Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "atakan66"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 18.02.2009, 19:57

Radyoda Webcam acamiyorum

arkadaslar radioda cam acamiyorum her seyi deniyorum ama olmuyor nedenini bilmiyorum sadece radioda calismiyor msn de calisiyor. simdiden tsk ederim.yani radioda cam acmasini biliyorum ssorun o degil anlamadm cam acmayi deniyorum acilmadan kapaniyor geri .tsk.ederim

2

Wednesday, 18.02.2009, 20:12

radıoda cam açmak CPU zorlanması yapacağından dolayı pc de herhangi bir programın çalışır olmaması gerekir
.İşlemcinin gücü , ekran kartı , rem düşüklüğü (küçük bir ihtimalde olsa virüs veya trojen bulaşması sisteminizin performansını düşüren faktörler) gibi detaylarda ayrı bir sorun tabiki

msn de web cam'ınızın çalışır olmasına bakmayın çünkü msn de herhangi bir müzik upload'ı yapmıyosunuz dolayısıyla yukarıda anlattığım bölümleri fazla etkilemiyor olduğundan msn de açılabilir

ama radyoda farklı durum söz konusu zaten müzik dinletmeniz başlı başına CPU nuzu zorluor birde cam açmağa kalktığınız zaman pcnizi gücüyle alakalı bir durum ortaya çıkıyorki buda web camınızın radyoda açılmasını zorlaştırıyor

şunu deneyebilirsiniz web cam açacağınız zaman flatcast'ın kendi temasından herhani birini örnek ---> (radyo chat dark) olanı kullanıp deneme yapabilirsiniz büyük bi ihtimalle açılcaktır yok eğer yine açılmıyorsa
ilk satırımda anlattığım faktörler ön plana çıkıyor demektir :up:
temada gif olduğu zaman bile etkiler web cam açılmamasını

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 18.02.2009, 21:53

camin acilip ve camin kendiligine kapanmasinin nedeni, yanlis ayar oldugunu düsünüyorum.

dogru giris cikisi sectigine eminmisin??

4

Wednesday, 18.02.2009, 22:25

Ayarlarıda veriyim bari :D

[flash width=640 height=480]http://www.resimkalesi.com/./data/media/25/re.swf[/flash]

ALYEL

Stajyer

• "ALYEL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 24.02.2009, 23:40

TSKLER BERATCAN DENICEM SIMDI:(

ALYEL

Stajyer

• "ALYEL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 24.02.2009, 23:51

OLMADI HEMSO :( CHAT DARK SECTIM YINE OLMADI AMA OLUYODU ÖNCEDEN SIMDI OLMUYO OFF DELI OLCAM YARDIM BERATCAN:(

7

Tuesday, 24.02.2009, 23:56

ALYEL,
web cam ayar bölümü gelmiyomu ?

radyo chat dar a tıklama yukarıda new (yeni) bir boş sayfa yarat beyaz bir ekran gelcek

o ekrandayken ayarla webcamı ayarlama bittkten sonra normal temana geçebilirsin o açtığın beya ekranı kaydetmeden

ALYEL

Stajyer

• "ALYEL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 24.02.2009, 23:58

128X96 YAZIYO EKRAN SIYAH CIKIYO SIYIRDIM VALLA:(

9

Wednesday, 25.02.2009, 00:01

ALYEL,
öncelikle webcam'ın masa üstünde kendi progrmından açmayı dene eğer orda kendini görebiliyorsan driverinde sorun yoktur
yok göremiyosan webcam driverinde sorun olabilir

has

Acemi

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 22.04.2009, 23:37

Sorunu Bende Yaşadım Aslında Çok Kolay Bazı Webcamları Çalıştırmıyor neyi denersen dene Örnek ( XENON ) Bu marka webcamı açmıyor 1-2 tane daha var açmadığı bunları da açtırabiliyorsun ama Flatcast la değil istersen cd deki videolarını da oynata biliyorsun radyodaki dinleyciler izleyebiliyor kısacası filimlerinide yani bir bakıma bizim radyolarımız tv oluveriyor ben yapiyorum arkadaşlar bilgiyi paylaşırsan bilgi olur işte o program (WebcamMax) bu programla ne isterseniz radyoda göstere biliyorsunuz yani tv gibi ayarları (İnsert / Video )

• Özel mesaj gönder

11

Tuesday, 30.06.2009, 20:51

merhaba arkadaşlar bende çok denedim hem beyaz yeni sayfa hemde videodaki sayfa ama bir ara yapmistim explorer > araclar>secenekler> ve oradan güvenlikmiydi neydşi ordaki bir ayardan di ama şimdi hatirlamiyorum
banada yardim edermisiniz şöyle bir durum var onuda hatirlatayim f5-2 yani son süürümde açabiliyorum ama F5 de acamiyorum
internet ayarlardan seneklerden olduguna eminim ama nereden bir ara netten o ayar yerini bulmustum ama malesef şimdi bulamıyorum
umarim derdimi anlatabilmisimdir. cam acilacak gibi oluyor amam vaz geciyor kapaniyor :(( umarim yardim edebilirsiniz cevabınızı bekliyorum şimdiden tesekkürler

12

Tuesday, 30.06.2009, 21:02

durgunsu,

5.2
design tool a gecerek insert >> video ile cam görüntüsü ekle,
sonra acilan siyah kutucuk üzerine giderek sag secenekle , dogrü göstergeyi (camini) isaretle, görüntü ayarini felanda ordan yapabilirsin.

f5 icinde hemen hemen aynisi, yalniz camin daha evelden windows üzeri calisa bilmeli ve baska bir programda acik olmamali

13

Tuesday, 30.06.2009, 21:05

durgunsu,

radyoda web cam açmanın internet explorer ayarlarınla bir bağlantısı yok
ya web cam driveri yanlış yüklenmiştir yada hata vermiştir

msn de web cam sorunsuz açılıyorsa problem yok demektir ozaman yukarıda anlattığım flashı izle