Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Özel mesaj gönder

41

Thursday, 29.04.2010, 01:02

süperrr

kafadan msn adresi sallayıp nick aliniordu süper olmus güzel bir uygulama...

MEMO_2o1o

Stajyer

• "MEMO_2o1o" bir erkek

• Özel mesaj gönder

42

Thursday, 30.12.2010, 02:21

Bence süper olur. En azından önüne gelen nick alp rahatsız etmez kimseyi msn yede çözüm bulsalar ne iyi olacak :)

baskan26

Stajyer

• Özel mesaj gönder

43

Thursday, 28.04.2011, 22:15

Yardimmmmmmmmmm!..

NİCKİME ONAY EMAİLİ GELMİYO SEBEP NEDİR ACABA MERAK EDİYORUM. AYDINLATIRSANIZ SEVİNİRİM. ;(

44

Thursday, 28.04.2011, 22:56

NİCKİME ONAY EMAİLİ GELMİYO SEBEP NEDİR

e-mail adresine demek istediniz sanırım

altta iki başlık var gözatınız

Aktivasyon Mail'i gelmedi 1
Aktivasyon Mail'i gelmedi 2

• Özel mesaj gönder

45

Wednesday, 3.08.2011, 09:30

çok iyi olur önüne gelen degğişik nich lerle gelememz

secom

Acemi

• Özel mesaj gönder

46

Monday, 2.04.2012, 14:28

YA ARKADAŞLAR YÜZ TANE ŞİFRE DENEDİM YOK OLMUYOR NİK ALAMIYORUM

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

47

Monday, 2.04.2012, 15:47

secom,
cevabı bu konuda -->> Flatcast'ta Güvenli Sifre Uygulamasi ve Kullanilmayan nicklerin silinmesi!

kısaca şöyle diyeyim...
Şifrenizde en az bir sayı yada işaret olacak ve en az bir tane büyük yada küçük harf olmalı..ayrıca 8 karakterden kısa şifre olmayacak:_)
örneğin : Alla1turka
gibi:_)

• "halukibrahim" bir erkek

• Özel mesaj gönder

48

Sunday, 16.02.2014, 19:15

selam konuyu yanlış yere yazdıysam özür dilerim mail ile ilgili bir yer vardı orası kilitliydi , sorunum su bir dinleyicimize nick almiştim epey eski kullanılmıyordu yeniden kullanıyor, radyoda nickine tikladigimiz da mail adresi görünüyor , oralari temizlemek istiyorum ama bir türlü bulamadim , modifiye user record a girip baktim ama üye olurken verdiğim mail adresi görünüyor ama diğer mail adresini göremedim yardımlarınız için teşekkür ederim .

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

49

Sunday, 16.02.2014, 22:14

Resimde gösterilen kutucuğu işaretlerseniz mail adresiniz diğer kullanıcılar tarafından görünür.
Bu sadece mail adresi için değil, ileriki sayfalarda ki diğer bilgiler için de geçerlidir.

Alttaki kutucu işaretliyse o sayfada verdiğiniz bilgiler, profil sayfanızda yani nickinizi tıklayan herkese görünür.
Kutuyu işaretlemediğiniz takdirde, bilgi yazsa bile onu şifre girerek sadece siz görebilirsiniz.

• "halukibrahim" bir erkek

• Özel mesaj gönder

50

Sunday, 16.02.2014, 22:40

Oqus pokus o dediğiniz yerlerde sorun yok işaretsiz , ama sanirim ilk nick alırken yine böyle tıklanacak bir yer var orayı mı işaretledik aceba , çünkü siz deki Gmail olan yerde bu nickte baska mail yazili , radyo da nicke tikayinca extra mail ve isim görünüyor

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

51

Sunday, 16.02.2014, 22:55

Size attıgım sayfa da olmayabilir, next deyip ileri sayfalara geçerseniz büyük ihtimal oralara biryerlere yazmışınızdır mail adresini.
Benim yaptıgım gibi mail adresini gördügünüz sayfadan ekran fotosu koyarsanız iyi olur.