Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

dilara

Stajyer

• Konuyu başlatan "dilara"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 17.02.2007, 19:05

Çok sık kesinti yaşıyor dinleyenler

Arkadaşlar bir yerde daha görmüştüm pc de açık olan programları kapatınız diyordu. Radyo yaparken herşeyi kapatıyorum. Sadece radyo açık oluyor ama yinede sık sık kesinti yaşıyor dinleyenler. 512 Ram den yayın verdiğim halde çözemdik.

Lütfen acil yardım istiyorum.

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 17.02.2007, 19:08

Net baglantinda sorun olabilirmi hatlardandir belki bazi dj lerdede bizim radyoda öle oluyo.

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 17.02.2007, 19:29

Re: Çok sık kesinti yaşıyor dinleyenler

Alıntı sahibi ""dilara""

Arkadaşlar bir yerde daha görmüştüm pc de açık olan programları kapatınız diyordu. Radyo yaparken herşeyi kapatıyorum. Sadece radyo açık oluyor ama yinede sık sık kesinti yaşıyor dinleyenler. 512 Ram den yayın verdiğim halde çözemdik.

Lütfen acil yardım istiyorum.

genelde muzik indirme programlari yada msn skype yahoo bunlari hepisni kapatin yayin esnasinda internet sayfasi deyistirmeyin yani aciksa bile ayni sayfa kalsin normalinda bunlar yeterli olmaalidir yani kisacasi ne var ne yok kapli olacak bunlari dene bence kardesim

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 17.02.2007, 20:11

dilara,
ses kesintisinin senile ilgisi olmaya bilir.
örnegin senin baglantin sade iki kisiye yetiyorsa 3. kisi senin dinliyicilerinden alir, bunlarin baglantisi sayifsa ve baska bir program daha kullaniyorlarsa, 3. dinleyicide ses gidebilir.
senin baglantini kac kisi kullandigini görmek istiyorsan chate bu --> #H kodu yaz.
resimli aciklama burda --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=1770

yapabilecegin bir baska imkan, radyo yayininin ses kalitesini 40kbit/s den 16kbit/s e düsürmek.