Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

dj canom

Stajyer

• Konuyu başlatan "dj canom"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 17.03.2009, 15:11

foruma müzik eklemek

ARKADASLAR ;cok arastırdım forumu ama bulamadim yardimci olurmusunuz?
Ben foruma tema yüklemeye yeni basladimm azcıkk amatör ama örenmek istedimm temaları izlerken üzerlerinde yazi efekt ve müzikler oluyo nasil yükleye bilicemi kisaca anlata bilecekmisinız :hiding:

2

Tuesday, 17.03.2009, 15:15

dj canom, Müzik ten Baslarsak

Basta fileden. adlı site den Müziklerine link vere bilirsin

ama üyelikle ugrasmim Daha alternatif bir site dersen hostarea.de ye
girip Göz at kısmından sarkını bulun url verip yenı baslık acmıgız alanda Müzik ikonu isaretine tıklayıp
[stream] sarkı linki [/stream]

Flash ise ayrı bir programla oluyor bir cok cesidi var

ögrenmesi biraz zaman ala bılır
Foruma göz atabilirsin

CHATinCEVIZ

Orta Düzey

• "CHATinCEVIZ" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 17.03.2009, 15:17

Merhaba dj canom,

forumda bu tür temalar cogaldi, evill_3 Flash Intro and Banner Maker kullaniyor bildigim üzere. Bu tarz flash yapmak icin program yüklemen gerekicek. Flash hazirlayip buraya eklemen gerekir.

EsPriTüeL

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 17.03.2009, 15:31

Swf text kullan. o biraz daha basiti. fakat müzikleri olduğıu gibi atarsan açılması için 24 saat bekleriz :D azamı Swf boyutu 1 mb geçmesin. 800 kb felan idealdir.

dj canom

Stajyer

• Konuyu başlatan "dj canom"

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 17.03.2009, 15:51

öncelıkle bana zaman ayırdınız ıçın cok tşkkk... ßy-_Rmx, CHATinCEVIZ, EsPriTüeL, AMA zor ış desenize bende sessiz eklerimm napalim zaten burda okadar cokk usta varkii benim temalar devede kulak kalıyoo :hehe: