Giriş yapmadınız.

murad

Acemi

• Konuyu başlatan "murad"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 23.03.2009, 23:41

radyoya giremiyorum

merhaba ben radyoya giremiyorum hata veriyor ve hatadan sonr sayfa komple kapanıyor

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 23.03.2009, 23:54

resim biraz kücük olmus...

Firefox aracini kullanmani önerrim
yada bunu http://www.flatcast-data.com/data/objects/FlatViewerSetup501.exe uyguluyarak tekrar dene

daha evel radyolara girmede sorunun yoksa, sistemide birkac gün geri alabilirsin

murad

Acemi

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 24.03.2009, 22:36

ya yardıiçin teşekkürler ama sorun hala devam ediyor :((((

4

Tuesday, 24.03.2009, 22:41

firefox ile denemis olsan explorer hatasi vermis olamaz,
yardim istiyorsun fakat verilen yardimlardan faydalanmiyorsun.

ayrica resimden hicbirsey anlasilmiyor...

resim kücük olsada internet explorer 6 kullandigin görünüyor, IE7 veya IE8 e gecmeyi düsünmüyormusun?

5

Tuesday, 24.03.2009, 22:41

murad,

biraz büyük resim verebilirsen daha kolay anlayabiliriz sorunu

canem

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 24.03.2009, 22:47

Büyük ihtimal Explorerende sorun vardır yenıden yükle yada firefox kullan işe yarıyor...

murad

Acemi

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 26.03.2009, 00:37

Alıntı sahibi ""DjCansu""

firefox ile denemis olsan explorer hatasi vermis olamaz,
yardim istiyorsun fakat verilen yardimlardan faydalanmiyorsun.

ayrica resimden hicbirsey anlasilmiyor...

resim kücük olsada internet explorer 6 kullandigin görünüyor, IE7 veya IE8 e gecmeyi düsünmüyormusun?
arkadas ya çok biliyosun yada hiç bir şey bilmiyorsun ben bir şey sordum cvp geldi link verildi ve bulinki kullanıp çözüm aradım olmadı.teşekkür mahiyetinde yazdımve baskabir çözüm yolu arıyorum. sende bilmişlik taslayı afr tafra yapıtyosun kimsi nesin bilmem ama buranın bir yönetimi varsa u tür gereksiz cvplara bir çözü vardır umarım ayrıca gönülden yaardım edenler için tekrardan teşekürler

8

Thursday, 26.03.2009, 10:06

murad,
Sana yardımcı olmaya calısanı sen tutmus azarlıyorsun

Millete afra tafra yapicagina acik ve net bir sekilde anlatki daha rahat yardımcı olabilsinler
Radyo Kapaniyor diyorsun Bunun bir cok nedeni olabilir

(Sorun flatcast hatasımı yoksa pc den mi kaynaklı nerden bilsinler)

murad

Acemi

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 27.03.2009, 00:24

yooo ben kimseyi azarlamıyorum. ipek kardeşimin söyledigi şekilde yaptım yine aynı sorun devam ediyor. ama diğer arkadas yardım istiyorsun yapmıyorsun diyor. ben yaptım olmadı.bu gayet açık ve yardımccı olur diye resimle gönderdim ama resim küçük ne yapabiliirim. saylenileniyapıp yapmadığımı nerden biliyoki o arkadas öyle bir konuşma yapıyor. ben azarlayacak biri olsam ilk basta teşekkür ettim ama sorun yine aynı demem.bask bir üslupla konusuum. soruna gelince
hem kendi radomu açaken hemde baska bir radyoya girerken sayfa açılıyo bi 4-5 saniye sonraradyoya tam girecek sayfa hata verior hata raporu gönderme diyosun
sayfakomple kapanıyo bunnudahaaçık bir anlatım ı yok.

10

Friday, 27.03.2009, 00:40

explorer hata raporu verip kapanıyorsa microsoft un sitesinden indirip tekrar yeniden kur
çünkü explorer bazı sitelerde gezdiğinde active-x denetim programları yükletir ve o progamlar senin explorer in hata vermesine sebep olur alltaki verdiğim linkten indir pc ne tekrar kur exploreri büyük bi ihtimal düzelir

illa explorerle açacam diyosan yeniden güncellemen gerek exploreri yada altenatif olarak mozilla (firefox) la gezinceksin nette exploreri kullanmıycaksın

Windows XP için Windows Internet Explorer 7

yok o zor iş diyosan bunu dene

Internet' te dolaşırken, Explorer'un hata verip kapanması(tüm I.E pencereleri) hiçte hoş olmayan bir durumdur,
bunu bir nebze olsun durdurmak için Explorer'da bu yöntemi uygulaya

(Başlat > çalıştır -regedit) yaz ve okeyle "HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Windows/Curr entV ersion/ Explorer/Advanced" anahtarına gir.
Burada "BrowseNewProcess" adında yeni bir string değeri oluştur(tırnaklar olmadan) ve değerini "yes" olarak belirtin,
internet Explorer için şuan tam bir çözüm yok bu en iyisi denilebilir,
biraz hafızadan kaybettirse de.

murad

Acemi

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 29.03.2009, 10:21

çok teşekkürler

12

Monday, 30.03.2009, 00:52

murad,

düzeldimi sorunun anlamadımki ?

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

13

Monday, 30.03.2009, 12:00

explorer'i "düzeltmeSi" firefox kullanmaSindan daha zor,

Firefox ile alakali bilgi ve download: http://www.downloadtr.com/program.asp?id=1972

bunu indir kur Sonra radyoya bu aracla girmeyi dene, keSin o hatayi vermez :ok!: