Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "nisa nisa" bir kadın
  • Konuyu başlatan "nisa nisa"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 8.03.2009, 02:06

YAGMURDA BILE BENI HATIRLA her düşen damla senin için öpücük

YAGMURDA BILE BENI HATIRLA

Yağmurda bile beni hatırla.Her düşen damla senin için öpücüktür.
Her yağmurda dışarı çıktım seni düşünerek saatlerce kaldım yağmurda
her damlası senin öpücüklerindi.O kadar huzurluydum ki o kadar mutluydum kii yağmur hiç bitmemeliydi...
Gece cama vuran yağmurun sesini duyar duymaz kalkıp senin beni öpmen için dışarı çıkardım...biliyordumm her düşen damla senin öpücüklerindiii..
Artık rüyalarımda bile yağmur yağıyordu..Öyle bir şey oldu kii benim bile inanamıyacağım ... Sen gittin yağmurlar hiç dinmedi .Ya gökyüzü benimle birlikte ağladı..Ya da senin hasretini özlemini gidermem için benim için yağdıı yağdııı...
Düşen her damlayı yakalama yarışı yapmaya başladım..düşmemeliydi yere senin öpücüklerin..yanağıma konmalıydı tertemiz saf haliyle yere düşüp incinmemeliydi..
Ben sevdamın yolcusuyum...yürüyorum akıyorumm...
Yağmur dinince işte olanlar o zaman oluyordu .O dayanılmaz hasretin çörekleniveriyordu yüreğimee o an nefes alamıyordum boğuluyordumm..
Seni hissedememek öldürüyordu beni..
Nasıl bir sevgiydi bu ALLAHIM.Ya onu bana geri ver yada bu canı benden al!!
İşte öyle sevdim seni senin beni sevdiğin gibi.ama ben seni senin beni terk edip gittiğin gibi hala terketmedim.Edemedim..Denemedim mii denedimm çok denedimm..Bendeki sen gitmedi gitmiyor daa..
Tüm sevenler kavuştu.Kavuşmaz dediklerim kavuştu.Bir tek ben sana kavuşamamıştım...Bir tek sen benden uzak kaldin be ömrümm...
Gidenler döndüler birer birer onları bile kıskandım..evet kıskandımm .. Onlar mutlu oldu güldüü..KISKANDIM bakamadım mutluluklarına...
Ne sözler vermiştik.Hiç ayrılmıcaktık kuru soğana kuru ekmeğe razı olacaktık..Sen karar vermiş kalbine yerleştirmistin beni başının tacı etmiştin...
Hep korkuyordum biliyorsun dimi...ya sen benden gidersenn..evet tek korkumdu senin benden gitmen...GITMICEM ASLAAAAA...diyordun her seferinde HEP SENDEYIM SEN DE BENDESIN...
Ne gücüme gidiyor biliyormusun ömrüm...beni korkularımla baş başa bırakıp gitmen...Bu kadar birbirimizi severken yenik düşmen..Savaşmaman..
Oysa aşk savaş ister emek ister sevgiyle beslenmek ister beslendikçe güzelleşir...
Sen yenik düştün bende sana...Değdimii gittiğinee değdimii değdimi ömrümm.. ayrılığı galip sevgiyi aşkı maglup ettin bizee...

ayşeceren

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 8.03.2009, 12:20

Oysa aşk savaş ister emek ister sevgiyle beslenmek ister beslendikçe güzelleşir...
Sen yenik düştün bende sana...Değdimii gittiğinee değdimii değdimi ömrümm.. ayrılığı galip sevgiyi aşkı maglup ettin bizee...
harikasınız ellerinize gönlünüze saglık..

• "nisa nisa" bir kadın
  • Konuyu başlatan "nisa nisa"

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 8.03.2009, 17:14

Bir anımı sensiz yaşayamazken
Seni sensizde yaşatmayı öğrettin
Umut çiçeklerimi kuruttun
Bendeki beni aldın gittin meçhullere
Bir yağmur damlası hatıran
Bir şarkı sözün de sen
Bir çocugun masum gülümsemesinde
Her yerde her seyde sen senn
Beni sorarsan meçhıl bir kuyunun dibinde ben...

• "<<berdush>>" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 8.03.2009, 17:45

nisa nisa, emegine yüregine saglik