Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

nur_42

Stajyer

• Konuyu başlatan "nur_42"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 25.02.2009, 12:59

Temalar bilgisayarımda çalışmıyor ?

yaaa temaları pc ye indiriorumm ama calısmıoo yardımıcı olabilecek varmıı

*Se-LiN*

Profesyonel

• "*Se-LiN*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 25.02.2009, 14:27

nur_42 yalnış yere sorununuzu yazdınız
aşağıdaki linkten yardım alabilirsiniz
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3813

3

Wednesday, 25.02.2009, 14:35

nur_42,

bak ben şimdi açtığın konu başlığını değiştirdim bu nedemek? yani indiridğiniz temalar bilgisayarınızda açılmaz

sadece flatcast radyo üzeri açılır ya dj olmanız gerek veya kendinize ait bir radyo olması gerek ki indirdiğiniz temaları o radyonuz içine upload yapıp açabilesiniz

siz anladığımkadarıyla indirdiğiniz temaya çift tıklayıp açmağa çalışıyorsunuz o şekilde olması mümkün değil :up:

*Se-LiN*

Profesyonel

• "*Se-LiN*" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 25.02.2009, 14:51

nur_42 Beratcan abimin dediği gibi dj olmanız yani
yayında olmanız gerek fcp leri görebilmeniz için,

sonra yapmanız gerekenler;
designer tools da arka plana gecin, solda yukarda PRESET yazan yere tiklayin, acilan yeni menude, IMPORT FILE secin, dosyalariniz acilir, ordan indirmis oldugunuz fcp temayi bulup secin iki kere tiklayin, tools uzerine gelicek, ve simdi toolsda bulup iki kere tikla , ekraninda fcp tema acilir...

nur_42

Stajyer

• Konuyu başlatan "nur_42"

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 25.02.2009, 15:08

buldum saol