Giriş yapmadınız.

1

Tuesday, 17.02.2009, 20:25

radyomun oldugu sitemi yönlendirmisler

slm alla turka emekdarlari sunad yardiminiza ihdiyacim var
lütfen bana yardim edin
ne yapacaimi bilmiyorum
''www.sarikayafm66.tr.gg'' olan sitemi tanimadigim kisiler baska siteye yönlendirme yapmislar radyomda girisler cok zorlasdi sunad sarikayafm.com oluyor ne yapmam gerek lütfen yardim edin bana
yayin alislarda zorlanma oluyor ya radyoyu kapatmamiz gerek yada yayin alinmiyor????
lütfen sizde kayitli olan msn yolayin lütfennnnnnnnnnnn yardiminiza ihdiyacaim var saygilarimla

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 17.02.2009, 20:27

sarikayafm66.tr.gg,

bu konuyla ilgisi ne?

yayin yapan djler portlarini acsin, devirlerde sorun olmaz.

3

Tuesday, 17.02.2009, 20:40

sarikayafm66.tr.gg

mozilla (fiforex) ile girince radyonuz görünmüyor ancak explorerden girince görebiliyorum sanırım arkadaşların mozilla ile giriş yapıyorlar giremeyen arkadaşlarınız

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 17.02.2009, 20:50

sarikayafm66.tr.gg,

frame icinde frame onun icinde yine frame....
asil sitenizin linki bu >http://radiosarikaya.de.tl
html deyip gecmeyin, her önünüze gelen koduda yapisdirmayin.

yapilacak ne hatasi varsa yapmissin, bir aracin siteyi gösterdigine sasiyorum.

(yetkililer bence bu konu digerinden ayrilsin) tsk :-)

5

Thursday, 19.02.2009, 00:54

ipel1988ve beratcan ilginiz icin cok tsk ederim guzel yardimlariniz icin ama inanin sizin verdiginiz sitelerden haberim yok
benim domayin ''www.sarikayafm66.tr.gg'' efendim yönlendirmeye gelince kerdes radyo olan dostfm66.y yönlenme var
sizlerin bahsetmis oldugu sitelerden nasil kurtulurum
18 02 009 sarikayafm66 bulunmus oldugu ''www.sarikayafm66.tr.gg'' sitesinde yayin askiya alinmisdri maksat sizlerin uyarisini almadan yayin yapmak isdemedim ayni yerinde insallah kurtulurum bu SIKINTIDAN sarikayafm6.tr.gg den sade yayin nasil yapacaim bu ikisiteden nasil kurtulurum bilmiyorum sizleride yordum ama inanin yardima ihdiyecim var emeye saygi duymuyan böyle kisilerden kurtulmak icin sitemde hic sorun yasamiyor yayin akisida cok guzel gidiyordu son gunlerde cok sikinti yasadim demek sorun bunlar ne yap mam gerek ????? saygilar uyariniz ve emeyiniz icin cok cok tsk,ler

not ??? nick F-GÜLCE OLAN KISI DJ ;LERE VERDIGI VEYA KONUSDUGU ???? eyer yasak deilse yazmam ????? radyo66.org kurucusu ben yaptim demis????
bu sikintidan kurtulmak icin lütfen yardim edin yol gösderin lütfennnnnnnn
saygilar ...kadir06

Zübeyde

Stajyer

• "Zübeyde" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 19.02.2009, 01:20

sarikayafm66.tr.gg,

eger bu sitenin icerigi sana ait degilse >http://radiosarikaya.de.tl

muhtemelen biri senin sitenin giris sifresini kirmis ve icine kendi sitesini iframe olarak yerlestirmis.

birdahaki sitende admin sifrelerinin seciminde biraz daha dikkatli ol..
ayrica anlamadigim niye tr.gg adresi kulaniyorsun .com adresin varken.

radyonu onun icine yerlestir daha güvenlidir ;)

bide ipegin önerdigi gibi, her html kodunu sitene yapisdirma,
bazen az olan coook daha fazladir!

7

Thursday, 19.02.2009, 17:01

tr.gg Baslı Basına bir Kalıp inanın Kod yapıstırmak
sablon düzenlemek Sitene birilerinin Girmesi Ve güvenlık acısından en Zayıf halka
eger site sana aitse www.bedava-sitem.com dan sifrenle giris yapip Radyo bölümündeki Linki bulabılırsen Kopara bilirsin linki baska siteye yonlenmez
tabi kodlarıda cok onemli tutmalısın Trojenlı kodlar bazen serverini kitliyebiliyor!! Yayından düsmeler yayın donmaları bazı kodların islememesi tr gg nin Gb sinin az ve düsük olmasi baslıca etkenleridir

8

Thursday, 19.02.2009, 17:46

sarikayafm66.tr.gg, BANA SOYLEDIGINE GORE SORUNUN HAL OLDU HADI GOzUN AYDIN DEDIGIM GIBI linki koparmıssın :)
tr.gg en zayıf halka www.bedava-sitem.com dan giris yapip gerek siz olan kodları kaldır her buldugun Kodu ekleme zamanında bende cok cektım tr.gg den iyi Yayınlar size sarikaya fm

9

Thursday, 19.02.2009, 17:55

:sevgi: :mucuk: bitanesin emeyin icin cokcok tsk,ler
simdi bu site uzerinden yain yapa bilirim insallah ???hakinizi helal edin sizler olmasaniz ne olurdu halimiz tek kelime süpersinizzzzzzzzzzzzzzzz süperrrrrrrrrrrrrrrrrr :mektup:

10

Thursday, 19.02.2009, 17:58

sarikayafm66.tr.gg, Harika Olan ALLATURKAA gibi bir forum olması
bizler sadece bildiklerimizi paylasiyoruz

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 28.02.2009, 23:35

slm iyi aksamlar benim radyoma gelen dinleyiciler sürekli düsüyo sürekli neden acaba bazende radyo kapali gözüküyo lütfen bana yardimci olun neden düsüyo bu millet

oqus pokus

Moderatör

• "oqus pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Sunday, 1.03.2009, 00:12

kayseripower, kardeş sen sürekli bu şekilde yardım istiyosun.
Sorunun neyse önce bir arama butonunu kullanarak arama yap ve daha öncede verilmiş cevapları bi kontrol et. Belki de (hemen hemen tüm sorunlar) çözüm yolu daha önceden sunulmuştur.

Bu başlığa bir göz at ve bundan sonra da ilk önce arama butonunu kullanmayı prensip edin!
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5814&postdays=0&postorder=asc&highlight=port+acma&start=0

13

Sunday, 1.03.2009, 16:46

dekra

slm degerli dostlar guzel paylasim icin bu arad dekr@cok tsk,ler
buradaKAYSERIPOWER SORUNLR BITMIYOR EVET bazen emeye sagisi olmayanlar sitenizi yönlendiriyorlar haberiniz bile olmuyor ayni seyleri bende yasadim alla turkaa emekdarlarina sorunumda yardimci olduklari icin ayri ayri tsk ederim insallah seninde sorunun giderilir sagilar sunar basarilar dilerim

sarikayafm66 :book:

41gebzeli

Stajyer

• Özel mesaj gönder

14

Saturday, 18.04.2009, 16:52

slm arkadaslar benım radyo açık ama dınleyici kapalı gözüküyo nasıl oluyo ne yapmam lazım