Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "e.pamuk06"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 7.04.2009, 13:47

vista yardım radyo pencereleri

arkadaslar benim bi sorunumm var radyoya dj girişi yaptıktan sonra yükleme yapması gerekiyoya onu yaptıktan sonra hata veriyo

dewam diyince yayın penceresi normal olması geren gibi değil böle acılıyo bendemi bi sorun var yoksa vistadan kaynaklı bişimi eklentimi yüklemem gerekir lütfen acele yardım

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 7.04.2009, 13:56

1. resimde göstermis oldugun aslinda flatcast producer i ilk acilisinda normal, eger her acista bu hatayi veriyorsa, ozaman bilgisayarinda ya deepfreez gibi bir program kurulu, yada vista'da admin yetkilerin yok.

2. resimde gördügüm kadariyla kullanmis oldugun temanin arkaplan resmi hatali veya silinmis.

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 7.04.2009, 14:00

bilgisayarımda deepfreze yok ama vistada kullanıcı hesabı denetlemesi var ondan kaynaklanıyor olabilir o zaman dediğiniz gibi teaqmayada bi bakayım olabilir belki temadan bunları deneyip geliyom

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 7.04.2009, 14:12

COK ÖZÜR DİLİYOM TAMA SORUNUMU HALLETTİM TAMAMEN TEMADANMIŞ BASKA temadan yukleme yapınca düzeldi benim cahilliğimdenmiş bu arada büyük yazmışım özür dilerim

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 7.04.2009, 14:19

bu siralar bircok resim upload sitelerinde sorun var, bircok tema calismiyor belki sansina calismayan temalari yakalamissindir.
flatcast orginal temalaridami görünmüyor?

vista hesabini admin yapmis olsanda simdi admin olarak ilk defa acmis oluyorsun, kapatip tekrar ac.
eger tekrar ayni hatayi veriyorsa assagdaki produceri indir ve uygula
http://80.237.209.20/objects/FlatProducerSetup501.exe (ilk acisda yine hata verebilir)

olmazsa birde farkli internet araciyla yayini yapmayi dene ( önerim firefox)

6

Tuesday, 7.04.2009, 14:23

e.pamuk06,

bunları bir dene bakalım

Tüm Temaları Sil

Tüm temaları sil Design toll Menüde [Preset] -> [Delete All] seçiniz. Emin misiniz sorusunu tekrar onayla

sonra Standart Temaları geri getir

düzeni bozduysanız Design toll Menüde [Preset]->[Restore Defaults] imkanı ile Flatcast'ın kendi Temalarını geri getir

cadi-kiz

Stajyer

• "cadi-kiz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 7.04.2009, 14:27

Alıntı sahibi ""e.pamuk06""

COK ÖZÜR DİLİYOM TAMA SORUNUMU HALLETTİM TAMAMEN TEMADANMIŞ BASKA temadan yukleme yapınca düzeldi benim cahilliğimdenmiş bu arada büyük yazmışım özür dilerim

örnek bir cevap (aciklama),
bircok kisi bu karektere sahip degil, sorun cözülünce kayboluyorlar :up:

8

Tuesday, 7.04.2009, 14:51

e.pamuk06, -----> :D