Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

inci-tanem

Stajyer

• "inci-tanem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

61

Friday, 24.07.2009, 11:07

Alıntı sahibi ""Enver""

[ Chat ayarları: Artık misafirlerin açık veya kapalı, özellerin açık veya kapalı yada Dj mixer veya başka bir mixer kullanılcaksa, kullanım ayarları eskisi gibi tema üzerinde kaydedilmiyor, windows Registry (kayıt defteri) üzeri kaydedildiğinden, hangi temayı kullanırsanız kullanın ayarlarınız artık hep aynı kalacaktır! ]

Kayıt defteri üzerinden windows Registryde ayar yapmak için,yol gösterici bir videolu anlatım varmı ?
Bilen arkadaşlar:Varsa linkini vererek,yoksa yardımcı olurmusunuz.!
Şimdiden emeğiniz ve zahmetleriniz için teşekkür ederim.

Bir ayara gerek yok, yeni sürümde F5.2 de bunlar otamatik olarak yapiliyor, yani Flatcast Producerde yaptigin ayarlar bilgisayarinin hafizasinda kaliyor.

62

Friday, 24.07.2009, 12:46

-f5- Versionu Tam çözdük derken bide - F2- çikti:) Valla yetisemiyoruz flatcastin hizinaa Helall AllaTurkaa, Tbrk ederim Güzel sunum Eminim bir çok arkadas için kolaylik oldu

siirce

Acemi

• Özel mesaj gönder

63

Friday, 24.07.2009, 15:26

Alıntı sahibi ""<<berdush>>""

siirce, yeni versiyon da banlama olayi yok

Kayıtlı nick banlanıyormuş onu öğrendim ama şimdi şöyle bir sorunum var ben radyomun ayarlarını Guests Blocked olarak tutuyorum ama bir kişi bu durumda ben yayındayken güest olarak gelip yazabiliyor bu neden kaynaklanıyordur o kişi dışında kimse yazamıyor ve nedense hep aynı güest numarası oluyor bu kişinin yardımcı olursanız sevinirim küfür ediyor çünkü bu kişi

64

Friday, 24.07.2009, 18:33

siirce

Guest Blocked yaptıysanız giriş yapabilmesi ve radyonuzda yazı yazabilmesi mümkün değil

devamlı aynı guset nosuyla giriyor dediğinize göre sanırım o arkadaş öyle bir nick almıştır ve onunla giriş yapıyodur radyonuza

başka türlü mümkün değil

siirce

Acemi

• Özel mesaj gönder

65

Saturday, 25.07.2009, 01:46

Alıntı sahibi ""beratcan""

siirce

Guest Blocked yaptıysanız giriş yapabilmesi ve radyonuzda yazı yazabilmesi mümkün değil

devamlı aynı guset nosuyla giriyor dediğinize göre sanırım o arkadaş öyle bir nick almıştır ve onunla giriş yapıyodur radyonuza

başka türlü mümkün değil

Radyomda görünmüyor sadece bana yazdığında güest ve rakkamları görüyorum misafir sayımdaki artıştan veya azalmadan anlıyorum çıkıp geldiğini yayın devrinde yayını alan arkadaşın bloked ayarında değilse ve yayını aldıktan sonra ayarını yapıp bloked yapmışsa rahatsız eden kişi uzun bir süre gözükmediği halde yazı yazabilirmi ?

Enver

Stajyer

• "Enver" bir erkek

• Özel mesaj gönder

66

Saturday, 25.07.2009, 21:08

inci-tanem ; Duyarlılığınız ve açıklamalarınız için teşekkür ederim.

• Özel mesaj gönder

67

Monday, 27.07.2009, 12:07

öncelikle emekleriniz için çok tesekkürler bence harikadir ama ben daha kullanamadım.:((
benim sorunum F52 gecince temalar açilmiyor beyaz olarak kalıyor
activixleride yükledim ama sorunu çözemedim. lütfen yardıııııııımmmm
simdiden tesekkürler.

68

Monday, 27.07.2009, 12:38

Bilgisayarımızdan yüklenen Tema arkaplanları cok yavaş açıldığından bu imkan artık kaldırılmıştır, sadece URL (link) olarak kabul edilecek.

