Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "~~Sahinnn~~"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 18.02.2007, 21:27

Syfya Tema koyamiyorum Lütfen yrdimmm????

evet arkadaslar garip ama gercek ben temalarii koymak istiyorum fakat beceremedim nasil sizlere sergileyebilirim lütfenyardim görüslerinizi alayim))))))........ simdien tesekkürler

• "AllaTurkaa" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 18.02.2007, 21:46

slm ~~Sahinnn~~,
sanirim flatcast radyo temasi eklemek istiyorsun

üyelerimizin temasi bölümüne--> http://www.allaturkaa.de/orion/viewforum.php?f=135 yeni bir baslikac önce temanin bir resmini ekle (resmi url (img) olarak ver imageshake) sonra siteye (o basliga)eklenti olarak .fcp belgesini yükle. ;)
kolay gelsin

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 21.02.2007, 19:03

Tesekkür ederim Admin kardes ilgilendiginiz icin ama öyle bir kolay yazmissinizki basit ibi günüyor simi enicem bakalim becerebilecekmiyim))

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 21.02.2007, 20:47

sahin sen biliyorum gene anlamadin sen bana msn den ulas ben sana guzelce anlatayimda bir daha unutma beceriksiz arkadsim benim iskender icecek arti tatli oldu haberin olsun hehehehe

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 22.02.2007, 12:35

hehehehhe kardesime bak sende olmassan cetinim ne olur halim yine yetismis feryadima arti anlamadigimida anlamis hahahahahhaha sen süper birisin cetin sana tatli degil tatlici dükkani acarim biliyorum benim bu halim senin eski halini hatirlatiyor dimi catinnnnnn kacmazzzzz ama unutma sen bana yardim etmen demek bende baskasina demektir
arti cetinim..... yaptigin yardimlar sana yol su elektirik dogal gaz aklina ne gelirse geri geleceginin teminatidir ))))))

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 24.02.2007, 02:42

Arkadaşım bi fikir de ben sunim istedim... Eğer temayı kendin yaptıysan, temanın boyutu ne olursa olsun fark etmez http://tinypic.com adresine gidiyosun ve açılan sayfadan gözat butonuna tıklıyosun sonra bilgisayarından yapmış olduğun temayı seçip Upload Image butonuna tıklıyosun... bir müddet sonra bi link çıkıyo o linki alıp Radyo Sayfana geliyosun... Daha Sonra Tools Menüden Backround bölümünde URL seçeneğine tıklıyosun ve açılan kutucuğa o almış olduğun linki yapıştırıyosun... Son aşama Olarak da ENTER diyosun... Geçmiş Olsun...

NOT: Tabi geri kalan ince ayrıntıları halletmen lazım...

cetinM

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 24.02.2007, 02:46

Alıntı sahibi ""_KlassFM_""

sahinin sorunu foruma resim koymak sayfasina derken onu demek istemisti ama ben ona yardim edeceyim hehe bir zamanimiz bir birine uysa ama bir turlu bir arada bulusamadik

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 24.02.2007, 12:33

evet cetinim benim derdimi anlamis ama yine de tesekkür ederim klas fm ben radyodaki seylerin yani tools iyi bilirimmmmmmm ama iste sizlere yani bu siteye koyamiyorum demek istemistim yine de tesekkürler
ha bu arada cetinim tatlici dükkani ile görüstüm seninle zamanimiz olsada bir gitsek hehehhehehhe valla cetin kardesim dükkan bizim ne yersen ye hehehhe sana belessssssssss.
cetin birde ne dicektim baksana senin alter de 31 olmussssss hehhe ama nice yillara yine tekrardan sevdiklerinle gecir bir ömür boyu biliyorsun Allahin güzel günleri cok bunlarin hepsi ama hepsi seninle olsun byyyyyy msn dede hic yoksun yine temaylami ugrasiyorsun )))))))) byyyyyyyy kardesimmmm

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 25.02.2007, 12:16

Inanmiyorum oldu yapabildik.)))))Arkadaslar sanirim o sorunumu gidermis bulunuyorum ama Cetin kardesimin sayesinde yardim lari icin ona cok tesekkür ediyorum ..... artik bu konuda yardim isteyen varsa hemen hazirim cünki beynime yazdim heheheheh sizler iyiki varsiniz .................

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 19.09.2007, 08:33

MERHABA ARKADASLAR BEN BURADAN BIRKAÇ TEMA INDIRDIM KULLANIOM AMA ILK GUNDEN BERI BI SORUN VAR YAKLASIK 15-20 DAKIKA SONRA TEMA TAMAMEN SILINIYO VE SADECE RESIM KALIO YAZILAR VEDE LINKLER SILINIYO VE MECBUREN HIC BISEY GÖREMEDIGIM ICIN YAYINI KAPATIYORUM VE BU SADECE BENIM PC DE OLUYO DINLEYICILER HIC ETKILENMIYO ACABA BU TEMALARIN YADA PC CÖZUNURLUGU ILE ALAKALI OLABILIRMI YADA CÖZUMU NEDIR YARDIMCI OLABILIRSENIZ COK SEVINIRIM VE TEMALARI DUSENLEME GIBI BI SANSIMDA YOK ACAMIOM CUNKU DUZENLEME DEN :s LUTFEN YARDIM EDINN :)) SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM...!!!

