Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Easymail

Orta Düzey

• Konuyu başlatan "Easymail"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 21.02.2007, 02:07

Osmanli tokati

OSMANLI İMPAROTORLUĞU'NDA küçük yaştan itibaren alınıp yetiştirilen çocuklar arsından birde tokatçılar birliği oluşturulurmuş ve bu çocuklar yağlı yada ıslak mermer taşlara vurarak yetiştirilirmiş savaşlarda silah kullanmadan önüne geleni tokatıyla yere sererlermiş hatta bir ara padişahlar ceza verirken 2 osmanlı tokatı derlermiş 2 osmanlı tokatı yiyen adam ölürmüş günümüzde ise rus istihbaratı yetiştirdiği ajanlarına osmanlı tokatını öğretiyor..
Alintidir

nihosh

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 21.02.2007, 13:47

ben bunu beyaz show da kenan imirzalioglu konukken bunu anlatmislardi, hatta daha farkli seylerde anlatmislardi, acayip hosuma gitmisti, bilmiyordum cünkü, o zamanlarda ne bilim fesi nasil takman bile bi anlam tasiyormus!

paylasim icin saol easy :saril:

oO_eLif_Oo

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 22.02.2007, 15:07

bende ögrencem bu osmanli tokadini, bakarsiniz birgün bazi kisileri dövmek icin isime yarar :lachab:

MelBayrak

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 27.02.2007, 21:27

:blink2: öksürük tuttu beni... öhö öhö

hadi yaa.. sahiden okadar güclümüydü bu tokatlar :book:

..Sirin..

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 18.08.2007, 20:58