Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "mavi_ada59"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 24.03.2009, 03:48

yayin aninda tema degisirken sarki atliyo

arkadaslar yayin aninda temadan temaya gecerken mixer sarkiyi atiyor digerine devam ediyor sorun nedir cozemedim , lutfen yardimci olurmusunuz..simdiden cok tesekkurler.. temalari bu siteden almistim..

azra

Acemi

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 6.04.2009, 08:15

SLM BENIMDE BIR SORUM OLACAK YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.BENDE ALLATURKADAN (DJ İSİMLERİNİ ALAMIYOMRUM VE TEMANIN USTUNE YAPAMIYORUM BANA YARDIM CI OLURSANIZ SEVINIRIM ŞIMDIDEN COK COK TEŞEKÜRLER.

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 6.04.2009, 08:44

Alıntı sahibi ""mavi_ada59""

arkadaslar yayin aninda temadan temaya gecerken mixer sarkiyi atiyor digerine devam ediyor sorun nedir cozemedim , lutfen yardimci olurmusunuz..simdiden cok tesekkurler.. temalari bu siteden almistim..

$arki atlamaSi en ba$ina gelebilecek kücücük Sorun
herkeS temaSini farkli hazirliyo, SeS karti Secimi farkli olabiliyor yada baSka ayarlarda
burdan aldigin temalarin hepSini yetkililer naSSi kontrol etSin 5000 tane var, ama Sorun yaSadiklarini bildirirSen Sana yardimci olucaklardir :up:

cözüm: Sarkinin ve yayinin ortaSinda tema degiSme :D

Alıntı sahibi ""azra""

SLM BENIMDE BIR SORUM OLACAK YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.BENDE ALLATURKADAN (DJ İSİMLERİNİ ALAMIYOMRUM VE TEMANIN USTUNE YAPAMIYORUM BANA YARDIM CI OLURSANIZ SEVINIRIM ŞIMDIDEN COK COK TEŞEKÜRLER.

burda gif olarak hazirlanmiS dj iSimlerinden bahSediyorSan, mouSe ile Sag tikla Özelliklerinden URL adreSini al ve radyo acikken (deSign tool tikla)
InSert Picture -> Picture from Url -> kopyaladigin URL adreSini yapiStir (copy+paSte)

benim pc almanca -> Sag tikladimmi Grafikadresse kopieren cikiyo ve url adreSini kopyaliyo