gif'lerin çok olması

gibi biçok sebep sayabilirim sanırım bunlar şimdilik yeterli bir bilgi olur

buldukfm

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "buldukfm"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 4.02.2009, 22:15

arkadaslar öncelikle kusura bakmayın konuyu iki yerde actıgım icin basta flatcast yardım kısmına actım sonra yanlis yere actıgımı düsünerekten buraya actım bu yanlislik icin kusura bakmayın. sorunumuda hallettım ilgilendiginiz icinde tskr. ederim. sitede görev yapan arkadaslarada basarilarının devamini dilerim.

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 4.02.2009, 22:17

Edit