Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

21

Friday, 9.04.2010, 14:53

yarın ölücemi bilsem ne yapardım ne kadar enteresan...herkes cennete gitmek ister ama her nedense kimse ölmek istemez. :huh: eğer yarın ölücemi bilsem.ardına bile bakmadan giden askımı daha çok beklerdim.zaten ümit etmek beklemek yarı ölmek bana göre...ha bu gün ha yarın bişey farkedermi....ne denir...ALLAH GIDENLERI AFFETSIN...ölen zaten ölüyo... ;(

ALI25

Stajyer

• "ALI25" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Sunday, 18.04.2010, 21:50

Eline saglik tsklr arkadasim güzel bir soru sormussun ama bunun cevabi cok zordur vermek insanoglu böyle bir durumda olsaydi yarina kadar ne yapacagini sasirip kalirdi insanin böyle bir sey düsünmesi bilene ona yeterlidir moralin bozulmasi icin bu cok sukur allaha kimse ne zaman vede yerde ölecegini bilmiyor vede ne hal üzerinde öleceginide.

melye

Yönetici

• "melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Tuesday, 20.04.2010, 16:28

öğrendiim an korkudan direkman öleceğim için yarına ve doal olarak düşünmeye bi fırsatım kalacağını sanmıom :D

24

Monday, 17.05.2010, 13:51

"Senin kendin olmanı istiyorum, yoksa başkası olurdun. Sana
bugün ihtiyacım olduğunu bil, yoksa bugün benimle olmazdın. Kendi
eşsizliğini ve biricikliğini bil; çünkü ben kendimi tekrar etmeyecek
kadar yaratıcı ve zenginim. ve gerçekten TEK değerli olanım. Değerimi
bil."
..........................
bir mendil salladık

Sen bende ben ölürsem ölürsün

Sen ölürsen ben zaten ölürüm

Biten bir şafak gibi ayrıldık

Ne elveda ne sadece sarıldık

Hiçbir söz söylemeden ayrıldık

Ne bir yaş ne de biraz ağladık

Kayan bir yıldız gibi ayrıldık

Ne konuştuk ne sonumuz bu dedik

Hoşça kal diyemeden ayrıldık

Ne bir sır ne bir umut sakladık

(bütün gün bu sarkıyı söylerdim)

• "<<berdush>>" bir erkek
  • Konuyu başlatan "<<berdush>>"

• Özel mesaj gönder

25

Monday, 17.05.2010, 13:58

;(

• Özel mesaj gönder

26

Monday, 17.05.2010, 16:08

Asla öleceğimi öğrensem gidenleri aramazdım zaten bende giden pek olmadıki düşündümde hep ben gittim galiba 8)
Gittiysede bitmiştir zaten hatırlamam bile :whistling:
Ne yapardımmmm? ?(
Önce tansiyonum yükselir kalp çarpıntım tutardı ama acilen çok özlediğim yakınlarıma gider helalaleşir,öper koklar birazda ağlar ;( sürekli içimdende dualar okur tövbe eder, :rolleyes: neyim var neyim yoksa kendi ellerimle fakirlere dağıtır onların sevincini izler ^^ sonradaaaaaaa,
Deli gibi eğlenirdim :D Disco disco partizaniiiii :thumbsup:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Gönül "abla"" (17.05.2010, 16:14)

27

Monday, 17.05.2010, 16:12

Asla öleceğimi öğrensem gidenleri aramazdım zaten bende giden pek olmadıki düşündümde hep ben gittim galiba :rolleyes: gittiysede bitmiştir zaten ahtırlamam bile :evil: Ne yapardımmmm?
Önce tansiyonum yükselir kalp çarpıntım tutardı ama acilen çok özlediğim yakınlarıma gider helalaleşir,öper koklar birazda ağlar,sürekli içimdende dualar okur tövbe eder,neyim var neyim yoksa kendi ellerimle fakirlere dağıtır onların sevincini izler sonrada deli gibi eğlenirdim :D Disco disco partizaniiiii :thumbsup:

keskeeeeeeeee bende senin gibi olabilsem:)

• Özel mesaj gönder

28

Monday, 17.05.2010, 16:18

Valla bende kutsal vazgeçilemeyecek sevgi üç tanedir.Biri yaradanım,hemen akibetinde EVLATLARIM,sonrada annem ablam yeğenim gibi çok yakınlarım...Ötesiiii elli sene bile bir evi paylaşıp,aynı yastığa baş koyduğun kişiye bir cüppeli adam buna izin verdiği gibi, gene bir cüppeli bitmiştir deyip o andan itibaren yabancı olmanı sağlıyorsa gerisi boş sadece hayal derim :whistling:

29

Monday, 17.05.2010, 16:21

sen ablacım flozof olucak bi insansın süpersin aklına nerden gelir bilmemki:)doğru söze ne denir.bide ablam söylediyse...bide diyebilsem iyide ah ah:(