11

Wednesday, 19.09.2007, 08:43

DJ_RÜZGAR, browser hatasi olabilir firefoxla mi yayin yapiyorsun explorer yada avast, opera vs ?

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

12

Wednesday, 19.09.2007, 08:49

ÖNCELIKLE TESEKKUR EDERIM ILGIN ICIN YAW BEN EXPOLERER DEN YAPIOM GALIBA YAYINI BU KONULARDAN PEK ANLAMIOM AMA : )) BU FREFOXUDA BURADA DUYDUM NASIL OLDUNU ÖZELLIGINIDE BILMIOM VE MERAK EDIOM HER NEYSE SADECE INDIRDIGIM BIR TEMADA SORUN YOK DIGERLERINDE HEP AYNI SORUN OLUYO SADECE TEMA KALIO RESMI UZERINDEKI LINK YAZILARI DURUYO AMA LINKLER YOK AMA SADECE BNM PC DE BÖLE VE BN YAZIOM MSNDEN ARKADAS DIOKI YAZILARIN GELIO DIO :s VE XP KULLANIOM KASPERSKY VAR ACABA ETKISI OLURMU ?

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Wednesday, 19.09.2007, 09:25

DJ_RÜZGAR,
Temp alanin dolmus olabilir,
Internet Explorer menüsünden Extras>Internetayarlari>Temp belgelerini(Geçici dosyalari)/Sil (türkce tam anlamini yazan olursa iyi olur)

düzelmezse Flatcast tamirhaneye bak --> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5005

• Özel mesaj gönder

14

Friday, 8.08.2008, 12:18

ya ben 3 yıllık dj yim ve hala fcp ne nasil olur bilmiyorum masajinizda yardima hazirim diyorsunuz
banada yardim edin nasil bu fcp lütfennnn :cry:

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

15

Friday, 8.08.2008, 12:25

denizim_fm, ŞİMDİNErden başlasam acaba :d

en ıyısı sen buraya bı bak : )) http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&postID=79116&highlight=fcp#79116

cantanem.gonul

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

16

Friday, 8.08.2008, 12:26

burdanda aradını bulursun sanırım;)

http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=3

17

Friday, 8.08.2008, 12:34

denizim_fm,

sesli video anlatimlarindan faydalanin

buyur linki >> http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=4

en sonuncusu isini görür

@cantanem, niye bos mesaj birakiyorsun ?? :shock:

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Friday, 8.08.2008, 22:27

bence bu link daha kisayoldan faydali olucaktir p: --> Video icin TIKLA

@cantanem, cevabin bendede bos görünüyor link verdigin halde :bilmem:
bu linki vermis: http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=3

• Özel mesaj gönder

19

Wednesday, 27.08.2008, 10:45

Alıntı sahibi ""DJ_RÜZGAR""

MERHABA ARKADASLAR BEN BURADAN BIRKAÇ TEMA INDIRDIM KULLANIOM AMA ILK GUNDEN BERI BI SORUN VAR YAKLASIK 15-20 DAKIKA SONRA TEMA TAMAMEN SILINIYO VE SADECE RESIM KALIO YAZILAR VEDE LINKLER SILINIYO VE MECBUREN HIC BISEY GÖREMEDIGIM ICIN YAYINI KAPATIYORUM VE BU SADECE BENIM PC DE OLUYO DINLEYICILER HIC ETKILENMIYO ACABA BU TEMALARIN YADA PC CÖZUNURLUGU ILE ALAKALI OLABILIRMI YADA CÖZUMU NEDIR YARDIMCI OLABILIRSENIZ COK SEVINIRIM VE TEMALARI DUSENLEME GIBI BI SANSIMDA YOK ACAMIOM CUNKU DUZENLEME DEN :s LUTFEN YARDIM EDINN :)) SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM...!!!

Dj Rüzgara oLanin aynisi Banada Oluyo 3 gündür ve cok sinir bozucu bisey tam yayindayken kapatmak zorunda kalman Dediginiz 4 cözüme baktim 3 ünü uyguladim ama AyarLar 4.15 ve 4.16 SürümLeri icin. System bende geri alinmiyo Neden Bilmiyorum ama daha yeni yani belki 1 hafta önce format atildi bundan önce sorunum yoktu. Firefoxta indirdim ondada ayni sorunu yasadim. Umarim bana yardim ede bilirsiniz Simdiden hepinize Tsk Ediyorumm..

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

20

Wednesday, 27.08.2008, 10:52

masum seytan o nun sebebı pc nın fazla cpu harcaması olarak bılıyorum ve genelde 2 yolu var sebep olarak ya temanın url sı cok asırı yogun kullanılan bır sıteden alınmıssa cpu yukselıyor yada temadakı asırı hareketlı gıflerden pc zorlanıyor dıye bılıyorum ve ben sorunu bu sekılde cozdum ama eger baska fıkrı olan varsa bılemıyorum benm arkadaslardanda bu sorunu duydum ama tam olarak kesın bı cözum bulamadık gercı ben temalarımı degıstım su anda yok sorun ama yınede dene bakalım belkı duzelır mesela bugun sadece flatcastın ana temaları ıle yayın yap bı bak belkı duzelırse demekkı temadan kaynaklı kolay gelsın..