• Özel mesaj gönder

69

Monday, 27.07.2009, 22:04

tesekkürler ilginiz için
ama dark temalarda açilmiyor
mutlaka sorun bendedirde çözemedim

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

70

Monday, 27.07.2009, 22:30

Alıntı sahibi ""efsaneangarali""

öncelikle emekleriniz için çok tesekkürler bence harikadir ama ben daha kullanamadım.:((
benim sorunum F52 gecince temalar açilmiyor beyaz olarak kalıyor
activixleride yükledim ama sorunu çözemedim. lütfen yardıııııııımmmm
simdiden tesekkürler.

Bu sorun bircok kiside var ve flatcast bu sorunu arastiriyor, yakinda yeni bir activex sunacak...

By_Ati

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

71

Tuesday, 28.07.2009, 01:55

efsaneangarali, maruz gorcenız konulardan bırı arkasdaslar bu hersey ıcın gecerlı yenı getırılen versıonlarda bu tur acıklıklar hemen kapatılmaz evet denemelerde belkı basarılı oluo ama ıs uygulamaya gectıgınde sorunlar yasanır flatcastın hemen hemen her versıonunda yasandı bu tur seyler ama zamanla duzeltıldı uzun surmez bu hatalar duzeltılcekdır sız hatayı flatcastın ıletısım bolumune ıletın

• Özel mesaj gönder

72

Tuesday, 28.07.2009, 20:29

tesekkürlerrr
emeklerinize saygu duyuyorum
basarilarinizin devamini dilerim

• Özel mesaj gönder

73

Thursday, 6.08.2009, 13:09

slm arkadaslar bana da yardim gerekiyor pc ye yeni format atildi ama f5 olanlara gire biliyorum f52 olanlara giremiyorum bende su yazi geliyorr bir anlam veremedim ne yapmam gerekiyorr ... f52 olan radyolara girdim zaman sunu yükle diyorr Activet-Steverenlement insallieren ben buna tikladim zaman baska bir yazi geliyor ---- Diese Software wurde geblockt,da der Herausgeber nicht verifiziert werden konnte -- Name NpFv522.dll
Herausgeber Unbekannter Herausgeber.... ne yapmam lazim bana yardim edermisiniz bilmiyorum dogru yeremi yazdim yanlis yere yazdimsa cok özür arkadaslar simdiden yardimlariniz icin tsk ederimmm

74

Thursday, 6.08.2009, 21:10

Flatcast F5.2 güncel Active X yüklemen gerek.

BURDAN indir.

75

Thursday, 6.08.2009, 21:10

sagir-sultan,

Diese Software wurde geblockt,da der Herausgeber nicht verifiziert werden konnte -- Name NpFv522.dll

yayıncı - Adı NpFv522.dll doğrulanamadığı için bu yazılım bloke edildi

alttaki linkten yeni versiyonları elinizle yüklemeyi deneyin

http://www.allaturkaa.de/orion/kb.php?mode=article&k=2

• Özel mesaj gönder

76

Friday, 7.08.2009, 00:25

cok cok tsk ederim yardimlariniz icin cok sevindim ok simdi acilyior Allah Razi olsun sizlerden iyiki varsinizzz yoksa kafayi yedimm 3 kere formatladim gene olmadi olmadi son care sizlere bas vurmak oldu cok iyisinizz .... bide su sorunum yar radyolara girdim zaman beni disari atiyorr beli bir sureden sonraa .........Flatcast arbeitet im P2P-Verfahren. Es konnte kein geeigneter Knoten gefunden werden, von dem Sie die Sendungsdaten empfangen können. Vorallem wenn wenig Teilnehmer in einer Sendung sind, liegt das Problem vielleicht garnicht bei Ihnen. Wenn das Problem aber öfter auftritt, sind die häufigsten Ursachen:

Sie haben eine "Personal Firewall" installiert, wie z.B. ZoneAlarm, XP Firewall etc. die eine optimale Teilnahme am P2P-Verfahren verhindert. Schalten Sie in dieser Firewall UDP Port 40123 frei.

Sie sind über einen Router mit dem Internet verbunden. Legen Sie ein festes Mapping von UDP Port 40123 auf Ihren Empfangsrechner an Erklärungen für die entsprechenden Routereinstellungen bzgl. Mapping (PortForwarding) findet man unter http://www.portforward.com/routers.htm
bunun da bir caresi varmiki acaba neden beni kabul etmiyor ki :(

77

Friday, 7.08.2009, 00:35

sagir-sultan,

ordaki hatanın sebebini verdiğim linkten öğrenebilirsin

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=13372

• Özel mesaj gönder

78

Friday, 7.08.2009, 00:57

cok tsk ederim yardimlariniz icin harika anlatiyorsunuz cok sagolasinizz

• Özel mesaj gönder

79