• Özel mesaj gönder

30

Monday, 17.05.2010, 16:34

Büyük depremin artçı sarsıntılarında işe gidicem hazırlanıyorum çocuklarda küçük oğlum orta okulda habire ona moral veriyorum yapması gerekenleri sakince anlatıyorum... :S
Bir ara yalnız kaldık eşim bana döndü; Hakkını helal et dedi sende dedim...Durdu bir süre sonra birşey soracam ben ölürsem ne yaparsın dedi,hemen anında direk yanıtını verdim seneye evlenirim...Ya dedi bu ne demek? Ne bekliyordun dedim yalanmı söylememi ? iyide dedi bare bugün bu kadar gerçekçi olupta moralimi bozmasan... :(
İYİDE DEDİM SENDE BU GÜN YETERİNCE MORALİM BOZUKKEN,GÜÇLÜ DURMAYA ÇALIŞIRKEN, KENDİNİ MOTİVE ETMEK ADINA BENİM MOTİVEMİ BOZMASAN :blink:
Yani diyeceğim,gerçekler acıdır ama doğrusuda budur Asi hayat bir sevgiye bağlanmaz,bağlanmamalı heleki sevilecek,vazgeçemeyeceğimiz onca sevilecek insan,sevgi türü varken ;)

31

Monday, 17.05.2010, 16:45

Yani diyeceğim,gerçekler acıdır ama doğrusuda budur Asi hayat bir sevgiye bağlanmaz,bağlanmamalı heleki sevilecek,vazgeçemeyeceğimiz onca sevilecek insan,sevgi türü varken ;)

abla bu gercekti senin hayatından bir kesit sanırsam.çok duygulandım açıkca söylemek gerekirse..seneye evlenmenin dısında tabiki:D ama sevilen değerdi a bla gitmek istiyordu gitti..canı sağolsun yapılacak bişeyde yok...herkes kendi yolunu kendisi çizer:(

buz_prens

Stajyer

• "buz_prens" bir erkek

• Özel mesaj gönder

32

Tuesday, 18.05.2010, 07:59

yarın olecegimi bilsem babamdan özür dilerdim :(

• Özel mesaj gönder

33

Tuesday, 18.05.2010, 09:51

Bence hemen dileyin,yarını beklemeden :huh: Bilemeyiz belki yarına frısatımız olmaz babanın hakkıda ödenmez vicdanen ömür boyuda keşke dersiniz bence hemen dileyin :rolleyes: Seni seviyorumla,özür dilerim sözleri hiçbirşey kaybettirmez kazandırır :thumbup:

34

Wednesday, 19.05.2010, 11:31

Onur Abimme Katılıyorum Mezarımı Hazırlatırdım Kefenın Icıne Gırerdım Beklerım Tahtalı Köyü : ))))

(Masum)

Bilge

• "(Masum)" bir kadın

• Özel mesaj gönder

35

Wednesday, 19.05.2010, 11:44

en değerli varlıklarıma (çocuklarım) dosyasıya sarılır kokularını içime çekerdim, son günümü yine onlara verirdim ..

EDA-BURSA

Profesyonel

• "EDA-BURSA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

36

Saturday, 29.05.2010, 18:14

keşke keşke özür dileseydin buzprens şimdi için herşey çok geç ;(

• Özel mesaj gönder

37

Saturday, 29.05.2010, 18:37

Öncelikle başın sağolsun ablam ;( Allah babanında günahlarını affetsin,yerinde dinlendirsin. :S Olsun üzülme,o seni görüyor ve duyuyordur.Anneler babalar her halukarda duyar ve görür.Ben kendimden biliyorum sekiz yaşımda babamı kaybettim ama ne zaman çok sıkılsam üzülsem o gece rüyama gelir.Bundan sonra dilerimki bazı sözleri söylemekte geç kalmazsın,Allah sabır versin ablam ;(

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

38

Saturday, 29.05.2010, 20:32

günahlarımın affı için dua ederdim ALLAH-U TEALA C.C le
tabi o son gunde af mümkün olurmuydu :(((

39

Sunday, 30.05.2010, 02:27

Nemi Yapardım Hımmmmm Bi Düşünem ?(

Önce Gider Mezarımı Alırdım
Tabi Hazır Eşili Olması , Deniz Manzaralı , Nemli Toprak Olmaması , Mümkünse Bayan Mezarlığı Olması Şartı İle :D :D :D
Sonrada Gereken Malzemeleri Traş Losyonumu , Havlumu , Sigaramı , Note Book'umu , Wınımı Bide Kefenimi Alırdım :D

<<<<<<< Netsiz Çaysız Vede Sigarasız Duramazda :D :D :D

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

40

Sunday, 30.05.2010, 10:48

Nemi Yapardım Hımmmmm Bi Düşünem ?(

Önce Gider Mezarımı Alırdım
Tabi Hazır Eşili Olması , Deniz Manzaralı , Nemli Toprak Olmaması , Mümkünse Bayan Mezarlığı Olması Şartı İle :D :D :D
Sonrada Gereken Malzemeleri Traş Losyonumu , Havlumu , Sigaramı , Note Book'umu , Wınımı Bide Kefenimi Alırdım :D

<<<<<<< Netsiz Çaysız Vede Sigarasız Duramazda :D :D :D

hiihiii öbür dünyadan vınnn la baglanırdın garii
bizede anlat neler var neler yuk orda:))