Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Sunday, 22.03.2009, 12:49

NAMAZ KILMAMANIN KORKUNÇ TEHLiKELERi

http://www.youtube.com/watch?v=qhTVBT5qM-A

http://www.youtube.com/watch?v=PhiWzBc9F6U

ecrin

Acemi

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 22.03.2009, 14:46

allah razi olsun kardesim ellene emegine saglik tskler..

3

Monday, 23.03.2009, 00:31

sende razi olsun ecrin kardesim

DAMRAM

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 26.03.2009, 11:00

ALLAH RAZI OLSUNKARDESIM COK DIKAT EDILMESI GEREKEN BIR KONU

UHUD~DAGI

Stajyer

• "UHUD~DAGI" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 26.12.2009, 02:34

NAMAZI KILMANIN NE GIBI BİR KORKUNC YANI VAR ANLAYAMADIM NAMAZ NURDUR YANINA ALLAH VE RESULÜNDEN BASKASINI YAKLASTIRAMAZ NE GİBİ BİR TEHLİKESİ VAR Kİ YAZDIGINIZI GÖREMIYORUM NEDENI NEDIR ACABA OKUYAMADIM SAYFA BOS GÖRUNUYOR SIZCE SEBEBI NEDIR.?

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 26.12.2009, 02:43

UHUD~DAGI,

Arkadasim baslikta kilmamanin diyor.Sanirim yanlis anladin.

UHUD~DAGI

Stajyer

• "UHUD~DAGI" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 26.12.2009, 02:46

Alıntı sahibi ""Ha®uN""

UHUD~DAGI,

Arkadasim baslikta kilmamanin diyor.Sanirim yanlis anladin.
EVET YANLIS OKUMUSUM HARUN KARDES KUSURUMU MAZUR GÖRUN YAZAN KARDESIMINDE HAKKINI HELAL ETMESINI ALLAHTAN NİYAZ EDERİM YANLIZ DIGER SORUNUMUN SEBEBİ NEDİR ACABA PC DEN PEK ANLAMAM BAZI YAZILARI SIIRLERI GÖRUYORUM AMA BAZILARINI BEYAZ SAYFA ICINDE YOK OLARAK GÖRUYORUM SEBEBİ NE OLABILIR SENCE

Ha®uN

Profesyonel

• "Ha®uN" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 26.12.2009, 03:05

UHUD~DAGI,
Okuyamadigin yerlerde arkadaslar Youtube sitesinden video eklemis ve Youtube Türkiyeden izlenmiyor maalesef.

UHUD~DAGI

Stajyer

• "UHUD~DAGI" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 30.12.2009, 00:41

Alıntı sahibi ""Ha®uN""

UHUD~DAGI,
Okuyamadigin yerlerde arkadaslar Youtube sitesinden video eklemis ve Youtube Türkiyeden izlenmiyor maalesef.
HARUN KARDES;HAYIR KONU O DEGIL BAŞTADA SÖYLEMİŞTİM.
SADECE DEDİGİN GİBİ BAŞLIGIN BİR KELİMESİNİ DİKKAT ETMEDEN YANLIŞ OKUMUSUM,SENİNDE TELAFUZ ETTİGİN GİBİ DAHA ÖNCESİNDE..BEN KENDİMDE MÜEZZİNİM,DİYANETE BAĞLI CALIŞAN,ANKARANIN ALTINDAĞ SEMTİNDE CAMİMİZDE MÜEZZİNİM BİLİYORUM.ANLATTIGIN KONUYU.HATTA BAZI AYET,HADİSİ ŞERİFLER VE AYNI ZAMAN'DA HADİSİ KUTSİDE ANLATILAN MÜBAREK ALLAH (C.C )SÖZLERİDE VAR.BUNLARLA İLGİLİ FAZLASIDA MEVCUT EMIN OLABİLİRSİNİZ.SADECE SİZİNDE BAŞTA DEDİNİZ GİBİ BAŞLIGI YANLIŞ OKUMUŞUM,HAKLISIN O KONUDA VİDEO'NU FELAN İZLEMEME GEREK YOK BU KONUDA TAKMİN VE EMİN OLABİLİRSİNİZ..
AYRICA YOUTUBE KAPALI DEMİŞTİNİZ.!EVET DOĞRU FARKINDAYIM UZUN SÜREDİR.GENEDE UYARINIZ İÇİN.TEŞEKKÜR EDERİM SAGOLUN..