Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

.Kaptan34

Orta Düzey

• ".Kaptan34" bir erkek
  • Konuyu başlatan ".Kaptan34"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 16.02.2009, 00:03

istenmeyen kişi dost kişi

merhaba değerli arkadaşlarım. dj ekranda uzuun süre olmadığında gelen kişiler
gelenlere kapalı open olarak ayarlı değil dost ve dost olmayanları ayırt etmek icn bir diğer değişle güvenlik için yani gelen kişi güvenlik nedeni ile carpı lı geliyor istenmeyen kişi ise kizartiyoruz. şimdi bir duyum duydum. dj ekranda yok iken gelen misafirlerimiz altını cizererek söğlüyorum. tanımlı olanlar direkt çarpılı gelmiyormuş böğle bir durum söz konusumu open değil iken yani dost arkadaşlarımız ve dost olmayanları ayırt etme imkanı varmı otomatik olararak ekranda dj olmadığında kapı gıestlere kapalı iken nikleri tnaımlı olanlar iceri direkt girebiliyomu kapı open değil iken yalnız!!! YANI DJ EKRANDA YOK IKEN MISAFIRLERIMIZ KAPIDA KALMAMASI ICIN TANIMLI BIR PROGRAM VARMI
konu ile ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlarım ve dostlarımdan yardım bekliyorum
ssaygılar
Kaptan

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 16.02.2009, 00:12

.Kaptan34, buraya bakmani öneririm

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=9763

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 16.02.2009, 00:14

4 kere okudum, pek anladim sayilmaz.
neler yapip yapamiyacagin burda yaziyor, fazlasida yok!

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=9763

save chatde olunca eger dj bilgisayarin basinda degilse, daha evelden F yaptiginiz kisiler yazabilir, baskalari degil!